Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

lotris
29. nov 2009

Ahojte Cadcanky! Ja tiez pochadzam z Cadce i ked teraz tam nezijem. Co je tam noveho? Som prec treti rok ale vzdy ked prideme domov tak je tam vzdy nieco nove. A ta premavka sa neda porovnat s tym co bolo pred tromi rokmi. Kedysi to bolo relativne kludne mesto ale teraz na jesen ked som bola doma to bol frmol! Co Vianoce? Uz sa tesite? tu si uz ludia zacali zdobiť domceky svetielkami. 🙂

macka01
30. nov 2009

ahoj Lotris,neviem čo ine dievčata no mne sa v Čadci žije celkom dobre,ani veľke ani malé mesto,takže je relatíve aj bezpečné.Teda ja aspon žijem v prímestskej časti nie priamo v meste.No premávka je príšerná to fakt,ked nedokažu urobiť obchvat mesta aby tie kamiony odklonili,urobili obchvat Horelice a tým to skončilo. 😝 A odkiaľ konkretne pochadzaš?čo ťa zavialo do zahraničia?praca či láska 😉

macka01
30. nov 2009

Emyly si ma navnadila,určite pôjdeme kuknuť,len asi až pred sviatkami lebo muž teraz šiel do roboty tak sa tak rýchlo nevráti. ☹

lotris
30. nov 2009

Ahoj Macka, ja tiez nie som priamo z mesta som z Podzavoz smer Milosova a moj muz je z Cadce z Kukucinovej. Vlastne som vycestovala aj so svojim vtedajsim priatelom a terajsim manzelom koli praci. A teraz by som sa uz moc rada vratila je mi smutno za rodinou a mame malicku tak ta babka chyba 😉 , este musim ale pockat lebo sme tu kupili byt a vsetko sa tou krizou skomplikovalo. ☹ A ty si odial konkretne? A co robis ak to nieje tajomstvo? ja som robila len chvilu ako brigadnicka v Terne. A potom som hned sla prec. Tak mozno ze sme sa aj videli. 😉

macka01
30. nov 2009

no to ma podrž,ved aj ja somz Podzavozu smer Milošova,bože ale je ten svet malý

voskovka
30. nov 2009

ahojte...ked vravite o merkury market....
moj drahy ma obchod v čadci -profit parket vedla satelitu...
boli sme sa pozriet na tzv.konkurenciu...podlahy tak predražene že až....moj manža ma od 90sk/6mm podlahu....ja sa čudujem že tam vobec niekto na tie podlahy chodi...... 😕
ale na druhej strane ine veci ako zaclony,kupelne atd tam maju naozaj pekne...

lotris
30. nov 2009

Macka este povedz ze si od Kadluba. Ja byvam presne oproti zastavke. 🙂

macka01
30. nov 2009

voskovka,a to kde na Májovej ulici?pri hlavnej ceste?tak sme boli vaší zákaznici,čosi s podlahou sme tam kupovali.Ozaj a kedy sa prídete ukázať?

voskovka
30. nov 2009

macka-jasne...tam. 😉
som rada že u nas.....xi xi.... 😉 😀
teraz davidko nejak pokašliava....uvidime....zajtra ideme na nožičky+očkovanie s adamkom...tak nejak vymyslime čo a kedy...keby dačo cinknem....

emyly
30. nov 2009

ahojte žienky čadčanky 🙂
lotris..... no teeeda, ,obe sme s mackou od Kadluba, len rozmýšlam kto vlastne si 😀
voskovka - prepač ale trochu ti musím oponovať. Niečo tam je naozaj lacnejšie ako v čadci. Napríklad jedna podlaha. Presne tú istú, úplne rovnakú, som kúpila u vás po 268,- sk a tam som ju videla po 135,- sk skoro ma vyvredilo, ktovie do kedy bude akcia, neviem ešte kolko presne jej budem potrebovať.... ale výber je tam väčší a širší ako u vás, alebo ako celkovo v čadci. Inak, obaja dovážate z Poľska takže je to vlastne to isté.

Macka - inak aj mne sa vlastne v čadci dobre žije, je tu síce nízka kriminalita, ale je, ani velakrát o tom nevieme. Inak u Kadluba je vraj najviac rozšírená kriminalita z celej Milošovej 😀

voskovka
30. nov 2009

váážne???? tak ja nemám prehlad uplne o všetkych podlahach,nerobim s mm.nevravim teraz...ale ked to otvorili 4,11.sme tam boli...tak som sudila podla tychto cien....
nehovorim že teraz tam taku akciu môžu mať....

manža ti odkazuje že máš zajtra prisť dp predajne aj so vzorkou,a dodacim listom.a pojde s tebou do žiliny! či to tam maju naozaj presne tu istu podlahu,v tej cene ako pišeš....
Ak áno-na ruku ti da 50eur!ak nie,tak tych 50eur mu daš ty!
a rozdiel medzi značkami si teda pozri poriadne!to čo maju v žiline je uplny bordel classen atd...
moj manžel ponuka značky ako balterio,quick step atd...tak si pozri odkial títo vyrobci podlah su!asi ťažko z polska!

lotris
30. nov 2009

emyly: ja som tajna vies! 😀 Tak fajn ci na to pridete! Dam vam nejake indicie: som krasna, inteligentna, uzasna,...chichi 😅 tak vazne mam sestru byva v Lucenci ma dvoch chlapcov, moja mama pracuje v nemocnici v kuchyni a pekava kolaciky na svadby, teraz je zial doma sama lebo otec mi umrel tento rok, moje krsne meno je Anna a byvam presne oproti zastavke u Kadluba. Uz viete? ale ja fakt netusim kto mozete byt vy dve? a vy sa poznate navzajom?

emyly
30. nov 2009

voskovka nemusíš sa hned urážať, chápem že každý si bráni svoje a zvlášť pokial ide o konkurenciu treba si svoje vychvalovať 😀 na značke mi nezáleží, nemám na to aby som platila naviac ked inde môžem kúpiť to isté lacnejšie, nie? 🙂
Lotris už vieeeeeeeeem kto si 😀 😎

lotris
30. nov 2009

emyly: Kludne napis ak vies. A mozes aj ty nieco prezradit?

emyly
30. nov 2009

nooo.. skús hádať 🙂) sme skorosusedky, tak ako aj s mackou🙂))))

lotris
30. nov 2009

Neviem 😒 Daj este nejaku napovedu prosiiiiim

voskovka
30. nov 2009

o to nejde...ja som sa neurazila...nemám na to povahu,iba som napisala tak ako to je...
môžeš mi napisať aspon druh podlahy čo to bol?nemala si nahodou aj listu a podložku v cene?čo som videla že v žiline bola len podlaha za take ceny bez lišt a podložky...
budem rada ak mi to ozrejmiš,lebo ja nie som urazena ale vytočeny bol mm...

emyly
30. nov 2009

Som rozmýšlala koho môžeš mať z Kukučínky, ale už viem, kedže viem kto si🙂) tvoja svokra sa volá Magdalenka,že? 🙂 Inak ja bývam teraz na Kukučinke....
Čo ti o sebe ešte povedať....tento rok mi zomreli starkí, mám tri deti.... volám sa Emília 😎

lotris
30. nov 2009

Uz viem viem viem. 🙂 🙂 🙂

emyly
30. nov 2009

Voskovka to verím hihi....ak by ma prišiel do práce vypýtať od šéfa, rada by som išla do Merkury Marketu ešte raz.... 😀 😀
Nedívala som sa ani na druh ani na to čo je v cene, len viem že ja som kupovala u vás osmičku a tamto bola sedmička...no ale rozdiel v cene bol riadny....ale kým ja budem potrebovať podlahy možno tam práve akcia nebude a aj tak skončím u vás 😀 😀

lotris
30. nov 2009

Hej moja svokra sa vola Magdalena jasne a ty byvas na kukucinke?

emyly
30. nov 2009

lotris ale podla fotky by som ťa nespoznala 😅 Od kedy ste v zahraničí? A kde vlastne, ak to nie je tajomstvo? 🙂

emyly
30. nov 2009

hej zatial bývam, ale budem sa sťahovať naspäť do Kadluba 😵 kde bývali starkí ostala prázdna bytová jednotka, práve sme začali s rekonštrukciou.... takže ešte zatial bývame na byte.

lotris
30. nov 2009

To som tak opeknela? 😀 Uz tri roky v Norsku. Je tu krasne ale doma je doma.

lotris
30. nov 2009

emyly: Je my to luto ze ste prisli o oboch starkich tak nahle. Tvoje deticky nepoznam. ale na chalupke im bude urcite dobre.

womenne
30. nov 2009

Ahojte baby eviete mi poradit nejaky objekt v CA kde by sa dalo fotit??kamoška ma bude fotit ale nema fotoatelier aja už v Ca nebyvam tak neviem poradite?

emyly
30. nov 2009

lotris je to hrozné ked sa človek stretne takto osobne so smrťou, ale ty by si o tom tiež vedela rozprávať ☹ ...ešte ani zdaleka nie som s tým zmierená, ale velmi mi pomáha moja práca, tam prichádzam na úplne iné myšlienky....
To ano, na dome budú mať oveľa väčší výbeh ako tu na byte, ale ešte rozmýšlam čo s netom, tento sa mi nedá vziať si tam a iný tam zatial neprichádza do úvahy....ale napadlo ma že spíšem petíciu a zanesiem do t-comu, čo viem tak sedem rodín má záujem o net len nikto okolo toho nechodí

voskovka
30. nov 2009

ludia su všelijakí.... 😕
je rozdiel sedmička a osmička...tak jasne že aj cena ina...a zaleži aj od povrchu...aj bola aj povrchovo viac upravovana osmička ako sedmička...tak nie je o čom diskutovať............. 😝
ale každy nech si kupi čo chce a čo mu vyhovuje....ja nikoho nepresvedčam že ma isť k nam či do polska či do žiliny...
mm mal zakaznikoch,ma a podla mna aj bude mať..či už ojedneho menej či viac...

ok ina tema-womenne-rada by som poradila ale väčšina fotografovma svoje priestory.....neviem skus zajst a dohodnuť sa s nimi...

lotris
30. nov 2009

Ahoj emyly: moja mama, teta Janstova a nadnami ten dom maju spolu internet nejakej ceskej firmy a plati 13 eur mesacne a ma neobmedzeny internet a je celkom rychly. Mama ti da adresu ak budes chciet a mozes sa spytat ja myslim ze vy by ste tam mali tiez internet. Moj svagor to zistoval co by sa tam dalo dat a natrafil na tuto spolocnost nechcem ho chvalit ale on sa tomu ozaj rozumie.

emyly
30. nov 2009

voskovka tebe to len nedá pokoj 😀 teraz podlahu neriešim, až budem, ozvem sa,ok? 😎
lotris nemyslíš náhodou čadca net, ktorý zapája istý čech, meno som už zabudla.... minulý rok som sa s ním stretla, kukal od nás či je možný, ale nebol, jedine od niekoho iného....chceli sme od t-comu, ale je len do ščureho, a potom od Huľany....nás proste preskočili 😠
A Janštovci majú? som nevedela, lebo vtedy mali aj oni záujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre