Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

nadka01
27. nov 2007

s tym 3D je to divne.som este nepocula,ze len od 26tt do 28tt ho robia.Cesi su nejaki ini...

cmuco
27. nov 2007

to hej, a teraz fakt neviem co robit. Aby som to nakoniec neprepasla ☹

cmuco
11. dec 2007

ahojky
tak mam novy termin na 3D ultrazvuk. Som si ho vyzobrala pod podmienkou ze sa stahujeme a tak 18.12. ideme na 3D do Podoli 😉 Uz sa nevieme dockat.

zuzana24
15. dec 2007

ahojte ja by som sa chcela opytat odkedy vam deturence zacali sediet?moja ma 7 mesiacov a este sa sama neposadi,tak mam trosku obavu.A tiez som pocula ze niektore deti nesedia zacnu lozit a pak cupitat vie mi to niekto potvrdit?

vejinka
18. dec 2007

zuzana je to uplne individualne..mam synovca ktory sedel po 8. mesiacoch ale neter ktora sedela uz vo 4. za to moze vela faktorov..netrap sa vsetko je urcite v poriadku..co ti urcite potvrdila aj lekarka 😉

vejinka
18. dec 2007

zuzana..inak ahoj ..🙂

putyna
31. dec 2007

heh vejka ako sa mas

plostica2502
1. jan 2008

cawes jani,preco ti nezverejnilo prispevky na porodnica lm....co si pisala 😖 😅 😀

alinka76
1. jan 2008

Putyna, idem ti písať radšej tu, nech nás zase nezmažú 😀

Počúvaj, dnes nás pustili domov, ale nedali nám správu o narodení dieťaťa. Ako vybaví muž na matrike bez toho rodný list? Ako ste to vybavovali vy? Díky za infošku.

nadka01
2. jan 2008

Ahojte kocky.Kto ma zaujem ist zajtra t.j. 3.1.2008 o 16:00 do solnej jaskyne?Povodna cena za vstup je skoro 120 Sk a tehulky to mame za 50 Sk na 3/4 hodiny.Je to fakt super.Sme uz tri a hladame na zajtra do partie este aspon 2.Ak mate zaujem ozvyte sa mi na mail a ja sa ozvem.Nada

plostica2502
2. jan 2008

ahoj ali,ani mne tam nepridalo temu ☹ a netusim preco,som rada,ze ste uz doma a,ze ke vse fajn...ako to,ze ti nedali papier na matriku a na socialne ti dali...

putyna
2. jan 2008

caf ali aj ja som rada ze ste uz doma mne dali len papier na nozicky a to ze som si prevzala svoje dieta heh

normalne prides na mesky urad a povies ze si si prisla po rodny list a oni sa ta spytaju na ake meno tak daju ti ho v pohode heh a na socialku musis ist do 15 dni s tymi papiermi co si dostala ked si vybavov matersku a na socialnke oproti gymplu zase ti daju oni papiere ktore si vypises sama.to je asi vse

cmuk babenky uz na porodnici musime pisat iba o porode a ohladom porodnice cmuk

putyna
2. jan 2008

ali ale ste fakt krasny

cmuco
3. jan 2008

Ahojte dievcata
Nadka keby som uz bola v LM tak sa k vam hned pridam do tej jaskyne. No este musim tyzden a pol pockat.
Chodis este stale na to cvicenie do Hypernovi? Ja hned toho 16.1. pojdem tiez. uz sa moc tesim.

vejinka
4. jan 2008

putyna serus moja....ze ta tu aj vidim ako ma maly???, dobre sa mam celkom 😀

putyna
4. jan 2008

heh no mna tu vidno len na babetka a maminky s lm heh no asi tak heh maly velmi dobre rastie ako zvody a blaboce vo velkom ani k slovu nas nechce pustit heh a je krasny heh nevimenila by som ho

nadka01
5. jan 2008

Ahoj cmuco.Samozrejme,ze chodim na to cvicenie.teraz dlhsie nebolo kvoli sviatkom ,ale od 9.1 bude znovu kazdu stredu od 16:45.Pani Babjakova slubila,ze vybavi,aby sme sa mohli ist pozriet aj do porodnice.Tesim sa az sa tam uvidime.Inak ako sa dari?My pekne rastieme a priberame. 🙂

cmuco
6. jan 2008

Tak to ano. Cez sviatky my teda poriadne narastlo brucho. Ale zas som za cely mesiac pribrala len 2 kila ale na tom brucho to vypada tak na 5 🙂
Nadka urcite my drz miesto toho 16.1. na cviceni. Dostavim sa. Mohla by si my prosim ta napisat co vsetko my tam treba doniest atd.
Dufam ze tu prehliadku porodnice stihnem uz s vami to by som si moc priala, na to sa moc tesim.

vejinka
6. jan 2008

putyna..posli mi par fotiek aj s hrdym oteckom moja...vies aka som zvedava ale na podbrezky sa dostanem malokedy..dnes som bola ale to len na skok domov..kuknut

vejinka
7. jan 2008

putyna..a ozaj cakam babo.. 😀

putyna
8. jan 2008

vejka tak velmi gratulujeme heh tesime sa svami no mala by si prist pozriet nasho drobceka je fakt uzasny

putyna
8. jan 2008

veji dufam ze bude baba a bude sa nasmu synacikovi pacit a budu oslavovat v ten isty mesiac narodky hehe

plostica2502
10. jan 2008

ahoj jani....ako sa mate..neda sa mi najst ta bambulkina tema 😔

putyna
11. jan 2008

hmmm uz ju prehodili do regionov ale myslim ze si ju uz nasla

putyna
11. jan 2008

no co vejka a ko sa drzite dufam ze ok

vejinka
22. jan 2008

putyna...mas nejake tipy ako znicit unavu a negracat po tabletkach ? juj ved ja schudnem aj desat kil kym mi bude daco chutit..ake mas s tym skusenosti?

zuzana24
28. jan 2008

gratulujem veronika k potomstvu tak to si uz druha z triedy 😉 a uloha manzelky ti ako ide?

jastericka
29. jan 2008

ahojte tehuľky z LM:
ak má niektorá z vás záujem, Radka Babjaková začala robiť predpôrodný kurz v RR-centre pri stanici, zatiaľ sme to mali len dva-krát a sme tam tri, je nás málo, kľudne sa pridajte, aspoň bude veselšie 😉

vejinka
30. jan 2008

zuzka..ahojcek vyborne az na to ze manzel sa hneva ked nejem...ale co do seba dam to vyjde von 😒 len druha z triedy? 😀

loss
25. feb 2008

vejinka uz ti je lepsie alebo ta male stale trenuje?
ja som blinkala do 17tt
jastericka stale chodis na to cvicenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre