Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

weja
31. jan 2011

@vejinka ďakujem, no veru, konečne sme sa aj my dočkali 😵 už len vydržať do marca a hádam aj ten pôrod už nejako zvládneme.... 🙂

adryana
1. feb 2011

Ahojte baby , tak ja to mam uz za par dni tak mi drzte palce , Vejinka druhy porod je lahsi vsak ? ci ? 😖

vejinka
2. feb 2011

@adryana ja som prvy mala cisara a druhy normal...ale bol lepsi a drzim palce 😉

vejinka
2. feb 2011

tehulky mam na predaj prebalovaci pultik skoro novy 😉

vejinka
6. feb 2011

uz nemam.

lucka227
9. sep 2011

Ahojte tehulky,neviete mi poradit nejaky dobry 3D? Tu sa plati az 50 eur a niekde blizsie v okoli lacnejsi nie je?Dakujem 🙂

nezbednica
13. dec 2011

@lucka227 Ahoj dostala som sa na tuto temu a čitam že tiež čakaš babatko vo februari tak ako aj ja, ja síce až 21 ale chcela som sa ta spýtať že kde chceš rodiť? Pýtam sa to preto lebo každy sa ma pýta či nechcem ist rodiť radšej do RK?

lucka227
16. dec 2011

@nezbednica ahoj no vies co urcite LM ja som pocula len dobre referencie a za moje tehotenstvo som tu lezala 2x a nemozem povedat pol slova,urcite sa nebudem hrnut do RK....a myslim ze mi to v tej chvili aj jedno :D

nezbednica
16. dec 2011

@lucka227ja tiež viac rozmýšlam nad LM tiež sa mi nechce motať po RK a tiež nemožem povedať ani pol slova na porodnicu v LM. Ja len tak že každy sa ma pýta či nejdem do rk asi je teraz nejaký bum ohladne porodnice v RK 🙂.

luciac
19. júl 2012

ahojte je tu nejaka tehulka z LM?

zuzkalm1989
6. sep 2012

@luciac ahoj ja som, termin mam 1.10.cochvila 🙂

plostica2502
10. sep 2012

ahojte maminy,nemate zaujem o vecicky?dam dobru cenu

luciac
11. sep 2012

@zuzkalm1989 jej super tak sa ti to uz krati...budem drzat palceky nech vsetko dopadne dobre.a co bude?

luciac
11. sep 2012

@plostica2502 posli mi presne o ake vecicky ide.dakukeeeem

zuzkalm1989
12. sep 2012

@luciac dakujem krasne, chlapcek bude. a teba to caka v januari? 🙂

plostica2502
12. sep 2012

ahoj,mam aj dievcenske aj chlapcenske,napis mi prosim ake aby som mohla pofotit a posli mail.... 😀

luciac
19. sep 2012

@zuzkalm1989 ano ja mam termin v januari..a kde chces rodit v LM alebo RK? ci ti je to jedno?

katarinkalm
19. sep 2012

@luciac aj my máme termín v januári a tiež riešim otázku či LM alebo RK .... Lucku som rodila pred 2 rokmi v LM pri Drahovzalovi a bola som spokojná, ale teraz veru neviem, asi pôjdeme obzrieť pôrodnicu do RK a potom sa rozhodneme

zuzkalm1989
19. sep 2012

@luciac urcite do RK, chodim tam aj na pasy. nad Lm ani nejak nerozmyslam 🙂

25lenocka
5. okt 2012

Ahojte tehulky je tu nejaka tehulka z okolia LM?

bambulka026
6. okt 2012

@25lenocka ahoj, ja som z LH 🙂

bambulka026
6. okt 2012

@zuzkalm1989 ahoj, a preco do PK?
Mne tam rodila kamoska syna a povedala ze by uz viac nesla.
Ja som Martinka v LM, a teraz tiez budem, mam to blizko keby som nieco potrebovala doniest...
Pocula som uz i zle referencie na mikulasku porodnicu, vraj sa strasne pohorsila, no risknem to...

25lenocka
8. okt 2012

@bambulka026 jeej tak konecne nejake tehu aj v mojom okolo 🙂 vidim ze teba to za chvilku uz caka 🙂 my sme zatial len v 14tt, takze este mame cas. Ale kedze si uz druhorodicka tak cakam na nejake info 🙂navrhy, postrehy, co ano a co nie 🙂

25lenocka
8. okt 2012

ahojte baby tehulky z okolia LM, ak mate na predaj nejake babatkovske oblecko, zatial univerzalne farby, dajte vediet, par veci by som urcite kupila.vopred dakujem

bambulka026
8. okt 2012

@25lenocka len sa pytaj, pokial budem vediet poradim :D
Vidim ze uz zhanas oblecko, ja som zatial este ani nekukla co mi treba kupit, no najvyssi cas sa do toho pustit pomaly :D

25lenocka
8. okt 2012

@bambulka026 no ty mas urcite vela veciciek po prvom babu,takze ti asi vela netreba. My cakame prve, a v rodine ani nemame ziadne male babo,vsetko su uz velke 13 rocne slecny 🙂 takze ja uz zhanam odteraz pomalicky vsetko. Je toho tak vela...ach jaj :( chodila si aj na nejake kurzy co byvaju v LM? ja mam termina az 5.4.2013 ale od nejakeho 5. mesiaca by som zacala, len su aj tie laktacne aj tie predporodne a neviem ci to mam absolovovat oba. Ako je to v mikulasskej nemocnici. oblecko pre deticky pocas pobytu davaju oni?ci si musis vsetko doniest?zatial ma napadlo toto 🙂

bambulka026
8. okt 2012

Chodila som na cvicenie pre tehotne, byvalo to v Hypernove.
Neviem ci to je aj teraz, ja nechodim som na rizikovom.
Na laktacny som nechodila, v porodnici mi poradila sestricka a volako to slo samo 🙂
Oblecko pre drobca ti daju oni, no mozes si priniest ak chces svoje.
Ja neodporucam, ked sa ti zakaka alebo zacika kde to budes drzat? Nevyperies to v rukach tak ako v pracke a nemas to ani kde susit...
Len ked pojdes domov si ho oblecies do vlastneho.
Do porodnice potrebujes len plienky, masticku na zadocek+ na tvaricku a telicko ked si ho okupes, fialovu vodicku na pupcek, tampony kozmeticke, tymi mu pupcek prekryjes nech mu ho plienka nederie, a tycinky na cistenie usiek.
No na to mas este casu...
Ked budes uz chodit do nemocnice na kontroly, daju ti zoznam co doniest a tam robi i sestricka co je laktacna poradkyna, je zlata, mozes sa jej pytat cokolvek, nikdy ta neodbije 🙂

25lenocka
9. okt 2012

@bambulka026 Ja som rozmyslala aj o cviceni tu v LH nech nemusim zbytocne chodit do LM. Tu to tiez robi ZUS. od ktoreho tyzdna sa da chodit na take cvicenie?
No ja viem ze mam este na vsetko cas,len vies ako prvorodicka stresujem od zaciatku, ci to zvladnem,ci vsetko kupim, ci na nieco nezabudnem a tak...🙂 Aku masticku na zadocek a na tvaricku a telicko po kupani si pouzivala? Lebo som citala rozne fora, ci vobec kremovat, a ked ano tak len malo,tak neviem. A co plienky ake sa ti osvedcili?
Mam znamu ktora na tesco plienky neda dopustit a to vyskusala vsetky od pampers,cez huggies.

bambulka026
9. okt 2012

...ja som pouzivala kozmetiku Bubchen (vlastne pouzivame ju doteraz), na zadocek som mala v zalohe Pitiol, keby mal poprety.
Plienky Teskove boli super, no nie tie igelitove, teraz sa v tom nevyznam lebo zmenili obal, no ani z Lidla tie TOUJOURS neboli zle.
Kazdemu dietatu vsak vyhovuje nieco ine, budes musiet poskusat ktore Vam sadnu...
Pampersky budem mat len tie najmensie do porodnice, potom zacneme skusat ktore budu najlepsie pre nas.
Najhorsie sa nam vsak osvedcili pampersky Sleep&play, to boli najhorsie, vyhadzal sa po nich a precural ich hned.

bambulka026
9. okt 2012

@25lenocka ty si z LH?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre