Tehuľky z Liptovského Mikuláša

kacenka6
10. jan 2007

Najdu sa tu nejake tehulky pripadne cerstve mamicky z LM?

jastericka
19. mar 2008

ako hovoríš Vejinka, ani mne sa nechcelo vyhodiť toľko peniažkov za rifle.
Áno je to komplikované objednať si cez bazár, lebo tie veľkosti sú rôzne, niektoré M-ko je obrovské a niektoré zase malé, ja som mala šťastie, oboje nohavíc boli super.

Inak ja mám bolesti v podbrušku už vyše týždňa, tak som zvedavá, do ktorého týždňa malú udržím.
papa

vejinka
19. mar 2008

jastericka este aspom tyzden a kludne mozes ist budes v termine..myslim 😉

vejinka
19. mar 2008

ja som bola vcera na testoch v 16tt triple..a dopadol dobre vraj je vsetko ok tak som taka spokojna 🙂

loss
19. mar 2008

jastericka len cakaj pekne na mna
vejinka gratulujem

vejinka
19. mar 2008

loss diky.. 😉 a vam dvom sa ako dari, 😉

alinka189
20. mar 2008

zdravim, akurát som prišla od dokiho, vyzerá všetko v poriadku a srdiečko bije! 🙂

jastericka
20. mar 2008

kočky, ako čítam, samé dobré správičky, vejinka, super, že máš dobré výsledky, ja som to šťastie nemala ☹ , ale vyzerá, že bábo je zdravé, tak uvidíme...
alinka: no vidíš, ako pekne rastiete , už si pomaly tretí mesiac, len sa opatruj
lossík, veď, ja by som bola najradšej, keby sme išli spolu rodiť, ty v jednej sále, ja v druhej a súťažili by sme, ktorá skôr 😀 alebo ktorá viac kričí? 😅
My sa dnes cítime dobre, zatiaľ, k večeru sa to zvykne zvrtnúť a začnú bolesti v podbrušku...

loss
20. mar 2008

alinka este raz gratulujem
vejinka zatial sa drzime uvidime dokedy
jastericka mne by stacilo keby sme boli spolu na izbe
ja verim ze porodime raz-dva a uz sa budeme len smiat ze to nic nebolo 😵

loss
21. mar 2008

kde ste vsetky tehulky?

ariesa
26. mar 2008

ahoj mamky a buduce mamky 😉 doklikala som sa nahodou a tak teda: zdravim vejus 🙂 dozvedela som sa ze cakate babatko blahozelam! ozvi sa a ak mas trosku casu mozme niekedy vybehnut len tak na prechadzku alebo aj na cajik. ci uz napises sem alebo na intrenu postu. 😉

vsetky sa drzte 🙂

vejinka
27. mar 2008

ariesa...nazdar holka...od koho si sa to dozvedela?🙂

vejinka
27. mar 2008

ariesa a ako sa ma risko?? ked bduem na podbrezkach urcite sa ozvem teda ak mas este furt to cislo co si mala 😉

loss
27. mar 2008

caute tehulky tak ako sa mate,ja sa neviem dockat porodu uz sa velmi teskam na malu 😵

nadka01
27. mar 2008

loss: ja som na tom podobne....uz to mam za par a najradsej by som uz mala nas maly uzlicek doma...to cakanie je najhorsie

loss
28. mar 2008

nadky ozaj za par normalne ti v dobrom zavidim ze coskoro rodis aj ja uz chcem v podstate sa citim fajn len sa uz neviem dockat malej
vcera mi prisiel prebalovaci pult tak som si ukladala vsetky vecicky dnu a sterilizovala flasky a cumliky a vsetky tie vecicky pre malu tak uz nech je domka 🙂
inak tebe zelam rychly a lahky porod
ked vsetky porodime dame si stredko novopecenych mamiciek to bude parada 😀

vejinka
28. mar 2008

no zienky ...kym pockate na mna vase deti uz budu velke 😉

loss
29. mar 2008

vejinka nevadi 😉 az take velke nebudu moja bude mat okolo 5mesiacov to je este stale babenko

vejinka
29. mar 2008

tiez pravda 😉

jastericka
29. mar 2008

ahojte žienky, veru aj ja už chcem rodiť 🙂, ale cítim v kostiach, že už to dlho nepotrvá 😀
lossík: ako si sterilizovala všetky tie vecičky, máš na to prístroj alebo klasika horúca voda?
Koľko sa napríklad sterilizuje odsávačka alebo taký cumeľ?

loss
30. mar 2008

ja mam kupeny sterilizacny roztok rozraba sa to s vodou a nechaju sa ponotene veci v roztoku 30min.potom sa to len oplachne vlaznou vodou a vysusi
kupila som ho v detickove oproti Bille je to od chicco a vola sa to serilizacny roztok

jastericka
30. mar 2008

dík loss, dobre vedieť, lebo zakaždým vyvárať sa mi asi nebude chcieť...

Inak, dnes je krásne, že? tak si to užite 🙂

nadka01
30. mar 2008

loss: dakujem.Mam termin 4.4,ale clovek nikdy nevie...Je tu niekto aj s Podbrezin?Ked sa nam narodia deticky mozeme chodit na kocikove zrazy 😀

alinka189
31. mar 2008

nadka, aj ja som. ale som len na začiatku, tak asi zatial budeš kočikovať sama 😒

loss
31. mar 2008

nadka ja som z L.Hradku,ale mozeme sa stretnut niekedy v L.M a ist do cukrarne 😀

zuzana24
31. mar 2008

nadka ahoj ja som sice z LH ale pochadzam z podbrezin mam tu rodicov a dost casu tu aj travim takze ak si budes chciet dat kocikove rande ozvi sa 😀

loss
2. apr 2008

no nadka este stale si 2v 1?

alinka189
4. apr 2008

halooo, nejak tu je ticho. to treba napraviť. kde ste všetky?

nadka? už dačo??? či ešte nie?

cmuco
6. apr 2008

Nadka ahoj
tak sme doma s porodnice, vsetko je OK a pomaly si na seba zvykame. Je to niekedy narocne hlavne noc ked sa chces vyspat a ono ti to male klbko moc spat neda lebo ho stale sledujes ci je vsetko v poriadku.
Ale na izbe so mnou lezala dalsia mamina z Podbrezin, dokonca oni rodili 6 hodin po nas tak fan club na prechadzky po sidlisku sa veselo rozsiruje.

loss
6. apr 2008

cmuco srdecne gratulujem k drobcekovi 🙂 🙂 🙂 pri kom si rodila a ake to bolo?Tak v dobrom ti zavidim ze to uz mas za sebou

alinka189
6. apr 2008

ahojte, mne sa zdá, že Nadka je už v pôrodnici, nie? pár dní tu nebola.... žeby už? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre