Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

sue
17. máj 2007

Kacenka, ahojky, ja síce nie som priamo z LM, ale blízko a tiež hľadám niekoho poblíž...

alinka76
18. máj 2007

Kacenka, ja som z L.Mikulasa 🙂 Ale cakame az v decembri

sue
18. máj 2007

Alinka, jééj 😵 My sme v januári... budeme chodiť kočíkovať?

evaka
11. júl 2007

Kočky, to tu fakt nie je nikto viac z LM a okolia? Sue, určite sa nájdu maminy na kočíkovanie, ved teraz je všade toľko kočíkových. Maminy, dajte o sebe vedieť!

bambulka026
11. júl 2007

Ahojte, ja som z LH.
Cakame uz teraz v septembri... 🙂
Je nas tu volako malo, pritom na kazdom kroku stretnem tehulku 😀

bambulka026
11. júl 2007

Evka,
vidim, ze si sa uz konecne dostala k tomu netu... 😀
Mala spinka?

evaka
12. júl 2007

Bambulka, aj ja som z lh. To som sa ako tehulka tešila, ako bude malá spinkať a ja sedieť na nete, ale život sa nám zmenil, prvé 3 mesiace som nevedela kde mi hlava stojí...a teraz v podstate je to u nás tiež veľmi veselé, tak sa fakt nenudím. Oddychuj kým môžeš 🙂 Sa ti to pomalinky kráti čo?

bambulka026
15. júl 2007

Ahoj Evi,
veru krati....
Viem ze si z LH, ved byvame vedla seba 😀
Este nemam album, musim stiahnut foto, ale sa mi taaaak nechce...
Uz sa neviem dockat toho nasho drobca... 🙂
Som zvedava, ci bude take dobre babo ako ma Janka... 🙂

emjee
6. aug 2007

putyna • 35tt • 6. aug 2007 o 16:46
Haloooo je tu niekto aj z LM

putyna
6. aug 2007

ahojte baby mna to caka v septembri a este sa ani nepripravujem 😀 uz by som asi mala co??

putyna
7. aug 2007

halooo zije tu aj niekto asi nie co

weja
8. aug 2007

ahojte 🙂 ja som z LM, ale my este len planujeme...
len skoda, ze je tu tak mrtvo... ☹

kacenka6
autor
10. aug 2007

Ahojte zienky. Musime to rozbehnut. Ja uz mam trojmesacne babatko. Ako sa dari Vam? Mate nieco nove?

zuzulik79
13. aug 2007

ahojte babenky, ja som tiež z LM, a my tiež planujeme... tak uvidíme 🙂

weja
14. aug 2007

kacenka - gratulujem k dcerke 🙂
zuzulik - uz sa snazite alebo este len planujete?

putyna
16. aug 2007

no babenky je tu fakt mrtvo heh ktovie cim to bude mne sa uz cas krati hmm no somzvedava ake to bude heh ale tesim sa na naseho chrobacika

vilkakatka
16. aug 2007

Ahojte babulky 😉
Tak sa hlasim aj ja ... sice sme momentalne este v UK, ale na buduci rok sa uz vraciame na SVK...na Liptov 😉

bambulka026
19. aug 2007

Ahojte,

Put ja mam termin 14-teho, mozno sa stretneme na porodnici 😀 😀 😀
Tiez vraj cakame chlapceka, no uvidime co to bude, kedze nam vestili prve dievcatko 😅 🙂

Kacenka blahozelam k dcerke, ja sa uz neviem dockat kedy budem drzat toho nasho drobca v naruci... ☹ , normalne ti uz zavidim... 🙂

putyna
21. aug 2007

hmmm baby mam bacila streptococa hmmm ziadna slava

bambulka uz sa tesim dufam ze sa stretneme
dnes om bola na zazname

weja
22. aug 2007

baby, ja vam uz tak zaaavidim 😵 ale snad sa dockam aj ja 🙂
putyna - streptokok - dufam, ze to nie je nebezpecne 😕

google
22. aug 2007

aj snazilky z LM mozu byt? ahojte 😀

weja
22. aug 2007

google, tiez som este len snazilka, ale dufam, ze ten nazov temy sa coskoro bude vztahovat uz aj na nas 😀

google
22. aug 2007

weja ja tiez dufam, ze to bude co najskor 😀 najlepsie, keby uz zaciatkom septembra - vtedy necakam MS, ale mam tusak, ze to znova nevyslo...

putyna
22. aug 2007

baby dness bola exkurzia v LM na porodnici bola som sa kuk hmm je to v poho ale uz zacinam mat strach heh

streptokok ze vraj sa to lieci pri porode par hodin pred porodom musis prist skorej a daju mi penicilin a vraj je to daky bacil ktory nemusi zmyznut vraj snim mozete zit aj cely zivot

google
23. aug 2007

putyna a aky mas dojem z LM porodnice? lebo sa tu otvorila tema porodnica LM a mam taky dojem, ze baby by sli radsej rodit inde - aj kvoli lekarom.

weja
23. aug 2007

boze, nestraste ma 😨 fakt je to v tejto porodnici na figu? Priznavam, ze temu porodnice som zatial neriesila, ani nemam preco, kedze este nie som tehu, ale vsetky moje zname rodili v LM a nejako sa nestazovali... 😕
no ja sa dozviem cca o tyzden, ci uz sa mam tym zaoberat alebo nie 😵
putyna - urcite to dobre dopadne, uff, ale strach by som mala tiez 😅

google
23. aug 2007

weja ja tiez nie som tehu, ale o porodnici v LM pocuvam len chvaly... az na tuto temu na Konikovi. Inak som nepocula nic zle.

alinka76
23. aug 2007

ahojte dievcata, ja som tiez z LM , ale nie priamo, takze moc si toho kocikovania asi s vami neuzijem. a vcera v porodnici bolo super. tusim sa prestanem bat ist tam rodit 🙂 ja tiez pocuvam v poslednom case len chvaly, ako je tam super.

putyna
24. aug 2007

google akoze nemocnica je krasna ale koli lekarom by som sla rodit aj ja inde vraj ze zasivanie je najhorsie tu v LM citite kazdy jeden steh ako tahaju fuj bue uz ma to caka coskoro

putyna
24. aug 2007

hmmm ja som pocula iba zle veci ale dufam ze po porode budem tvrdit opak hmmm dufam ze to bude ovela lepsie nez cakam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre