Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

kacenka6
autor
15. nov 2007

Ahojte,podarilo sa mi dostat po dlhom dlhom case na net. Timozka ja byvam v Paludzkej a malicka bude mat 20.5. pol roka. Ako sa Vam vodi?

timoza
15. nov 2007

ahoj kacenka6,vdaka za opytanie vodi sa nam dobre.Maly prave spinka,najedeny.Varila som mu morcacie masko s ryzou a mrkvou.A vy uz papate?

timoza
15. nov 2007

ozaj a ako sa vola tvoja princezna?

timoza
15. nov 2007

kacenka a ku akej detskej lekarke chodite?My ku Kapcatovej.Asi si teraz mimo... 😖

kacenka6
autor
15. nov 2007

Ahoj, moje dievcatko sa vola Lenka. My sme tiez spinkali az polhodinu. My uz tiez papame, kojila som do stvrteho mesiaca a dnes sme mali morcacinku, lenze akosi jej dnes nechuti. Inak ja chodim ku Kycinovej a prechadzam ku Kapcatovej. Je to mozne az po polroku, takze chvilku este pockam. A Tvoj Matusko uz sa prevaluje ci sedi?

timoza
15. nov 2007

No Matusko je trosku z tych aktivnejsich deti ten uz beha po styroch a vsade coho sa chyti sa chce postavit,takze mam o zabavu,lebo musim za nim behat.
A preco prestupujes ku Kapcatke?Inac my sme chodili ku Droppovej na Podbreziny tiez sme prestupili.Kapcatova je super,možem ju odporučit.

kacenka6
autor
15. nov 2007

Takze uz lezie? Moja mydli nohami o stosest, som zvedava kedy polezie. Ja radsej nebudem rozoberat preco chcem odist, aby som neodradila dalsie zienky. Kapcatova je vraj najlepsia ako aj Ty pises a pocas jej zastupovania mojej lekarky som sa o tom aj presvedcila. A poznas v Tvojom okoli este nejaku mamicku s takto starymi detickami? Rada by som, aby moja mala spoznala aj ine deti. Vraj to prospieva pri ich vyvine a aj mamicky by mali o com pokecat 😀 ..zatial pozdravujem aj ostatne mamicky cakatelky a snad sa mi zajtra podari sadnut si za pocitac

timoza
16. nov 2007

ahojte. ja poznám asi dve mamičky, ale neviem či majú internet a tak.A som nimi trocha pomenej.V utorok rodila jedna moja suseda, ale asi teraz nebude mat cas.Dnes sme vstali dost zavcasu, tak asi idem varit.Mám na pláne malému niečo z hovadziny a nam halusky.Zatial caute!!!!!!!!!!! 😨

timoza
17. nov 2007

Tu naozaj nikto nechodi!

cmuco
19. nov 2007

Ahojte dievcata

Po dlhsom case sa zas k vam pridavam. Este par tyzdnov a stahujeme sa z Prahy spat do Mikulasa. Uz sa moc tesime.

sue
19. nov 2007

...my tiež plánujeme MUDr.Kapcátovú 😉

cmuco
19. nov 2007

Ja sa aspon trochu predstavim. Obaja s manzelom sme z Mikulasa. Na jar staviame dom v Paludzkej ale zatial budeme byvat na Podbrezinach u rodicov. Sama riesim k akemu doktorovi sa pojdem prihlasit. Zenskeho mam Mudr.Timka ale detsku doktorku stale zvazujem.

timoza
19. nov 2007

ked ti mozem poradit cmuco daj si Kapcatovu,je naozaj trieda.K detickam sa sprava naozaj skvele,perfektny pristup doktorky aj sestricky.Maly si ju tiez oblubil.A mimochodom aj sa ti to tehotenstvo krati!

weja
20. nov 2007

ahojteee 🙂 vidim, ze tato tema konecne ozila...
gratulujem k detickom, aj k tym este nenarodenym 😉
ja som tiez z LM, konkretne z Nabrezia. Inak, k dr. Kapcatovej som chodila este aj ja 😀 a pamatam si ju ako celkom milu osobku, akurat mi trochu vadilo to dlhe cakanie v cakarni, pretoze sa s kazdou maminou dlho vykecavala... 😀 Ale pristup k detom mala dobry...

cmuco
20. nov 2007

ahojte
tak u tym doktoroch je to s tym vykecavanim asi rovnake hlavne ze je to odbornik a ako tak citam a pocuvam je na Kapcatovu len chvala. Tak nemam o com rozmyslat 🙂
Babenky, myslite si ze ak od januara zacnem chodit na nejaky predporodny kurz nie je to neskoro?

cmuco
20. nov 2007

este sa chcem opytat. Viete nahodou ci doktor Timko ma u seba v ordinacii ultrazvuk? A ak nie tak kam posielaju zeny na vysetrenie?

weja
21. nov 2007

cmuco - s tym predporodnym kurzom ti neviem poradit, ale podla mna by to aj stacilo, kolko tyzdnov to vlastne trva? A kde v LM to je? 😕
dr. Timko podla mna UTZ nema, kamaratku, ktora k nemu chodila, posielal na UTZ do nemocnice...

cmuco
21. nov 2007

Tak dik za info. Aspon si obzrem novu nemocnicu 🙂
Tie kurzy robia zevraj v Hypernove, to som pocula tak si to este potrebujem prezistit a od noveho roku sa tam hned prihlasim

weja
22. nov 2007

ja som myslela, ze v Hypernove robia len cvicenia pre tehotne 😕 ale tak to je asi ten predporodny kurz, len pod inym menom...
cmuco, tak potom sa budem u teba informovat, ako to na takom cviceni pre tehu vyzera... ja som sa tam tiez chystala od noveho roka, ale bohuzial okolnosti sa zmenili 😔

cmuco
23. nov 2007

No urcite. Toto si nechcem zanedbat. A pod stromcek dostanem gymnasticku loptu tak dufam ze uz aspon toto ma prinuti nieco robit / cvicit. No a kamaratka mi vravela ze na tej lopte sa aj dobre koji a celkove potom s mimcom tak je to skvele 😉
Ja pojdem do tej Hypernovy medzi sviatkami a uvidim co mi povedia

timoza
25. nov 2007

ahojte,zeny kde ste??Je nedela vonku je hrozne,neviem,co budem s malym robit cely den doma.

zuzana24
25. nov 2007

ajojky je tu niekto?

nadka01
25. nov 2007

Ahojky.Tak sa aj ja pripajam k tehulka z LM.Som v 22 tt a cakame dievcatko.Tento tyzden som zacala chodit do hypernovy na tehot.cvicenia a nieco ako predporodny kurz.Vedie ho jedna velmi mila sestricka z porodnice.Vraj sa nie stale cvici a ked tehulky maju otazky ohladom hocicoho ohladom porodu a babatiek rada odpovie.minule sme celu tu dobu prekecali 🙂
Ak sa Vam chce niekomu chodit kludne sa k nam pridajte.Je nas malo.Cvicenie je kazdu stredu o 16:30.

cmuco
26. nov 2007

Ahojky

No to je skveléééé. Ja by som isla hned. Bohuzial sa vraciame az v Novom roku.
Ale urcite sa prihlasim. Nadka prosim ta mozes prezistit ci tam budete nejako cez sviatky?
Rada by som si to isla kuknut a hlavne sa zapisat.
A ako tak pozeram na tvoj termin tak sa mozno stretneme na porodnici 🙂

nadka01
26. nov 2007

V sterdu tam pojdem a spytam sa.Zapisovat sa nemusis.Ked prides budes tam..nie je to obmedzene poctom.Musi nas vsak byt min.5.Majitel fitneska si dal taku podmienku.Je to tam fajn.Zatial to bolo len min.tyzden.
Cmuco kedy mas termin?Ja 3.4 alebo 4.4.2008.Este uvidim 🙂 A ked mam byt uprimna neviem,ci nepojdem rodit radsej do RBK.Lezala som tam a VRAJ je tam lepsie a hlavne milsi personal ako v LM.Uz sa ma viac ludi pytalo,kam pojdem rodit a neodporucali mi tam ist...vlastnu skusenost nemam

cmuco
26. nov 2007

Ja mam termin 4.4. sa mi to posunulo na zaklade prvych pohybov. No a ja zas pocula len samu chvalu na nemocnicu v LM. Pekne, moderne, sestricky mile...Urcite nepojdem do RBK. Ja vlatsne namam ani dovod ist niekam inak 🙂 Skusenost s nemocnicou nastastie nemam.

nadka01
27. nov 2007

Ahojky cmuco.Tak sme s manzelom ocumovali Tvoj svadobny album a manzel zistil,ze su s Tvojim manzelom spoluziaci zo zakladky.Mam ho vraj pozdravovat 🙂

cmuco
27. nov 2007

ahoj
tak my sme na tom rovnako 😀
tiez sme kukali a vraj chodili spolu do ZŠ, a byva vedla v bytovke 😀 ale ze ho uz strasne davno nevidel. No ako mohol ked sme nie v LM iba sem-tam. Svet je maly a toto je pekny priklad ako vsetko najdes na internete 🙂

nadka01
27. nov 2007

To ano 🙂 a ked nahodou budeme aj spolu v porodnici a stretnu sa tam ocinkovia 😀 😀
Inak co cakate?My asi dievcatko.Aspon na 4 D ultrazvuku mi to doktor povedal.Ved ked sa vratite do LM mozno sa budeme stretavat na tehu cviceniach. 🙂

cmuco
27. nov 2007

MY este nevieme bo idem na 3D az 5.1.2008 v Prahe. Ale este stale nie sme rozhodnuti ci to naozaj chceme vediet. No a s tymi cviceniami na 100% pocitam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre