Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

emjee
9. okt 2008

lenk30 • Dnes o 11:40
ahojte všetky, no tak kde ste?

denisaap • 1d, 39tt • Dnes o 13:42
Ahoj lenk30...

lenk30
autor
10. okt 2008

ahoj denisaap. si v 39 tt? to máš akutálny týždeň? tak to už máš blízučko. chodíš na nejaké prípravy, alebo niečo?

lenk30
autor
11. okt 2008

no haloooooooo. ani žiadne snažilky?

cikyta
11. okt 2008

Ahoj Lenk30..........Ked si uvarím a porobkám,tak znovu nakúknem!.........Zatial pekný želám!............(Aj ked tak otrasne v MT zamračený 🙄 )

lenk30
autor
11. okt 2008

ahoj cikyta 🙂

julyb
11. okt 2008

Ahojte ja mám už síce potom rodila som pred piatimi mesiacmi, bývam v MT 🙂

cikyta
11. okt 2008

Tak dáš vzácne info nám začiatočníčkam 🙂

julyb
11. okt 2008

ak budem vedieť tak určite 🙂

matja
11. okt 2008

ahojte dievčatá, aj ja sa hlásim do vášho klubu. Ale Martinčanky tu už majú svoju stránku, tak neviem, či túto tému nezavrú.

Cikyta, už vyšlo slniečko a ja by som taaak rada šla niekam, lenže momentálne nemám s kým a samej sa mi túlať nechce.

cikyta
11. okt 2008

Matja,ahoj.Tak bud som slepá,alebo nevidím.Kde je tá téma?(aj ja pôjdem von.Začínajú sa mi vychádzky o 4 tak pôjdem venčiť hafana)

cikyta
11. okt 2008

Našla som len Martinčanky dr.Belan a to nieje moja téma.

matja
11. okt 2008

kuk, tu sa ich už nazbieralo dosť: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

cikyta
11. okt 2008

Hm to hej.Ale ja som ešte neni MAMINA. 😢

matja
11. okt 2008

vsak ani ja, tam uz maju asi vsetky dievcata deticky.

matja
11. okt 2008

ake mas zatial tehotenstvo? zanedlho mas prvy trimester za sebou 🙂

julyb
11. okt 2008

Ahojte ja som pozerala tú tému ale tam už májú aj po dve detičky a ja som ešte mama začiatočníčka tak som sa akurát pýtala na plávanie s mimi 🙂

cikyta
11. okt 2008

Matja...tehotenstvo mám OK.Pravidelne som tyčkovala-teraz už trochu menej.Aj v nemocke som si 3 dni poležala skrz nepretržité tyčkovanie a ešte ma aj "prehánalo".Ale to vtedy skôr za to mohli slivky.Pichám si denne injekcie do brucha na riedenie krvy,lebo mám 10 násobný nábeh na trombozu.A už sa neviem dočkať triple testov a aple testov.Dúfam,že aspon s bábätkom bude všetko v poriadku,ked už ja som taká "kalika" 😀

julyb
11. okt 2008

cikyta určite to trápenie stojí za to, ja som tiež mávala ranné nevolnosti ale večer 🙂 😀

cikyta
11. okt 2008

Ano julyb,aj ja večer. 😀 😀 😀

matja
11. okt 2008

ja som mala nevolnosti hocikedy pocas dna, ked som ostala hladna.

baby, kam chodite na sono? Tiez do toho centra, co je za Aljevicom? Ja som tam uz bola trikrat, z toho iba raz sa nam (aj s muzom) doktor venoval. Pekne nam vysvetloval, kde je rucicka, hlavicka, pustil nam nahlas srdiecko. Ale teraz naposledy tam moj muz stal a chudak len nechapavo pozeral na tu machulku na monitore, nic nam doktor nevysvetlil. Jedna kocka odtialto mi poradila ist na sono do Heliosu na Ladoven, boli ste tam niektora?

julyb
11. okt 2008

Ja mám aj doktorku gynekologyčku v Heliose, robievali mi tam aj sono, niekedy som tam ležala aj 15 minút kým mi všetko vysvetlil a dali sme si robiť aj 4D sono. je tam super starostlivosť 🙂

saskarisko
11. okt 2008

Ahojte,
zeby som sa pridala aj ku Vam ? 😅 😉 teda, dufam casom 😉

Matja - na Jesenskeho je to sono rychle, vysvetluju len, ked je tam manzel, vtedy si tam miesto 1. min. az 5. min 😉 . A v Heliose stoji 3D sono 2000,- Sk, boli tam moji znami tento rok

matja
11. okt 2008

Saskarisko, lenze mne sa venovali iba raz, ked tam bol manzel. Druhykrat ho tam doktor nechal stat a ani si nevsimol, ze tam je, nic mu nepovedal, manzel sa ho raz nieco opytal, na to len tak stroho odpovedal.

saskarisko
11. okt 2008

Matja - ono to tam ide ako na pase, vsak este Ta caka jedno sono v 30. tyzdni, tak sa pytajte, aby bol lekar nuteny odpovedat.

cikyta
11. okt 2008

Ahojte.Ja chodím do heliosu a už nikde nemám v pláne chodiť na sono.Som po druhom umelom oplodnení a velmi som si na nich tam zvykla a som spokojná.Aj ked to sono tam stojí 500sk,stojí to za to. 🙂

cikyta
11. okt 2008

Plánujem tam ísť aj na 3D sono.Dobrých 15 minút mi robia sono , každý milimetrík sledujú, špásujú, kývajú bábu a je cítiť,že ich robota baví a sú strašne milý k ludom.A ak chcem,môžem si tlkot srdiečka+pohyby nasnímať na mobil+foto je samozrejmosť. 🙂

julyb
11. okt 2008

3D sono je krásne 🙂 ,vidno celú bábu keď je dobre otočená

cikyta
11. okt 2008

Ano julib-ked je dobre otočená.....................Teraz naposledy sme ju obdivovali na UTZ a ked sme ju išli odfotiť-šup ho!Ukázalo riťku a chrbátik.Mám to v albume.Nerada sa fotí-to bude mať po mamičke 😀

julyb
11. okt 2008

cikyta,my sme boli na tom 3D sone dosť neskoro asi v 35 týždni už si to napamätám no a už bol dosť veľký a zakrýval si tváričku ručičkami, tak aj keď to sono potočili nedalo sa to tak pekne vidieť, ale to je len kozmetická záležitosť, teraz máme starosti s prdíkmi ☹

cikyta
11. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Co sa nadá prdkať? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre