Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lienocka2
21. jún 2009

ahojte. sidus ja som ležala po pôrode hneď na dvojke.krásne zelene izby sú to ze? 🙂 Panca čo vlastne robis v práci ak sa smiem spýtať_ 😉

sidus
21. jún 2009

Lienocka, hej, krásne zelené 😎 Som si dala takú farbu do chodby 🙂
My sme boli dnes kuknúť svokrovcov a za chvíľu pôjdem deti uložiť a vyložiť si nohy 😀

lienocka2
22. jún 2009

ahojte zienky ako sa mate?to mame zas uprsany den ze?co sa chystate robit? 🙂

marcela79
22. jún 2009

Ahoj Lienočka, i u nás prší... 😖 Dnes asi bude taký obyčajný všedný deň... A ty?

lienocka2
22. jún 2009

ahoj MARCELKA aj u nas prsi a tam je zima riadna. 😒 čas o ničom. budeme doma.malému idú zúbky tak sme zlý. chudiatko moje tak mi je ho luto keď ho to boli. ☹

sidus
22. jún 2009

Ahojte, tak počasie zase fuj 😠 Aj nás čaká dlhý deň doma 😝 Také ja nemusím 😝
Lienocka, aj náš je urevaný, ani nevidím, že by mu zuby mali ísť, tak neviem, čo mu zase sadlo na nos. 😠

marcela79
22. jún 2009

I Adamkovi idú zúbky, a je hrozne umrnčaný... Siduš, asi mu tiež neprospieva toto počasie...

macka221
22. jún 2009

Ahoj lienocka akurat som ti pisala postu ze aky je ten sveet maly,vy byvate na rakovej na fojstve?

mimi109
22. jún 2009

ahojte, tak nám leje, vonku je riadna kosa, skoro som ráno zamrzla keď som šla do autoškoly, brrrr, takto má byť celý týždeň 😖

nolaiv
22. jún 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak to máš pravdu,už aj naša malá má nervy 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a to spala dnes doobeda len 1/2 hodiny,to bude zasa deň 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
marcelka-nám tiež idú zuby,ale čo dorába už som z toho na prášky a k tomu to úžasné počasie 😒 😒 😒 😒 😒

lela1
22. jún 2009

Ahojte kočky,lienocka2,sidus,ako sa máte ?čo nového? 😉

sidus
22. jún 2009

Lela, u nás nič nové, ty sa pochváľ 🙂
Nola, asi je čosi vo vzduchu, keď tie deti tak šalejú 😀

nolaiv
22. jún 2009

asi máš pravdu sidus 😠 😠 😠 😠 ,ten vzduch je raz nevyspytateľný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

voskovka
22. jún 2009

ahojte...čo nove???my už len 2tyždne a frčime si po novy baliček do porodnice.....

lienocka2
22. jún 2009

ahojte kocky som tu opet na skok. matka nebzvas nahodou u urbanikovcov. mirko je bratranec mojho muza. no bzvane na rakovej tak sme potom susedy. no ten svet je ale maly. 🙂 🙂 🙂 .Ahoj lela ako.uz mate zubky?nam sa 3 prereyali a ide nam 4.ako inac?

marcela79
22. jún 2009

I ja som tu na skok... Adamko zaspal, tak som vás prišla kuknúť... To ovzdušie ale robí rachoty, však Siduš?

lubka131
22. jún 2009

Ahojte, neviete mi poradit nejaku dobru kozmeticku v Cadci???dakujem.

macka221
22. jún 2009

lienocka uplne si sa trafila tak si tod kusok len tak kamenom dohodit,,,,,,hm?ani som nevedela ze mozem niekoho takto blizko stretnut aj tu na nete,fakt je svet maly,viem viem macka bola u mna rano v obchodiku tak som jej to spominala tak sa smiala.vonku je hnusne a ja sa nudim na predajni este ze mi taky dobry ujo spustil internet tak mozem veselo pisat. 😉

lienocka2
22. jún 2009

no veru macka to mame za pocasie o nicom.zima brrrrrrrr ☹ poydrav ju ked budes s nou 🙂

lela1
22. jún 2009

Ahoj sidus,u nás nič nové,ja som bola dnes u kaderníčky,trocha sa vylepšiť 🙂 .Lienocka,malemu uz ide osmi zub,tak sme na tom rovnako,už mi to hnusné počasie lezie riadne na nervi,aj vám však 🙂

lienocka2
22. jún 2009

lela a kde chodis ku kadernicke. ta co som ku nej chodila ja isla na matersku. a tiez potrebujem stale cosi robit z vlasmi. po porode som sa dala ostrihat a uz dlhe nezesiem.no to pocasie je otras nech uz je pekne ☹

marcela79
22. jún 2009

Lienočka, si tu ešte?

lela1
22. jún 2009

lienocka ja chodim ku kadernicke u nas len ide tiez na matersku,taka mladá kočka som s ňou spokojná ani nie je drahá 🙂 ja som mala tiež dlhé vlasy ale musela som ich ostrihať,strašne mi začali padať vlasy a neviem čo stým,asi by som bola plešatá 😉

lienocka2
22. jún 2009

Ahojte. marcelka tu som chystala som veceru tak som tu nebola chcela si co? lela odkial vlastne si zabudla som?

marcela79
22. jún 2009

Nie, len tak - keď som prišla po tebe, tak som ťa pozerala... 😉 Čo dobré si pripravovala?

macka221
22. jún 2009

Ahoj lienocka co si chodila k tej kadernicke a isla na matersku tak to je taka mrcha ze to svet nevidel a ty si asi prva kto povedal ze je snou spokojny,otom co vsetko otebe povedala to si uz asi nepocula.lebo oni to tak vedeli vzdy.proste su strasne falosne a vela bab sme sa uz pri nich popalili.ale to je na dlho.ja mam tiez dlhe vlasy no treba to obcas zostrihat a ofarbit aj teraz pred dovcou.ja chodim od malicka do krasna k jednej a ta ma vzdy plny diar a je uplne v pohode kedze krasno nieje az take mesto financne to tiez vide celkom v pohode co by som dala za zostrih a melir v meste 1000sk tak u nej kolo 500sk do 600sk max.ja len tolko.

lienocka2
23. jún 2009

ahoj macka ale ja ktoru ty myslis.ta co som chodila ja ku nej je este mladsia ako ja a zdala sa mi v pohode. 🙂

Marcelka robila som suchu veceru. rybaciu pomazanku 😀 nevedela som co rychlo spravit.
Dnes je zase smutny den ze?uprsany ☹ Takto pred rokom bolo teplo a dusno. viem lebo mi vtedy zabilo ocina ☹ 😢 😢 😢 😢 . Ani vnuka nestihol vidiet. ☹
Co inac sa chystate robit?

macka221
23. jún 2009

Ahoj lienocka tak ja uz na predajni a zasa nuda,,,,,,, ☹
No myslis take dve sestry z cadce nie?ale nechcem to tu rozmazavat ja ti potom poviem dakedy svoju skusenost aj Majkovu(priatelovu) ale aj ine osoby ktore sa pri nich popalili.pretoze si mala pri svadobnom planovaci napisene jednej meno tak preto som nato zaregistrovala.to s tatinom je luto hlavne ked ti potom vsetko tu situaciu pripomina.ale vsak na svadbe si mala ocina....

lienocka2
23. jún 2009

no ja som chodila ku holicke tu na rakovej. majka sa volala. tak to neni ta co si ty myslela.a ja so povodne s oravy a holicku som mala odtial. suseda s vedlajsieho panelaku. no ja om sa vydavala 2007 roku a otec mi umrel 23.6.2008. Zabilo ho nakladne auto. Asi pod neho vbehol.dakujem macka

macka221
23. jún 2009

aha tak prepac,,,lebo si tam mala daska a tak a to su dve sestry ktore by som ani najvecsiemu nepriatelovi neodporucila 😠 fakt,,,,, a ty ako doma sa nudis? napisem ti IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre