Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

mtina
18. mar 2009

Majkomajka. V MT asi nie sú žiadne tehuľky momentálne 😝 Aj keď pri návšteve lekárov sa mi to moc nezdá 😀

saskarisko
18. mar 2009

Ahojte,
ale su tu tehulky z MT, ale su v mamickovskej teme. tak podte medzi nas 😉

mtina
19. mar 2009

No keď vy ste tam už taký zohraný team...ťažko sa medzi Vás votrieť 😎

majkomajka
1. apr 2009

taaak taaak. uz som sa tam pozerala. Je Vas tam hodne, ale vacsinou uz mamicky s momentalne inymi temami, ktore nas tehulky este len cakaju 🙂 Na druhej strane kam by bolo lepsie sa obratit s otazkami ako na Vas?
mtina, mas pravdu, v poradni je stale plno, ze tam stravim niekolko hodin tak nechapen kde sa vsetky skryvaju. 😠

petka035
7. apr 2009

ahojte neviete kde sa dá teraz chodiť na cvičenie pre tehotné,lebo v materskom centre momentálne nič nie je

mtina
7. apr 2009

majkomajka asi to tu zostane na nás dve.Len Ty budeš musieť radiť asi mne, keďže máš predo mnou náskok 😀

pepies
7. apr 2009

petka myslím, že v knižnici v centre býval pilates pre tehotné .......
skús tam .... 😉

petka035
7. apr 2009

ahoj mtina ešte si tu?

mtina
7. apr 2009

Som. Akurát som sa chystala vešať prádlo...

pepies
7. apr 2009

ale podte kludne medzi nas, aj ja som sa tam vtrela 😉 😉 😉
dlho som bola mimo MT, takze sa tu vlastne zabývavam .... 🙂 a baby z fora vedia fakt dobre poradit .....

petka035
7. apr 2009

dakujem pepies, som tam bola ale som nevidela žiadny leták ani nič, sa tam budem musieť popýtať.

mtina
7. apr 2009

Ja som videla nejaký leták v tom zdravotnom stredisku pri pošte v MT. Ale to už bolo dávnejšie. Neviem či to tam ešte visí...

petka035
7. apr 2009

no ja zarezávam v práci, aj ked doma by bolo lepšie

mtina
7. apr 2009

Petka závidím Ti. Mne už lekárka nechcela dovoliť chodiť do práce a doma sa nudím.

petka035
7. apr 2009

no ja som v práci len od minulého týždna, inak som bola prvý trimester na pn, teraz som v štvrtom mesiaci

pepies
7. apr 2009

petka ja som videla letacik u mojho gynekologa, bolo to sice pred 8 mesiacmi zhruba, ale viem, ze tam to zvykli organizovat ....
ja som sice cvicit nikam nechodila, ani ma to nenapadlo, az ked som uvidela letacik, som si povedala, ze som mohla, kedze som bola polroka tehotna doma na pn-ke 😉
ale zvladla som to aj bez cvicenia - he he he 😉 😉 😉
tak drzim vsetkym palce a keby nieco, kludne napiste ..... 😀

mtina
7. apr 2009

Petka a keď si bola doma na PN prišla Ti aj kontrola? Ja nemám zatiaľ vychádzky.....
Pepies aj som zvažovala to cvičenie, ale s dvojkami v brušku fučím ako lokomotíva už aj keď prejdem pár schodov 😀

saskarisko
7. apr 2009

cvicenie byva v Turcianskej kniznici kazdy utorok ale teraz neviem, ci o 15.00 alebo o 16.00. t.c. Ti dam do IP

saskarisko
7. apr 2009

Ja som na cvicko tiez nechodila, ale chcela som ist teraz, ale nejak mi to opat nevychadza 😖 .
A toto byva hlavne zamerane na nacvik dychania pri porode, kojenie, starostlivost

majkomajka
16. apr 2009

Ahojte. tu fakt zdochol pes 😒 Mtina, no s tymi radami sa budem obracat asi ja na teba kedze ako pozeram uz doma jedneho potomka mas 🙂 Co sa tyka cvicenia tak robia kazdy pondelok v Materskom centre pokial viem, aspon to maju v programe. Zistila som to az tesne pred skoncenim PN takze som nestihla ist a teraz kym po praci docestujem do zo ZA do MT tak som grogy. ale buduci piatok zacinam MD tak by som tam asi skocila.

bibinka
16. apr 2009

majkomajka- hm...a keď už budeš mamina, prídeš medzi nás? 😉 tam dostaneš radu do pár minút. pozri, aj pepies sa "votrela" a dobre urobila, že pepies? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nik ťa neuhryzne, každá sme začínali...tak sa neboj toľko a dobehni 😉

a takisto prídite do našej témy aj vy ostatné budúce maminy, lebo táto téma zapadne prachom za chvíľu, keďže tehuľky z MT asi o koníkovi nevedia 😎 i

majkomajka
16. apr 2009

Ahoj Bibinka. tak dakujem za pozvanie. urcite coskoro dorazim 🙂 Uz som na tu temu pozerala a citala Vas len som sa nestihala pridat kedze este pracujem tak len sem tam ked mam minutku tak tam skocim. Ale pockajte o tyzden ked uz budem doma...... 😉

bibinka
16. apr 2009

sa tešííííme, zase nejaké malé bábetočko pribudne....všetky sa tam "rozcítime" 😀 😀 😀 😀

abetka
16. apr 2009

baby , podte na pokec do tej ,, martinskej,, temy 😉 . TA je pre vsetkych. Tehotnych, netehotnych 😉

zuzu13
16. apr 2009

co to?kto nas nechce???no tak na to sa pozriem...jasne ze sme zohrane....ale nove partacky berieme stale.... 😉 tak nech sa paci....vojdite 😉 ...ste ocakavane 😀 😀 😀 😀

matica2
16. apr 2009

zuzu, abetka, bibinka to ste v akej téme 😉 zeby som niečo prehliadla 😀

zuzu13
16. apr 2009

xixixi...matica, nic si neprehliadla....my sme tzv. agitatorky 😀 😀 😀

mtina
10. máj 2009

Tak ako vidím, nakoniec zostanem tu v tejto téme sama samička tehuľa.....

lamada181
11. jún 2009

AHOJTE TEHULKY NASTASTIE TO UZ MAM ZASEBOU USPESNE A DETICKY MI RASTU DO KRASY. BABY PREDAVAM KOCIK PERFEKTNY A HLAVNE MALO POUZIVANY, TAKTIEZ VELA VECI ALE TIE ZATIAL NEMAM NA NETE TAK KUKNITE NA STRANKU A OZVYTE SA NIEKTORA VOPRED DIK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre