Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

loss
11. sep 2008

porubenka aj ja blahozelam zelam hodne zdravicka a tebe vela mliecka

paskova
11. sep 2008

bambulka026: velka vdaka za tie homeopatikaka. Ja som sice uz raz rodila, viem ake mozu byt porodne bolesti. Moje sa celkom dali vydrzat, az na to sitie. To bolo totalne priserne!!!!Dufam, ze teraz to bude inaksie aj vdaka tym homeopatkam. 😒

bambulka026
12. sep 2008

paskova, dufam ze ti pomozu aspon tak ako mne.

porubenka
13. sep 2008

Ahojte, veru babenky, uz to mam aj ja za sebou... Lukasko je malinky, este mal byt mesiac v brusku, ale je zdravucky a to je hlavne. U mna nastali nejake zdravotne problemy, a z toho dovodu mi museli ukoncit tehotenstvo cisarskym rezom. Co sa tyka mliecka, Lukasko nevladze sat, prikladam si ho len 2x denne aspon na chvilu no velmi ho to unavi. A tak mliecko odsavam a krmime ho flaskou. Tak sa drzkajte. pa pa

paskova
13. sep 2008

porubenka: hlavne, ze ste zdravucky. Drzkajte sa prajem vsetko dobre Lukaskovi do zivota. 🙂

rybka17
29. jan 2010

niesu tu ziadne nove tehulky z LM? 😉

vejinka
29. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

rybka17
29. jan 2010

no teda jedno babo a uz aj druhe na ceste 🙂 pekne

lila794
29. jan 2010

No, Veji, tak ako u dr.? Potvrdene?

vejinka
29. jan 2010

lila..le kdeze bola som v stredu a este nic nebolo vidiet takze idem v utorok a dufam ze bude aspom gulicka..vraj som otehotnela niekedy cca 17.1. takze vtedy malo babo 10 dni a ze to tazko uz vidiet 😔

ewusiklm
30. jan 2010

alinka,bambulka a puty!!!!!GRATULUJEM vam k druhym chrobacikom 😀 😀 😀 volako ste sa rozbehli s tymi druhymi detickami 😀 už aj vejinka caka druhe,žeby sme aj my zapracovali na druhom? 😀

ewusiklm
30. jan 2010

ups...sorry citala som prvu stranku a ja ze cakate druhe haha...omyl prepacte!!!!

lila794
30. jan 2010

Evi a ja ze som nieco prepasla 😀 veru, hopsa na druhe!!!!!

Veji, neboj, uz bude vidiet urcite. Ja som to zistila az v nejakom 8-9tt 😀 Myslela som, ze mam crevnu chripku, nie ze som tehotna 😀

gina333
30. jan 2010

Veji to si isla asi moc skoro ko dokimu, ked este nebolo vidno. Ale neboj, urcite je o tam. 😉

vejinka
30. jan 2010

podla brucha cakam dvojicky minimalne...takze difam ze aspom to jedno tam je 😉

vejinka
30. jan 2010

a ja ze fakt je tehulka put alinka a bambulka...ty koksooooooo 😅

vejinka
1. apr 2010

baby to tu nikto nieje tehotny? 🙄

timoza
24. máj 2010

Ahojte ženy.Ja tiež rodím o dva týždne druhé bábo!!!!!Tešíme sa!!!

vejinka
25. máj 2010

ahoj timoze...jooj dva tyzdne to je uz ozaj blizko...ja este 4 mesiace 😉

jaenka
8. jún 2010

ahojte damy, mozem sa k vam pridat? tehulka som uz nejaky ten tyzden a budem rada ked budem moct s vami pokvakat 🙂

vejinka
8. jún 2010

@jaenka kludne kvakaj...my sa pridame 😉 a pozeram ze mas podobny tyzden ako ja 😉

jaenka
9. jún 2010

ahoj vejinka, tak to je super, a ako sa citis? co cakate, chlapceka alebo dievcatko?

vejinka
9. jún 2010

@jaenka chlapceka 😉 aspom sa bude mat s kym Erik hrat..a usetrim na barbinkach 😀 a citim sa pod psa v tomto pocasi..leje zo mna o sto sest 😅

dudlo
11. jún 2010

Ahojte,
sledujem vas uz dllllho, dlho, teraz sa aj pridavam, nech sa to tu trochu rozsiri 😵

vejinka
11. jún 2010

tak vitaj dudlo 😉

vejinka
7. sep 2010

baby halo zijeme... 😉

teress
29. jan 2011

sú tu niake nové tehule z LM?

vejinka
30. jan 2011

@teress no ja sa uz nechystam...dve a dost 😉

vejinka
30. jan 2011

@weja uff co to vidim ty si tehulka??? moooooooooooc gratulujem tak sa to predsa len konecne podarilo ani nevies ako ti prajem rychli a bezproblemovy porod..ja som mala macka druhe a porod bol pohoda 😉

vejinka
30. jan 2011

baby a dake stretko na jar nezbuchame?? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre