Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

waitinka7
18. máj 2008

No ja tam zacnem chodit pravidelne, mne sa to pozdavalo, uvidim, aky to bude mat vplyv na samotny porod.

vejinka
22. máj 2008

v hipernove sa vraj cvici kazdu stredu o pol piatej...ja tiez rozmyslam ze by som sa tam sla kuk..ale najprv zistim ako je na tom ta moja placenta a ci je uz vyssie..nexcem nic riskovat

vejinka
22. máj 2008

lol...hypernova s makkym i ...to teda vyzeraaa 😀 😀 😀

waitinka7
26. máj 2008

no ved ja chodim do hypernovy a je to tam fajn, vrelo odporucam.

vejinka
27. máj 2008

mozno sa tam pojdem mrknut

bambulka026
27. máj 2008

ja som tam tiez chodila na tie cvicenia a dozvedela som sa tam vela. Ja to odporucam kazdej tehulke...

vejinka
3. jún 2008

😉

vejinka
12. jún 2008

to trvalo kym som to nasla

bambulka026
16. jún 2008

Vejinka bplo si na cviceni?

paskova
18. jún 2008

Ahojte, môžte mi poradiť, či sa treba prihlásiť do Hyperky na cvičenie? 🙂

vejinka
18. jún 2008

bambulka..este som nebola..ale ktovie ci aj pojdem posledne sni mi je dako zle

slonicek
18. jún 2008

Ahoje žienky ako sa máte

vejinka
18. jún 2008

slonicek..ahojcek co my..ale ty sa pochval ako pokracujete s fazulkou? 😉

vejinka
24. jún 2008

no zienky ..neviem co mam robit..ale asi budem musiet zacat cvicit tie bolesti chrbata su kazdym dnom horsie..mam aj v "mame a ja" par cvikov..lenze donutit sa je horsie ako som si myslela..doteraz to riesim tym ze kazdy vecer mi muz dava masaz...ale zjavne to uz nestaci.. 😖

weja
24. jún 2008

jeeej, no uz sa mozem pridat aj do tejto temy... 🙂
vejinka - no tak skus troska pocvicit, snad to bude lepsie... ak vies ako samozrejme... lebo ja netusim, ktore cviky mozu cvicit tehulky... 😅

aaanik
24. jún 2008

Ahoj damy... na tu chrbticu aj ja vrelo odporucam cvicenie, mne sa to osvedcilo... a cvicenie pre tehotne je tiez fajn, lebo tam ti povedia, co mozes a co radsej nie a potom to mozes robit aj doma napr. pri telke...

vejinka
24. jún 2008

weja..no sak to ze neviem ale tak mudre knizky hadam poradia..alebo budem manzela zneuzivat do konca zivota prevazne na masaze 😀

alinka189
24. jún 2008

ahojte, mne by asi bolo tiež treba pocvičiť chrbát, lebo v noci spávam len na bokoch a akonáhle sa prevracia, alebo aj pri vstávaní z postele, tak mi zo 2x pukne ako ked konár zlomíte 😖
ale chvalabohu, že tie klby už nebolia, to bol horor. cítim ich len trošku pri zmene počasia.
ja sa stále neviem rozhodnúť, či budem chodiť cv.do hyperky alebo nie 😒

loss
25. jún 2008

weji som stastna a gratulujemmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

weja
25. jún 2008

loss - dakujem 😵 tiez som velmi stastna... 😵 😵 😵
baby no ja este nemam ani brusko, ale krize ma uz poriadne bolievaju... 😝
alinka - a ty mas uz riadne brusko? davno sme sa nevideli, fakt musime zorganizovat dake stretko... kedy ides na kontrolu?

alinka189
25. jún 2008

weji, tak nejaké mám, ale nie moc velké 🙂
a zajtra idem do poradne. a na stretko rada prídem, ak bude môcť. už sa teším na vás všetky 😉

lila794
26. jún 2008

Dievcata, skuste s tymi krizami ist na plavaren - ja som chodila a strasne mi to pomohlo. A sestricka z porodnice mi odporucala jednu maserku, ktora masiruje aj tehotne pri bolestiach chrbta. Presne vie, kde ma stlacit a tak. Je hore v Krivani, tusim p. Hovancova (nie som si ista tym menom). Ja som to uz vsak nestihla, lebo maly sa uz vypytal na svet. Vraj je fakt dobra a nie je ani draha. 🙂 Vela stastia vam prajem a uzivajte si krasne cakanie a hlavne setrite sa!!!

loss
26. jún 2008

weji len sa pekne opatrujte otehotnela si prestne ked sa mi narodila Nellynka takze ked my budeme mat 9mesiacov vy sa narodite 😵

weja
26. jún 2008

alinka - drzim palce v poradni, potom sa ozvi, ako si dopadla 😉
lila - vdaka za info, dobre vediet, mozno sa to zide... 🙂
loss - no vidiiiis... 😵 to som si ani neuvedomila... jasne, ze si davame pozor a setrime sa, co tam po tom, ze doma sa nam kopi prach 😀 najdolezitejsie je teraz prezit v zdravi tieto prve mesiace... 🙂

alinka189
26. jún 2008

weji, som písala do snažiliek.
a veru nech aj zapadneš prachom 😀 len nech ste obaja V PORIADKU!!!
neboj, ešte sa nariadiš až až 🙂

weja
27. jún 2008

no ved to, ze riadenie pocka... manzel mi velmi pomaha, nedovoli, aby som nieco dvihala alebo sa s niecim natahovala...
nedavno som chcela vesat oprate obliecky na periny, ale nechcel mi to dovolit, ze s tym by som sa moc natahovala, tak ze ich pojde povesat on... ale chcel aby som isla s nim a povedala mu, ze ako to povesat, aby som ho neskor nesekirovala, ze je to zle 😀 tak susedia sa normalne nestacili cudovat, ze co som to za harpia, ked len stojim, nic nepomaham a dirigujem 😀

jastericka
27. jún 2008

😀 weji, to je zlaté, čo si napísala o tých obliečkach, hehe
Len tak ďalej 😀 . Máš dobrého mužíčka, keď Ti tak pomáha, super 🙂

weja
27. jún 2008

jastericka 😀 veru je, musim ho chvalit, ze sa snazi... 😵 len ak to pojde takto dalej, tak ho zacnu susedia lutovat a mne sa prestanu zdravit... 😅 ale nejako ma to netrapi... vsak ked brusko vylezie, pochopia... 😉

alinka189
27. jún 2008

tak, tak wejka. kašlať na okolie. vy ste teraz najdôležitejší. to je super, že máš takého muža 😉

paskova
27. jún 2008

Ahoj dievcata, moj muzicek mi tiez pomahal, ked som bola tehotna s Natalkou. Nevravim, ze teraz to nerobi, ale ja som zvyknuta poradit si sama- kedze on je prevazne v zahranci- . 🙂 Toto druhe tehotenstvo je uplne inaksie, prvykrat som sa strasne setrila, oddychovala a chodila len na prechadzky. Teraz sa musim starat o celu domacnost, o dceru, takze niekedy ani nemyslim nato, ze cakam babo. 😅 Dufam, ze sa mi to nevypomsti a vsetko dopadne ok, lebo po 8 rokoch snazenia sa na babo hroooozne moc cakame. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre