Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

bambulka026
24. aug 2007

Ahojte dievcata,

put ja som bola tiez 21.8 na zazname i v poradni. 🙂
Tak uz viem odkial Ta poznam, bola si i s priatelom, ci je to manzel? 😀

Mne sa v mikulaskej porodnici paci, a lekari tiez nie su najhorsi...
Ja by som chcela pri porode Krekacovu, alebo Verebovu, alebo primara...
😀

sue
24. aug 2007

Ahojte, my sme tiež od LM 😀 a k pôrodnici som už písala - inak neviem či odoberáte Mama a ja, ale tam je cyklus o pôrodniciach - v LM robia myslím 96% nástrihov - ja som toho názoru, že radšej nástrih ako potrhanie... ale 96% je príííííííííííííííííííííííííííííííííšerne veľa 😔

bambulka026
26. aug 2007

Ja len dufam, ze to ani nebudem citit ked ma nastrihnu,pri tom vsetkom...
Zasivanie je vraj neprijemne no da sa to vydrzat...
Uz zacinam mat depku ako to zvladnem.
Mam vsak vysoky tlak takze mi hrozi cisarsky, som zvedava co mi povedia v utorok na poradni... 😖

putyna
27. aug 2007

Bambulka to bol moj mangel heh

putyna
28. aug 2007

Bambulka termin na 14 ti urcili v nemocnici ??? lebo ja mam v nemocnici na 14 a tu mi ho urcilo az na 17 hmmm moznoo sa v nemocnici stretneme 🙂

bambulka026
29. aug 2007

put, urcili mi ho v nemocnici. 🙂
To by bolo fajn keby sme sa stretli, aspon niekto znamy by tam bol... 😀

Co Ti povedali vcera na poradni?

putyna
29. aug 2007

heh celkom ma potesila povedala ze maly nebude mat 4 kg heh mne bude stacit ked bude mat 3 daco a nie 4.4to je uz dost. POPVEDALA MI ZE BABO SA MA DOBRE to dufam heh.a tebe co povedala???jasne bolo by super keby ze sa tam stretneme. 😀

putyna
30. aug 2007

bambulka kde si??hadam si uz nesla rodit bezomna.heh. 😅

bambulka026
3. sep 2007

Ahoj, nesla som este rodit, len som bola odstrihnuta od netu... 😀 😀 😀 \
Ale pravdu povediac, by som uz rada isla, uz to chcem mat za sebou...
Ved sa hadam zajtra uvidime na poradni... 😉

bambulka026
6. sep 2007

Nik tu nie je? 😖

putyna
6. sep 2007

bambulka peknu postielku mate

bambulka026
7. sep 2007

dakujeme... 🙂
ake ty mas male brusko oproti mne...
musim odfotit a pridam, prave teraz sa i nejak zvacsilo a robia sa mi strie... ☹
doteraz nic a teraz ma to celu potrha... 😖

putyna
8. sep 2007

bambulka mne daco vrav ja som nestastna cely zadok mam dotrhany a uz aj stehna a mynuly tyzden uz sa mi aj brucho zacalo trhat hmmm ma ide porazit ale co uz a to som sa natierala takmer nonstop

bambulka026
10. sep 2007

Ja sa tiez kremujem neustale od zaciatku tehu, no teraz uz nic nepomaha... 😖
Este ze ide zima a do leta to hadam trosku vybledne.

putyna
10. sep 2007

tak to dufam aj ja 😕

bambulka026
10. sep 2007

Zienky, neviete mi poradit nieco na bolest zuba?
Boli ma zub mudrosti a kedze je moc maly, tak mi ho vraj zubarka moze vybrat az po porode...
Ona mi poradila studeny obklad a ak to bude neznesitelne tak Paralen...nie ze by zaberalo... 😖

bambulka026
12. sep 2007

Halooo,
volako to tu zamrzlo... 🙂
Kde ste vsetky?

putyna
12. sep 2007

ahojky si este tu

bambulka026
13. sep 2007

😀 sme sa minuli... 😀

putyna
13. sep 2007

no tak to teda pekne

bambulka026
15. sep 2007

Tu uz asi nik nechodi...
Kde ste zienky? 😕

zuzulik79
18. sep 2007

weja - už sa snažíme, akurát som bola u lekára, v pondelok na krvi, a hned som utekala na ultrazvuk, pani dokotorka povedala, že som stopercentne tehotná, no ale je v tom háčik, tato by malo byt väcsie, mozno to je mimomatnicovy plod, tak opat dnes rano na krv, zajtra mam vysledky a potom stvrtok rano na ultrazvuk, dufam, ze ten koefecien tehotnosti ci plodnosti, neviem presne ako sa to vola bude vyssi, mala som 2508 tak dúfam, teda nech len pekne stupa, my sa na malicke velmi tesim... tak len cakat do stvrtka, trpezlivost, a vy ste ako na tom?

weja
19. sep 2007

zuzulik - no tak budem drzat palce, nech to vyjde 🙂 Ale ved keby islo o mimomaternicove tehu, tak na UTZ nie je nic vidno, nie? 😕 No snad to bude ok, potom daj urcite vediet, ako si dopadla 😉
my sme boli tiez uspesni 🙂 v maji by sa nasa "rodinka" mala rozsirit o tretieho clena 😀 😵

zuzulik79
19. sep 2007

weja - tak to je perfektne, tesim sa s vami, maj je pekny mesiac, na UTZ som bola, no videla, ze som tehotna, ale chcela este dalsie krvne testy, dnes som mala vysledky krvi uz po druhy krat, a dopadli dobre, este zajtra rano ultrazvuk, tak sa uz trosku tesime, a ak by nahodou, tak aj nam by to vychadzalo niekedy v maji, no zajtra sa ozvem, neviem sa uz dockat rana, po pravde, tak sa potom ozvem, pekny dne, papa Z 😉

zuzulik79
20. sep 2007

weja - tak, dopadlo to dobre, plod je v maternici, je to ale malicke, takze este o tyzden, znova na ultrazvuk, a ak tak, a je vsetko ok, plod sa zvacsuje, je to fajn a na dobrej ceste, urcite si vies predstavit ako sa velmi tesime.... 🙂
a vy ako sa vam dari? chodis na ultrazvuky do LM?

alinka76
20. sep 2007

jeej ahojte, tak vám to obom vyslo, to vám gratulujem. nech máte bezproblémové tehulkovanie 😵

zuzulik79
21. sep 2007

alinka - ahoj, jo, tešíme sa, včera sme to oznámili starým rodičom, dakujem a ty sa ako držíš, december sa blíži a drobčeka budete mať domka 🙂

alinka76
21. sep 2007

Zuzulik, držím sa, ďakujem. Akurát som na PN s nádchou, nemôžem riskovať, že z toho vznikne chrípka alebo zápal pľúc, tak sa doma liečim.Veru, blíži sa nám to, potom vám dám vedieť, ako bolo v pôrodnici 😉

Už je to dávno, keď sme to oznámili našim a ubehlo to raz-dva. Uvidíš, za chvíľku začnete kupovať výbavičku. Ja skoro stále obzerám, čo som nakúpila, takú mám zo všetkého radosť. Ale poviem ti, v Mikuláši v obchodoch som nekúpila skoro nič, všetko mám skoro cez mimibazar.sk, tam sú krásne veci a omnoho lacnejšie a kvalitnejšie ako v tých našich obchodoch, čo je veľmi smutné 😒

weja
24. sep 2007

zuzulik - tak to sa tesim, ze je vsetko v poriadku 🙂 tiez chodis na UTZ ako na klavir 😅 Ja pojdem vo stvrtok treti krat, dufam, ze uz budem pocut aj srdiecko 😵 To by bolo super, keby si mala termin v maji, mozno by sme sa stretli na porodnici 😀 Na UTZ chodim tu v LM, moj Dr. ho ma v ordinacii.
alinka - dakujeme 🙂 Ty sa len liec, aby si bola ok... Chces chodit do prace az do konca? Teda do nastupu na matersku?

zuzulik79
24. sep 2007

ahojte babenky
alinka - tak sa pekne lieč a dávaj si pozor, a ohľadom obchodov, už som počula od mojich kamarátoch, mamičiek, že si mám občas kuken minibazar, oni sú spokojné, no ved to, u nás je to hrozné, drahé a niekedy moc vyčačkané a to sa mne nepáči 🙂
wejka - jo, ja tiež, ešte absolvovať štvrtok UTZ, či sa "bodka" vyvíja ok, a je to fajn, vo štvrtok idem i ja, no zatiaľ do nemocnice k Dr. Krekáčovej a potom chodím k môjdu Dr. Timka, no to by bolo sranda, ale mne to skôr vychádza na jún 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre