Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

25lenocka
9. okt 2012

@bambulka026 ano z LH,vlastne som z dovalova 🙂 takze sme mestska cast LH. 🙂

bambulka026
9. okt 2012

Ja zas byvam v Porubke :D

25lenocka
10. okt 2012

@bambulka026 no ja pracujem v porubke, Ceragon ak vies (byvala nera)

bambulka026
10. okt 2012

@25lenocka tak to sa aspon z videnia urcite pozname, ja som robim v Elteku :D

25lenocka
10. okt 2012

@bambulka026 moze byt,ale pozerala som aj fotky tvoje a nic mi nevravia 🙂 no kde inde sa ta tu v okoli zamestnant jedine eltek,alebo my :( ty cakas uz druhe babo v decembri?

bambulka026
10. okt 2012

ano, druhe 🙂
chodis este do prace?

25lenocka
11. okt 2012

@bambulka026 ano chodim,mne nic nie je,ziadne nevolnosti ani nic take,ani neviem ze som tehu 🙂 dokonca u mna v praci to este ani nevedia 🙂 hadam im to uz poviem v piatok ale zatial ani brusko nevidno,takze nejak to nemam za potrebu. Kocik si zrejme neriesila asi mas po prvom babatku vsak ?

bambulka026
11. okt 2012

@25lenocka ja mam vacsinu veci po Matkovi, ale hodne som mala i pozicanych a tie teraz musim pozhanat.

25lenocka
12. okt 2012

@bambulka026 no ja tiez budem musiet vsetko kupovat,lebo sme po 12 rokoch dalsi ktory maju male babatko. Takze mozno sa niekto cuduje ze som v 15tt a uz zhanam,ale neviem si to predstavit keby som to mala zhanat vsetko naraz. Ja par veci pozeram na bazaroch, par veci pokupime novych no a chystame sa do polska tak uvidim ci sa nam to oplati,vsetky mamicky co poznam tak len pozitivne hodnotenia mali 🙂

luciac
29. okt 2012

@zuzkalm1989 ahoj Zuzi, ako si bola spokojna s porodnicou v RK? ja sa stale neviem rozhodnut ci RK a LM, bojim sa, ze nestihnem do RK 🙂

luciac
29. okt 2012

@katarinkalm ahojky ako si sa rozhodla nad porodnicou v LM alebo RK?

25lenocka
31. okt 2012

ahojte tehulky mikulastanky...🙂 boli ste sa fotit s babatkami v brusku,mate nejaky dobry kontakt?

mita9
5. nov 2012

@25lenocka aj ja zhanam v LM niekoho..ani na nete som nic nenasla, iba jedneho..

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 no ja som nasla dvoch, posielam ti linky:
http://www.martingaal.sk/galeria/
http://fotostudio11.meu.zoznam.sk/fotogaleria/

pri tom prvom sa bola fotit aj moja kolegyna krasne fotky jej urobil,len ma zaraza ze ked foti maminky s bruskami tak ma stale tie iste motivy,tie fotky su na jedno kopyto.

mita9
5. nov 2012

@25lenocka dakujem, ten prvy ma krasne fotky. nepoznas jeho cennik?

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 kolegyna platila myslim okolo 60 eur,ale fakt neviem kolko fotiek jej spravil. ja tiez ak nenajdem nic ine tak pojdem k nemu. este dokonca tuto moju kolegynu nalicila jeho priatelka, tak bola za tu cenu aj pekne nalicena 🙂

mita9
5. nov 2012

@25lenocka napisala som mu spravu, dufam, ze odpise..vcera som pisala aj tomu druhemu ale ten mi este neodpisal

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 tak potom mi daj vediet, co zistis. inaksie chodila si aj na nejake kurzy v LM? pozeram ze uz si v 25tt, to uz na isto aj viete co idete mat? nechodis nahodou k lunickovi?

mita9
5. nov 2012

@25lenocka ja som z RK, len tu ziadny fotograf normalny nie je preto zhanam v LM 🙂 ...ale ano chodim k Lunickovi tu v RK ma tiez ambulanciu 🙂 ..... a na kurzy nechodim ziadne....... a co sa tyka pohlavia mal by to byt chlapcek, dali sme si to zistit v genetone 🙂

mita9
5. nov 2012

@25lenocka uz mi poslal cennik 🙂

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 v genetone ? to co je? prvy krat to pocujem. som zvedava na ceny

mita9
5. nov 2012

@25lenocka tak ako si povedala 60€ plus 12€ vlasy a make up..............www,geneton.sk. z krvi ti na 99,5% zistia pohlavie babatka 🙂

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 a kolko fotiek zahrna 60 eur? nieze to budu styri 🙂 ty si ako robila ten odber krvi, urobil ti to gynekolog v tvojej ambulancii a tak si to tam vzorku len poslala?

mita9
5. nov 2012

@25lenocka 10 CB a 10farebnych...a ja som bola v BA osobne lebo som mala cestu, ale da sa to aj postou poslat

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 3 eura za jednu fotku...to asi nie je az take zle...ako isli ceny v rbk pri tom nezistovala si? no ja to neham asi len na utz. co povie a ked nie tak budeme mat prekvapko pri porodee 🙂 ty si prvorodicka?

mita9
5. nov 2012

@25lenocka v RK som nenasla praveze nikoho co foti tehu fotky.... ano ja som prvorodicka 🙂

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 a ides rodit do RBK do porodnice?
ja som tiez prvorodicka a stale neviem poriadne co kupit, co mi bude treba, vy uz mate kocik?

mita9
5. nov 2012

@25lenocka my tiez este nic poriadne nemame 😀 ..par kuskov oblecenia 😀 ..kocik postielku a pod. by sme chceli ist pozriet do polska ku koncu mesiaca snad sa nam podari...a rodit planujem v RK, ak samozrejme v tom case nebudem niekde inde 😀

25lenocka
5. nov 2012

@mita9 no ja tiez idem do polska tuto sobotu,tak ti dam potom avizo. chcem ist hlavne do toho nakupneho centra pre babatka baby boom ci ako sa to vola v targu. my musime kupovat vsetko od oblecka cez postielku tak to tiez idem riesit cez polsko. a co mam kamaratky tak povedali ze na kociku aj 150 eur usetrili v porovnani keby to mali kupit tu u nas.

mita9
6. nov 2012

@25lenocka tak cakam info 🙂 ..hlavne aky je cenovy rozdiel v tom obchode a v targu co sa tyka postielok a kocikov 🙂 ...dakujeeem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre