Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

jastericka
25. feb 2008

lossík: chodím ešte stále, ale teraz dlhší čas nebude, lebo Radka niekam ide ☹, chodili sme tam len tri 😀 ,ale sme sa aj veľa dozvedeli, nebanujem 🙂

loss
25. feb 2008

super ked sa stretneme tak mi porozpravas 🙂

alinka189
27. feb 2008

ahojte, dievčatá...môžem sa pridať, hoci som len na samom začiatku?

porubenka
27. feb 2008

Ahojte babenky, aj ja som tu nova, taktiez len na zaciatku 🙂 . V marci idem prvy krat do poradne. 🙂

jastericka
27. feb 2008

ahojte dievčence, gratulujem k tehuľkovaniu 🙂 , zmeňte si profily, aby sme vedeli, v ktorom ste týždni a tak...

alinka189
27. feb 2008

jastericka ... ja ho zmením až v pondelok, ked budem mať potrvdené o dokiho, môže byť? aby bola istota, vieš? zatial len test to tvrdí 😀

jastericka
27. feb 2008

jasne alinka, chápem 🙂

loss
28. feb 2008

ahojte nove tehulky gratulujem a zelam krasne tehulkovanie 😉
jastericka tak ako sa drzite?

jastericka
28. feb 2008

lossík, napísala som do snažiliek a do tretieho trimestra 😀 , kukni 😅

vejinka
28. feb 2008

no zienky som musela byt hospitalizovana koli grcaniu a ubytku na vahe 6 kil..tak mi dali infuzie potom injekcie a nakoniec cipky..a zabralo to a teraz som uz doma a je mi dobre 😉

jastericka
28. feb 2008

vejinka: tak sa opatruj, aj ja som si tým prešla, tiež som bola v nemocke na infúziách kvôli zvracaniu....už bude lepšie 🙂

vejinka
28. feb 2008

jastericka tiez pevne verim ze ma to uz nezastihne 😉

porubenka
11. mar 2008

Ahojte.Babenky chcem sa opytat, chodite plavat? Ak ano, tak kde? Ja som bola teraz v nedelu na Permone. A este sa chcem opytat - chodite niekde cvicit - myslim take spolocne cvicenia pre tehulky? Od ktoreho mesiaca sa to chodi? Dakujem.

zuzulik79
12. mar 2008

ahoojte tehulky 🙂, dufam, ze sa drzkate a je vsetko ok, ja mam termin 11.5, tiez chodim cvicit k Radke ako jastericka, tak sa mozno i pozname z videnia, to by bola sranda ... prajem pekny den

loss
12. mar 2008

alinka ako dufam ze sa mate fajne a krasne rastiete 🙂
jastericka uz som doma ale mame prisny kludovy rezim max.WC-ko a lezat dnes idem k zubarke som objednana na prev.prehliadku snad to zvladnem ide so mnou mamka keby sa nieco stalo tak dufam ze nic a potom domkov
mala kope od rana uz sa jej neviem dockat

alinka189
12. mar 2008

ahoj, Lossik, písala som ti "vedla" do témy 😀
som rada, že ste doma a v poriadku. držím palce aj u zubára.
my zatial ok, neviem sa dočkať uzv, čo povie, kolko sme narástli, či bije srdiečko a tak. ale stále som hladnááá 😠 😀

loss
12. mar 2008

alinka to je super som rada ze sa drzite neboj isto ste narastli 🙂

loss
12. mar 2008

inak zuzulik ak vydrzime do terminu tak sa v porodnici stretneme 🙂

loss
13. mar 2008

no tu je teda ticho 😔 kdeze ste tehulky

anjelik85
15. mar 2008

ahojky, je tu aj nejaká mami z LH?

vejinka
15. mar 2008

ahojte holky...nejako to tu nanedbavame s tym cvicenim by som uz mohla zacat aj ja lebo sa velmi malo hybem potom mam zapchu a dalsie problemi len sa este donutit

porubenka
17. mar 2008

Ahojte, ja som bola minuly tyzden na ultrazvuku, bolo to nadherne vidiet nase malicke babo 🙂.
Vsetko je v poriadku tak som stastna.
Poradite mi prosim kde v LM sa daju kupit tehotenske gate? Dakujem.

vejinka
17. mar 2008

porubenka..v xenii maju a aj v obycajnom cinskom obchode urcite nieco najdes

porubenka
17. mar 2008

Vazne? Aj v cinskom zozeniem? Videla som tehotenske teplaky u cinana, no nohavice ma nenapadlo u nich hladat 🙂 No a zbehnen pozriet aj do xenie. Dakujem.

jastericka
17. mar 2008

porubenka: ja som si objednala z mimibazáru cez internet, maximálna spokojnosť, kvalita aj cena...aj tu na modrom koníkovi žienky ponúkajú, niektoré sú fakt super. Tie, čo som si ja objednala mi došli ako nové, všetko značka Maderna a za 300 korún 😉
Úplne Ťa chápem, ako si sa cítila, keď si videla maličké v brušku, ja som to prvý krát zažila, keď som bola v nemocke hospitalizovaná a bola som dojatá.

nadka01
17. mar 2008

Ahojte kocky.Dnes som bola na pasoch a pytala som sa pani Babjakovej kedy bude tehu cvicenie v hypernove.Vravela mi,ze az prvy aprilovy tyzden.Ako sa mate tehulky?Mne sa to uz krati....este 2 apol tyzdna.Brusko mi padlo dole.

nadka01
17. mar 2008

porubenka: ja som tehu gate kupila v kauflande v tej predajni textilu asi za 300 Sk.videla som aj tehu riflove saty a rifle v maxwelle pri hypernove -ceny neviem

porubenka
18. mar 2008

Ahojte, dakujem za tipy 🙂 . Musim sa vybrat do LM. Ano pozeram bazar tu na tejto stranke, bola som pozriet aj na babybazar, no mam pocit ze je to zlozite objednat si gate, aby mi boli dobre - tie velkosti su rozne. Teraz komunikujem s babenkou, co predava velkost M, no ked mi napisala ze cez boky maju 61x2 cm, zdaju sa mi obrovske. Este raz dakujem, a drzkajte sa.

vejinka
18. mar 2008

ono je dost obchodov kde sa da kupit tehotenska moda ale podla mna je hrozne draha..

porubenka
19. mar 2008

Ahoj vejinka, to teda je, v Hradku je jeden obchod kde maju aj tehu rifle, no a stoja 1300 Sk, je to vela.Takze sa vyberiem preskumat obchody v LM 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre