Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

marcela79
2. máj 2009

Ahoj Lela1, prajeme všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

womenne
2. máj 2009

lela všetko najlepšie 😵 😵 😵

Dnes sme mali ist do Kopřivnice ale tatiko musel do prace tak pojdeme na dalši vikend.Prave pozerame hriešny tanec mali mi nan čmia už tyžden strašne ich babvvi pozerat ako teta tancuje 😵 😵 😵 ten filmi miluejm moja srdcovka.

Mimi tak ju pozdrav musim si dobit kredit a jej napišem lebo teraz mam pokazenu simku 😨

ktora ste boli v tej Vychylovke?ake to tam je??vlačik ide kolko??by sme tam šli aj my niekedy.maly tam ešte neboli.

marcela79
2. máj 2009

Womenne, si tu ešte? Tak dnes máš pohodový deň, však?

mimi109
2. máj 2009

ahojte dievčatá 🙂

womenne pozdrav odovzdám keď s ňou budem 😉

lela dodatočne všetko naj k narodeninám prajem 😵

matisekc
2. máj 2009

lela vsetko najlepsie 🙂
rano sme boli spratavat drevo a teraz som dala maleho spat a idem upratovat, navarene mam este so vcera
aj my sme mali na poobedie naplanovane grilovanie u svagriny ale neviem ci nam to neprekazi dazd ☹ a este k tomu ten protivny vietor
womene, vlacik ide zhruba polhodinu, len je tam hrozny natresk, ale inak je to zaujimave a skanzem je pekny, taka pohodova prechadzka

voskovka
2. máj 2009

ahojky,womenne-bolo super,maly ma 1,5roka a bol z toho rozčarovany🙂posledny vstup bol o 16tej a predtym myslim čo hodinku.
vstupne stalo okolo 95sk na dospeleho.deti zdarma myslim do 3rokov a potom za polovicu.je to tam super,je tam aj jedlo,časovo neviem povedať kolko ten vlačik šiel ale dosť lebo sme šli najprv hore a potom zase od stanice dole🙂
ten historicky rušeň jazdi cez vikend a ten dieselhydraulicky rušeň cez tyžden.

womenne
2. máj 2009

marcelka som len sme obedovali 🙂 mali mi už hajaju tatkoje už doma,konnečne ma objednali na masaž asi buduci tyžden ešte mi mazavolat lebo už nemožem vydržat.ttaiko mi teraz nalepil na chrbat naplast tak dufam že zaberie,lebo sa mi tažko dycha,fuha mam ju tam 2minuty a chadi jak...je tam mentol normalne ma to pali 😕

no pohodovy den???to by som nepovedala take dni som mala naosledypred 3rokmi 😅

lela1
2. máj 2009

Ahojte dievčatá,ďakujem za prianie,tú Vychylovku by som vám odporučala ale asi treba počkať na lepšie počasie 🙂 Ešte sa chcem spýtať,pestuje niekto muškáty,už ste ich dali von?

pacna
2. máj 2009

lela ja mam zatial na terase muskaty kym sa trosku poberu potom ich dam do okna 😀

lela1
2. máj 2009

No ja som ich už dnes vystrčila,lebo ako všade pozerám tak už ich majú všetci von,tak dúfam že to prežijú 🙂

matisekc
2. máj 2009

no neviem, neviem baby stymi muskatmi, este maju prist zmrznuti, aby vam nepomrzli 😉

mimi109
3. máj 2009

ahojte dievčatá, čo robkáte v dnešnú krásnu nedeľu? my len tak leňošíme, tatik zaspal, keď sa zobudí ideme na návštevu

lela ja mám muškáty na balkone už vyše týždňa, aj mamina si už dala na balkon svoje

včera sme začali burať staru kuchyňu, tak som mala zábavku, obíjala som obklad 😀

marcela79
3. máj 2009

Ahoj mimi, my sme dnes boli na Živčákovej. Bolo tam úžasne. Je tam toľko pozitívnej energie... Nabrala som si trošku, tak ti posielam... 😉

mimi109
3. máj 2009

ďakujem 😵

juj tam som už dlho nebola, dobre 3 - 4 roky 😒 musíme sa tam vybrať dakedy aj s malou 🙂

marcela79
4. máj 2009

Dobré ráááánko 🙂

pacna
4. máj 2009

dobre ranko tetusky. 🙂

marcela79
4. máj 2009

Ahoj Pacna, túlaš sa tu ešte? 😉

lela1
4. máj 2009

Ahoojte,je tu niekto??? 🙂

mimi109
4. máj 2009

ahojte dievčatá, čo porábate? mne malá búva tak ja zavislačim po nete 😀

lienocka2
4. máj 2009

Ahojte zienky ako sa mate? dnes je pekne ze? mne sa maly akurat zobudil a uz tu aj santi. uz mu je dneska lepsie uz sme neni taky nachladnuty.klop,klop...pojdeme neskor do tesca.pozriet co maju nove. 😀

womenne
4. máj 2009

Ahojte no unas sa zamračilo 😖 ale nevadi aj tak sme doma som chora a Sebko ešte kašle.Včera sme nakoniec neoli nikde prišla nam navšteva zo Slovenska-svokrovci tak maly blaznili s dedkom a babkou 🙂

Už nam začali menit okna len balkony sa nejak stopli 😕

marcela79
4. máj 2009

Ahojte, womenne, i u nás je akosi pod mrakom. 😠 Tiež malý zaspal, tak trošku oddychujem a idem žehliť. ☹ 😠

oalaa
4. máj 2009

Ahojte mamulienky, prosim ak ma niektora z vas dieta cca vo veku 2r.rada by som prijala radu ak s nim chodievate zabavit sa pocas dna resp.vikendu. pretoze ja osobne byvam v Milosovej a tu nic nieje

pacna
4. máj 2009

ahojte tety 😀

oalaa vitaj 🙂

marcela79
4. máj 2009

Pacna, si tu ešte, alebo sme sa zas obišli? 😉 Milá Oalaa, nie je to tu bohviečo ako prežívať ten voľný čas s deťmi. 😠

pacna
4. máj 2009

som tu som este

marcela79
4. máj 2009

Konečne sme sa stretli, vždy sa obchádzame. 🙂 Čo ste dnes porábali? A čo dievčatká, poslúchajú?

womenne
4. máj 2009

Ahoj marci somchystala malym papat dnes si pospali dlhšie.joj žehlenie mi ani nespominaj som v sobotu žehlila jak o dušu.kedysi som to mala rada ale teraz to neznašam 🙄 možno to bude aj tym že sme mali pokazenu žehličku nešlo nam naparovanie a kym som to vyžehlila ma ruky bolili,ale drahy to vsobotu rozebra tak už hreje tak ako ma museli sme dat preč jeden ochranny kryt 😝

olaa no na tej Milošovej fakt nič nemate sa čudujem (ked tade prechadzame)že kde tam mamičky chodia ☹

pacna
4. máj 2009

no bola som v meste tak na skok a baby akurat zdrhli ku kamoske. 😀

idem si uvarit kavu a presadit jeden muskat a ty co?cvicia ta tie tvoje slecny mam sa na co tesit?

oalaa
4. máj 2009

no ved to. zatial o com viem, je chacha box v tescu. myslim ze tu anoi neexistuje ziadne centrum pre maminy s detmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre