Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

adka_praha
5. jan 2010

macka ja sa jej tiez uspesne vyhybam... 😀 ale treba to dat veru dole... 😅 citim to na obleceni ze je trocha tesnejsie... 😅 🙄

macka01
5. jan 2010

veru,veru ale ako ked som taka zlenivená? 😝 orbitrek stojí v kute a ja nie a nie sa odhodlať,pritom viem,že by to malo efekt,pred dovčou v lete som ho naštartovala a super to šlo dole,ale teraz... ☹ 😝

adka_praha
5. jan 2010

no na mna furt este kukaju z chladnicky vianocne kolaciky tak mi o tom nieco hovor... 😅 a akosi pri malej neni kedy, bo ked je hore tak uz by sa len bavila so mnou a ked spi, tak si chcem co to doma porobit, nech to tu nevyzera jak po 2. svetovej a vecer na to nemam uz energiu...mam taky dojem ze bud si preorganizujem cely den nejako inak (ale ako) alebo som v haaaaji... 😅 ostava uz len nejest a oblbovat sa cistou vodou...?... 😝

voskovka
7. jan 2010

baby-neviete o nejakej zubarke/ovi ktory berie male deti?tu na v čadci...

macka01
7. jan 2010

ja chodím s chlapcami ku Bartschovej,ale asi to teraz nie je rozdelené na detsku zubarku a pre dospelých,každá berie aj aj.aspoň sa mi zda že som pri všetkých dverách videla čakať aj deti

voskovka
7. jan 2010

chcela by som zajst s davidkom...len tak preventivne....a je dobra?kde ma ordinaciu?

macka01
7. jan 2010

v nemocnici tam kde aj ostatní zubari,ked vojdeš zo schodišťa na chodbu tak do prava kde bol kedysi rengen zubný,k deťom je veľmi milá a dobra aj sestrička ale vždy treba dlho čakať.ak má dobru náladu,deti zoberie aj sk,tiež sa chystám na preventívku k nej s chlapcami aj so sebou,

adka_praha
10. jan 2010

halooo babyyy kde ste vsetky? 😅

voskovka
11. jan 2010

lenocke-gratulujem k babemku-vela mliečka a zdravička.... 😵

voskovka
11. jan 2010

matisekc-ak si doma drž sa...ak si v nemocnici takisto..a potom hod link na fotečky.... 😀

lela1
11. jan 2010

Ahojte babenky,kde ste kto,ako sa máte?Inak všetko naj do nového roka,hlavne veľa zdravíčka a lásky 🙂

voskovka
11. jan 2010

lela-vy čakate mimčo???jej....gratulko...

lela1
11. jan 2010

No,vidíš akosi sa pošťastilo ale u nás to bude vyzerať tak nejako ako u vás s malým vekovým rozdielom,inak ako sa máte? 😉

voskovka
11. jan 2010

celkom-malemu idu zuby...nervy jak blazon...mam pocit akoby som robila24hodinovky... 😒
davido zas nechce jesť..tak zajtra odbery...stale čosi...ale inak rastieme adamko ma vyše 10kg... 😀
takže veselo...

voskovka
11. jan 2010

a čo by ste chceli? 😕

macka01
12. jan 2010

ahojte,ake nove fámy bežia Čadcou?hodte sem.na novy rok ževraj sa zabil daky 16 r.chlapec na aute?kdesi v Čadečke,to by asi viac vedela Pacna,ale tu už dlhšie nebola.Vosky,malý ked mal krízu pre zúbky,dala som si na prst citr.šťavu a dala tam na dasienko,kde to boli,ked som nevedela kde presne,tak po celých.Ten citron mu to tak akoby umrtvil,a bolo lepšie.Mali sme aj tie mastičky na dasna,ale vyhodené peniaze.niekedy mi chňapol po tom citrone a chcel ho cmuľať sám,a vždy mu bolo lepšie a sa ukľudni.Jasne že len to vutro,nie kôru tu som orezala.

adka_praha
12. jan 2010

ahojte... 🙂
miminko na svete? tak blahozelam... 😀 a samozrejme aj k tomu este nenarodenemu... 😀
macka citornovu stavu? to si musim zapamatat... 😅

matisekc
12. jan 2010

lela blahozelam k babenku a nech je to teraz dievcatko 🙂 a ten vekovy rozdiel nebude az taky maly, skoro ako u nas, neboj zvladnes
ja som este doma, nejako sa tej nasej hviezde do tej zimy nechce, zajtra mam termin a ak do konca tyzdna nic tak v pondelok nastupujem do nemocnice

macka01
13. jan 2010

ano adka,nič nám nepomohlo lepšie, 😉 matisekc tak až ti to dobre dopadne,hlavne ľahký a rýchly pôrod 🙂

lela1
13. jan 2010

Ahoj matisekc,aj ja ti držím palce,až to dobre dopadne,ešte si stále rozhodnutá pre epidurálku,potom daj vedieť 😉

macka01
13. jan 2010

epidurálku považujem za super vynález mala som ju dva krat a nemenila by som a to som mala cisarske

emyly
13. jan 2010

ahojte žienky dlho som tu nebola, ako sa máte? v tomto roku som tu prvý krát, takže vám najprv želám do nového roku všetko len to naj, hlavne veľa zdravia lásky a eur 😵
macka - k tej nehode...stalo sa to na Čiernom v Košiciach, na cezpoľnej panelovej ceste, na Silvestra okolo tretej nadránom..išli autom traja chlapci v "nálade" šofer šiel rýchlo cez hmlu, nezvládol riadenie a prevrátil sa...dvom vpredu sa nestalo vôbec nič, ten tretí - pitva ukázala zlomenú lebku,prerazené pľúca....na mieste mrty... 😔 šofer ktorý nehodu zavinil, konal nezodpovedne, ale myslím že do konca života to bude mať pred sebou....ten mrtvy bol jeho najlepší kamarát ☹ 😔

macka01
14. jan 2010

emyly,máš info ako sa patrí.no to teda bude mať,čo všetko dokáže mladícka nerozvážnosť a následky do konca života v oboch rodinách,čosi strašné.Ozaj,aj tebe veľa hlavne zdravíčka 😉

matpaj
14. jan 2010

Ahojte,ja som nová, som Čadčanka a rada sa pripojím................

macka01
14. jan 2010

ahoj,vítam ťa medzi nami,aj nám niečo o sebe povieš?

matpaj
14. jan 2010

no, som tehuľka, termín máme 22.mája 2010 a zrejme čakáme dievčatko....už druhé 🙂 máme šesťročnú Pajku, ktorá sa strášne teší na sestričku. Rodiť budem v Čadci a tentokrát sa strašne bojím ☹ aj keď prvý pôrod som mala bezproblémový a rýchly...

matpaj
14. jan 2010

a babenky, prosím poraďte nejaký skúsený recept proti "tehotejnskej pažravosti", teraz mi beží šiesty mesiac a som stále nenormálne hladná.Od začiatku tehu som pribrala 9 kíl a to je moja lekárka z toho mimo, vraj už môžem pribrať tak akurát na bábo. Nepapám veľa až posledný týždeň . 😒 ďakujem

macka01
14. jan 2010

a to akože je 9 kg veľa?ja som pribrala 28 kg a to teda som žiadne pažravé obdobie nemala.fakt neviem,čo by ti pomohlo ale určite si neodriekaj ked máš chuť,aby sa ti nezachcelo a neprišlo ti zle,len si tak zobni,fakt inač neviem,lebo to nepoznám.A z čoho som pribrala ja,to fakt neviem,asi aj z vody.

matpaj
14. jan 2010

no macka, zatiaľ 9 kíl..... 😒 v prvom tehu som tiež pribrala 25 neviem z čoho, ale lekárka sa nad tým smeje, vraj z ničoho sa to nedá.....

adka_praha
14. jan 2010

ahojte...
matjap preco sa bojis??? 😕
matisekc drzim palce... 🙂
emyly ty si ine KGB... 😅
ach jaj, my sa dnes cely den mordujeme so zaspavanim... 🙄 ale kooonecne nam doviezli novu chladnicku tak som happy... 😅 ta stara bola asi skoro aj starsia ako ja... 😅 a uz zacinala vrcat jak traktor... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre