Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

famfrla
17. apr 2009

tak to presne neviem ako sa to tam vola ale byvala kusok od takeho betonoveho mostu ale neviem ako sa to vola.... 😕

sidus
17. apr 2009

No veru, leje ako z krhly, deti spia, tak je kľud 😉
Z Fojstva nepoznáte Zbončákovcov? To sú kolegovia z roboty 😉 A v Štrku tuším býval vdp. Špita...

lienocka2
17. apr 2009

famfrla myslis smerom na staskov pred oblukovym mostom?sidustu oproti byvaju jedny zboncakovi co ma kackle pece a take ma to napisane na aute, a potom su ty este jedny ale tych moc nepoznam. v ktorej casti byvaju?no ale je vonku skaredo 😢

lienocka2
17. apr 2009

oprava kachle

sidus
17. apr 2009

Lienocka to neviem, ale ich syn chodil stavať krby a tak. Možno to budú oni 😉

famfrla
17. apr 2009

lienocka ano prestne tam vola sa Vojvodikova Janka

lienocka2
17. apr 2009

no sidus tak to su to ty oproti.Famfrla mne to meno nic nehovori ale svokra mi povedala ze tam taky byvaju.svokra robi totiz postarku tak vie 😀

voskovka
17. apr 2009

😀 famfrla-Vojvodikova Janka je moja segra🙂 ty kokso................a čo tam s nou????

pacna
17. apr 2009

voskovka prosim ta odkial pochadza tvoj muz? 🙂 je mi znamy 🙂

mimi109
17. apr 2009

aj ja poznám jednu Janku Vojvodikovu len neviem či to je tá istá ktorá sa tu spomína, teraz býva na Rakovej a predtým bývala tu v Čadci

voskovka
17. apr 2009

moj manža jez rakovej vedla kulturaku...a mame parketove študia,v krasne v kysuci,v martine v bytči a v čadci vedla satelitu....a najčastejšie je v čadci predava tam...možno z obchodu🙂 😎
hi hi...mimi ja viem to je šranda....moja segra je tiež jana a bude mať 18.
inak viem koho mysliš kusok od nas byvaju🙂 😵

macka01
17. apr 2009

Ahojte Čadčianky.Len pred pár dňami som sa tu zaregistrovala a som rada,že som tu objavila niekoho z mojho regionu.Tiež som z Čadce(Milošova/Mam dvoch chlapcov/4,7/ a verim,že najdeme spoločnú reč.

lienocka2
17. apr 2009

Ahoj macka01 vitaj medzi nami dievcatami 😎

pacna
17. apr 2009

ahoj macka 😀 😀

famfrla
17. apr 2009

voskovka

to vazne ? teda to by som sa potesila 🙂 teda presnejsie by mala mat 25 a chodila za colnu delkarantku?ja som sa len chcela spytat ako sa ma ako sa jej dari 🙂 lebo sme boli dobre kamosky a na strednej sme spolu 4 roky sedeli 🙂 😀

mimi109
17. apr 2009

macka01 vitaj medzi nami 😵

no moje dieťa dnes spalo do pol 5 tak tam ešte vykrikuje 😀

pacna
18. apr 2009

voskovka dakujem je to moj spoluziak zo strednej pozdravuj ho 🙂 🙂

marcela79
18. apr 2009

Dobré ránko babuľky, vítam macku01 🙂. Včera som sa tu nemohla vôbec dostať, nepodarilo sa mi ani raz 😠
Dnes bude asi krásny deň, tu je všetko zaliaté slnkom 😵 Manžel je stále v práci, tak budeme opäť sami, neviem, čo vymyslím...

lela1
18. apr 2009

ahoj Jani,famfrla,si tu????Ahojte baby,ako sa máte?

womenne
18. apr 2009

Ahojky teda vy nejak skoro vstavate 😉 ja somdnes nechaa tatika vybuvat ale malo to byt naopak len som videla že svieti slnko tak rychlo varim polievku a idem malym kupit nejake oblečenie.a poobede do ikey.
Som sa dohodla smojim že ho počkam v aute nech ide on kupit zabrany na postele lebo ja ked som tam tak nedokažem odolat a vždy nakupujem jak blazon 😝
Macka nepoznaš Majku Beliančinovu???

lela1
18. apr 2009

Ahoj womenne,do ikey,tak to ti závidím,ani sa ti nečudujem e budeš čakať vonku,milujem ten obchod 🙂

voskovka
18. apr 2009

pacna-a kde žiješ teraz????inak posluchal rado v škole???? 😉

pacna
18. apr 2009

byvam v Cadecke. Rado bol slusny chalan taky normalny. 😀

marcela79
18. apr 2009

Ahojte, milá womenne, mne by sa ani vstávať nechcelo, ale čo s deťmi? 😠 I ja rada nakupujem, a niekedy je lepšie sedkať doma, však? 😀

macka01
18. apr 2009

Pozdravjem všetké.Ďakujem Vám za privítanie,áno tu Majku B. poznam.Je to takmer susedka.Je slobodná mamička.Ak si ju nemylim s jej sestrou.Je to ona? Odkial ju poznaš? 🙂

macka01
18. apr 2009

Ikeu mám tiež veľmi rada.Asi myslíš tú v Ostrave,však?Boli sme aj v BA ,ale tá za veľa nestojí.Hlavne čo sa týka cien.Nedajú sa porovnať.No vlastne až teraz som si všimla že si z Karvinej,takže určite Ostrava.V decembri sme rekonštruovali bývanie tak sme tam boli viackrat.A zasa sa tam chystáme,lebo chceme nejaku novu spalňovú zostavu takže kde inde ak nie do Ikey.Zatiaľ papa. 🙂

macka01
18. apr 2009

Žienky a čo plánujete zajtra,keď je nedeľa?Strašne nerada sedím doma.Rada sa s rodinkou túlam po prírode,no kde brať nápady?Aj teraz mi muž hovorí,vymyslí niečo na zajtra.No ale čo?Dajte typ. 😉

lela1
18. apr 2009

Ahoj Macka 01,boli ste už s rodinou niekedy vo Vychylovke v skanzeme?tam je pekne,bývajú tam aj rôzne vystúpenia.

lienocka2
19. apr 2009

Ahojte zienky peknu nedelu vsetkym.Co dobre robkate? 🙂

matisekc
19. apr 2009

ahojte
vitam macku
no my mame z ikei kuchynu, som maximalne spokojna, ale ostatny nabytok ma nejako zvlast za srdce nechytil, skor len nejake doplnky
ja teraz varim, maly je s tatom vonku a poobede rozmyslame ze by sme vybehli bud do terchovej alebo do ziliny na hradzu trochu pokorculovat, skoda ze nie je nieco blizsie ☹
inak macka ten skanzem vo vychylovke ja krasny a myslim ze malych potesi hlavne vlacik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre