Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

nadka01
14. apr 2008

Ahojte.aj sa pripajam k novym maminkam.dnes je to presne tyzden ,co je nasa sofinka na svete.Je to taky malicky zlatusik.S manzelom sa stale len na nu pozerame ako spinka...

jastericka
15. apr 2008

🙂 8.4. pribudol v LM ďalší občan 😀 , narodil sa našej lenočke, volá sa Marek

Tak srdečne gratulujeme, aj Tebe Naďka 🙂

cmuco
15. apr 2008

Nadka
srdecne gratulujeme a prajeme vela zdravicka.
Ked sa uz budete citit na prechadzku kocikom tak daj vediet. My sme von kazdy den poobede urcite - ak dovoli pocasie.

vejinka
16. apr 2008

jastericka..no co moja..este nic?? my ideme v pondelok do nemocky na ultrazvuk a konecne sa hadam dozvieme ci to bdue chlap alebo holka 😉

jastericka
16. apr 2008

vejinka, ešte veru nič, zatiaľ som otvrená na 1cm a to je všetko. Pred chvíľkou ma trošku viac pichalo odspodu, ale nič vážne sa nedeje 😔 , takže len čakať a čakať 🙂

Držím palce na ultrazvuku, aby sa maličké neschovávalo a prezradilo Vám svoje malé tajomstvo 😉

loss
17. apr 2008

jej Lenocke srdecne gratulujem 🙂
jastericka teraz si na rade ty a potom ja uz aby sme to mali za sebou ze?
mne brusino tvrdne kazdy den ale inak nic 😔 takze tiez tu budem dlho strasit 😀

vejinka
17. apr 2008

baby veeeelmi vam drzim palce nech to uz mate za sebou... 😉

loss
17. apr 2008

veji dakujeme
jastericka dnes cuska mozno uz rodi 🙂

vejinka
19. apr 2008

loss no podla mna to bude dnes..mam taky zvlastny pocit 😉 a co sa tyka teba..este taky silny pocit nemam..ale dockas sa neboj 😉

jastericka
19. apr 2008

vejinka, bodaj by si mala pravdu ☹ , lebo už som zúfalá
na tento posledný mesiac si treba pripraviť pevné nervy, lebo toto čakanie je na porazenie

Od štvrtkovej kontroly otvorená na 2,5cm teda teraz možno už aj viac, ale stále sa akosi nič nechce rozbehnúť.Keby mi aspoň voda odtiekla, tak to aspoň viem, že už mám ísť do nemocky. No veď uvidíme, čo bude do večera.

pa

vejinka
19. apr 2008

jastericka trpezlivost ruze prinasa..v tvojom pripade malu jastericku 😉

loss
20. apr 2008

jastericka stale nic no malej sa veeeelmi paci dnu

jastericka
20. apr 2008

ahojte, no veru sa jej páči, už sa si s manželom robíme srandu, lebo čo nám iné ostáva, inak by sme zblbli z toho čakania.
Len sme myslela, že to bude cez víkend, keď bude aj on doma, zajtra ide do roboty, tak zase bude ako na ihlách a ešte keď chodí do roboty do Ružomberka....

lossík a Ty sa ako cítiš? Na tú kontrolu ideš až toho 25.4? Skôr nie?

loss
23. apr 2008

no dnes je 23.4 tk uz to nwjak zvladnem kezby mi povedal nieco povzbudzujuce a pozitivne 😀

bambulka026
23. apr 2008

loos, vcera som ti ani nevolala, lebo ma tam dlho zdrzali, a napokon dnes musim ist znovu.
Palili sme domov, ked zacalo prsat, zabudla som kryt na kocik,no i tak sme zmokli kym sme dosli... 😀

loss
23. apr 2008

jasne tak skus dojst dnes OK 🙂

alinka189
24. apr 2008

ahojte tehulky, neviete náhodou dokedy sa môže brať kyselina listová? či až do konca?

vejinka
24. apr 2008

alinka..kludne ju ber az do konca...ja som inak vsetko vysadila..mne bolo velmo zle aj z magnezia aj z b-komplexu a tie calubrum ani nehovorim...ja sa snazim papat vela listovej zeleniny tam je vsetko

alinka189
25. apr 2008

vejinka ozaj? ja som niekde čítala, že len prvé tri mesiace a že je takisto dobrá aj pred tehu. ale ked už som začala 4., tak som si nebola istá a zabudla som sa dr.spýtať. ale vdaka 😉

vejinka
25. apr 2008

alinka.za malo 😉

zuzana24
26. apr 2008

alinka vsetkeho sa ma z mierou a ako sa vravi vsetkeho vela skodi 🙂mam knizku a tam je pisane ze naozaj vsetkeho z mierou a pytala sa´doktora tiez na to ked bola tehu a on mi povedal ze prve tri mesiace je to vhodne a pak uz len raz za cas.ale tiez by si mala papat roznorodu zeleninku a ovocie ak si taky ovocnicek zeleninkovy 😀

vejinka
8. máj 2008

ale to trvalo kym som toto forum nasla..zasiteeeee 😉

putyna
9. máj 2008

www.szuslh.sk baby kuknite dobre cvicenia pre tehulky aj maminky???

loss
10. máj 2008

caute tehulky takze ja som stale cela 😔

alinka189
10. máj 2008

putyna, akurát včera som pozerala tú stránku, prišiel nám domov leták. tam ale asi nezariadia aj prehliadku pôrodnice ako tá Radka Babjaková, nie? či ako je to?
a pár známych mi vravelo, že v tej hypernove sa viac rozpráva ako cvičí 😀
aké máte skúsenosti? a odkedy je najlepšie začať?

vejinka
10. máj 2008

alinka..no ja netusim ..ale asi zacnem az okolo 30tt ..dovtedy si doma hopkam na fitlopte

vejinka
14. máj 2008

loss tak uz to mas za sebou..velmi som ti drzala palce..drzkajte sa obe 😉

weja
14. máj 2008

veru, veru, Loss ma krasnu Nellinku - 4300g a 53 cm 😀 😵 narodila sa dnes o 9tej cisarskym rezom....

waitinka7
16. máj 2008

Dievcata, mate nejake skusenosti s cvicenim v Hypernove?

zuzana24
16. máj 2008

waitinka ani nie ale kamoska tam chodila a si to nevedela vynachvalit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre