Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

matpaj
14. jan 2010

no, adka asi preto sa bojím, lebo už viem o ma čaká.... 😕
a nech chladnička poslúcha.... 🙂

adka_praha
14. jan 2010

hehe no tak to ja ak budem mat druhe, tak ak budem rodit normalne tak ta predstava ma znervoznuje drobatko, ale som na to zvedava... 😅 teraz ma rezali...
a dik... 😀 zatial neni zapojena, tak na nu kukam ako si pekne tisko stoji... 😕 😀

matisekc
15. jan 2010

ahojte,
tak ja som este stale doma 😕
matpaj vitaj, inak ja sa tohoto druheho porodu tiez bojim, asi preto ze uz viem co ma caka, aj ked som prvy mala uplne super
no ja som pribrala za cele tehu 18kil, doktorka z toho nebola tiez nadsena, a to som sa ani neprejedala
adka, tak sa drz je to niekedy o hubu ked babo nechce spinkat aspon ze sa tesis z chladnicky 😉

voskovka
15. jan 2010

matisekc-bezproblemovy porod a krasne baBenko v naruči... 😉
ja mam veselo.mm ide zase preč na vikend,adamkovi idu zuby-teplotuje 39tkami....dufam že tato noc bude lepšia...

matisekc
15. jan 2010

voskovka drz sa, my sme si pri zuboch tiez uzili, dufam ze to teraz bude lepsie

macka01
16. jan 2010

no ja myslim,že to priberanie nie je výslovne o tom či sa prejedáš či nie,niekto môže zjesť koňa a nič a niekto máločo a hned priberá,to tehot. priberanie ani nehovorím,ja som mala skôr nechuť ako chuťno a koľka som narástla 😀 😀

matpaj
16. jan 2010

ahojte. o čom klábosíte? ja práve popíjamkávu, aj keď by som nemala..... 😒 sem tam si však dám....
macka máš pravdu s priberaním. na mńa funguje však iba v tehu, inak sa môžem nabaštiť a nepriberiem....
no dúfam,že kilečká pôjdu tak ľahko dole ako po prvom tehu.... 😒
adka, -chladnička už frčí? 🙂

adka_praha
16. jan 2010

caute... 🙂

matpaj jj chladnicka uz frci... 😀 konecne sme sa posunuli o storocie dopredu... 😅 😀

hehe baby my sme objavili vcera rucicky tak sa smejem... 😀 😀 😀 neuveritelne v akom uzase je terezka z nich... 😀 😀 😀

matpaj
16. jan 2010

Halooo 😲
Babky, mám takú otázočku. Má niektorá z Vás skúsenosti s EPINOM?a hlavne ako naň reagujú čadčanský pôrodníci?Ďakujem za každú odpoveĎ..... 🙂

mimi109
17. jan 2010

ahojte po dllllllhom čase som sa sem " dokopala " 😀 dáko nestíham, keď malá už nechodí do škôlky máme celý deň o zábavu postarané 🙂

matpaj vítam ťa 🙂

lotris
17. jan 2010

Ahojte kocky o com je rec?

Ahoj matpaj! Neviem ako je to v Cadci ale vseobecne moc nemaju radi ked si davaju epidural lebo zeny potom necitia kedy presne pride kontrakcia. Teda pytala si sa na epidural?

adka_praha: aspon nemusite kupovat vela hraciek 😀 😀

voskovka: nam idu teraz 4 zuby naraz tak mame aj my veselo, ani flasu nemoze chytit do ust,ale vacsinou vzdy zaberie Calgel

matisekc: vela stastia! drz sa!

adka_praha
17. jan 2010

caute... 🙂

veru lotris ozaj nemusime... 😀 ale dnes sa snazila hybat s rukou tak ako chcela a dala si po hlave... 😀 az to tak caplo... 😅 chuda... 😅
a slintame priserne... 😕

macka01
18. jan 2010

je krasne vidieť,ako detičky objavujú svet okolo seba a začnú si sami seba uvedomovať,tie pokroky z týždňa na týždeň 😅 inač my s práve trápime zasa s kašľom ☹

voskovka
19. jan 2010

ahojte...my mame zapal uška...panebože...plače ako keby som ho chcela zabiť..už druhu noc som spala dokopy 4hodinky...som akurat tak na kolaps...
(to neratam noci predtym...) 😒
takže sa trapime... ☹
dufam že matisekc už ma princezničku pri sebe...tešim sa na fotky...male dievčatka su take rozkošnučke...ja som vždy tužila druhe dievčatko,ale ten hore si povedal,že ked je tych bab tolko vela,musi to nejak vyregulovať...tak sme si to zlízli a mame dvoch anjelo-čertov... 😀 😵

lela1
19. jan 2010

Ahoj voskovky,tie uši ti nie je čo závidieť,my sme si to prežívali skoro každý mesiac,tak viem o čom hovoríš.Aj ja by som strašne chcela dievčatko,no však uvidíme 🙂 tiež som myslela na matiska,či to už má za sebou 😉

macka01
19. jan 2010

ušká,to bola aj naša parketa ☹ u toho mladšiehosme sa s mužom striedali celu noc a nosili ho na rukách,sme padali a hubu 😢 a pravidelne sa to opakovalo až dovtedy,pokiaľ sme ho nedali zaočkovať proti pneumokokom a odvtedy pokoj s uškami.KLOP,KLOP,KLOP.a to je viac ako dva roky tomu.

adka_praha
19. jan 2010

caute...ja zapalene usi nepoznam a dufam , ze ani pri terezke ich poznat nebudem... 😕

macka01
20. jan 2010

tak bud rada,ozaj je to strašná bolesť,mňa boleli uši len raz,no bol to des,chudatká detičky,ked nevedia povedať čo ich boli a trpia.

voskovka
22. jan 2010

tak matisekc-kde si?rodiš???? 😕

matisekc
23. jan 2010

ahojte,
dovolte aby som sa predstavila, volam sa Ema, narodila som sa 18.1 o 12.21 vazim 2900g a meriam 51cm

lela1
23. jan 2010

Ahoj matisek,tak ti gratulujeme ku krásnemu bábätku 🙂

lotris
23. jan 2010

Matisekc: moc moc moc gratulejem. to je krasa! aj ja by som chcela mat parik. Zelam zdrave a pohodove babatko. 😵 😵 😵

adka_praha
23. jan 2010

jej mimi... 😀 blahozelam... 😀

voskovka
24. jan 2010

matisekc-všetko naj do života Emuške,tebe vela mliečka a nech princezna poslucha...hlavne v noci...tak šup šup fotečky....pochval sa a poriadne....hlavne Adamko je zvedavy na "možno buducu nevestu"...xi xi.... 😀 😉
lela-vy budete mať skoro taky rozdiel vekovy ako my... 😉

pacna
25. jan 2010

matisekc aj ja blahozelam 😀

my sme boli dnes na zapise do skoly 😀

inac voskocka mas pekne okuliare

voskovka
25. jan 2010

pacna-dik....videla si ma?či z fotiek? 😕 😉

macka01
25. jan 2010

ahojte,aj ja blahoželám novej Kysučanke,veľa zdravíčka

samasa
29. jan 2010

Babenky ako je to s tou porodnicou u nás? Ja mám z čadce normálne strach

macka01
29. jan 2010

a čoho sa bojíš?ved ju každý pochvaľuje,chodia tu rodiť aj zo Žiliny.Personal sa pomenil,...v každej nemocnici môžeš naraziť na zdravoťáka,ktorý nebude mať svoj deň a odnesú si to pacienti,s tým nenarobiš nič.

lela1
30. jan 2010

Ahojte,ako sa máte,čo nové?Samasa, ja môžem Čadcu tiež len odporúčať 🙂 Ale najnovšiu skúsenosť nám povie asi matisekc,kde si,čakáme na fotečky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre