Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

zuzanockamt
14. jún 2010

@zdenka ja si nechty lakujem normalne ako aj predtym a proti striam a celulitide tiez pouzivam pripravky ... ale mala som jeden od dermacolu a druhy od oriflame a na oboch bolo napisane, ze su vhodne aj pre tehu a teraz zacnem pouzivat aj detsky olej, je to epsie pre pokozku ... aspon pre mna teda 😉

paaj
16. jún 2010

@zdenka nehty si lakujem normalne (teda len na nohach)..pripravky proti celulitide nepouzivam, takze neviem...
@zuzanockamt bola som vo Femicare, dohodnut sa, objednat a tak a mala si pravdu - to nema chybu, nikdy som lepsi pristup a prijemnejsich ludi nestretla..bola som naozaj doslova ocarena, ake to tam je, takze buduci tyzden idem na NT screening tam, uz sa tesim..Vrelo to odporucam kazdej zene, to stoji za to si aj priplatit..fakt vyborne zariadenie

bejbitko
23. jún 2010

@matja Ja tam chodim tiez...a je tam super doktor..ale treba vraj chodit v utorok alebo stvrtok..vzdy mi pekne vysvetlil, kto ma co mimi, kolko mam plodovej vody..a kedy aj nehovoril, ma smolu, ja by som sa pytala...hlavne ci je dost velke / lebo toho sa bojim navjiac / prve babo sa nevyvíjalo a v 9 týždni sa rozhodlo nas opustit :( .. takze skus ten utork a stvrtok..helios je vraj super - ze tam vsetko povedia (ale mne hovori doktor aj tu takze neviem, o co je lepsi), ale platis o sto sest...to radsej drobcovi kupim nieco do vybavicky 🙂)

jajavany
23. jún 2010

ahojte 🙂 ja som z mt a este som ani nepocula o takom niecom? :D naozaj tu nieco take je? kolko sa za to plati? 🙂

zuzanockamt
23. jún 2010

@jajavany myslis femicare, ci helios, ci co?

jajavany
23. jún 2010

@zuzanockamt
aj aj 🙂 nevedela som ani o jednom 😀

zuzanockamt
23. jún 2010

@jajavany v heliose som nebola a femicare je len cerstvo v MT a tam som za morfo sono v 19 tt platila asi 37€ (lekarska sprava + foto) a za 4D v 25 tt 67€ (aj CD + foto)

jajavany
23. jún 2010

aha 🙂 aj dost viem ze robia tieto polhod.video s fotkami za 50 eur tam kde chodime na sono 3 krat 🙂

zuzanockamt
23. jún 2010

@jajavany ja som bola spokojna, hlavne s tym morfo sonom, to bolo na genialnej urovni ... to 4D to uz je len pre efekt

fiorea
24. jún 2010

ahojte, baby, ja som zo ziliny, ale v sob idem do heliosu v MT na 4D a rada by som, ked tam uz budem, pozrela aj nejake kociky. Tu v ZA som uz vsetky obchody presla, ale maju vystavenych hrozne malo typov. Podla obrazku na nete kocik kupovat nechcem a skusenosti nemam ziadne, tak som dufala, ze v MT by som si "rozsirila obzory" 🙂 Mohli by ste hodit tipa, kde v MT su nejake obchody? Vopred velka vdaka!

jajavany
24. jún 2010

@zuzanockamt tak to je super a co vsetko tam zistia aj pohlavie? 🙂)

@fiorea ahoj 🙂 super kociky maju napr.v tulipe,ale myslim ze v ZA je lepsi vyber 🙂 no to uz musis vediet ty lepsie ked si odtial

fiorea
24. jún 2010

@jajavany dakujem... v ZA je to bieda, sama som bola prekvapena 😒 Asi ani v MT nemozem cakat zazraky, ale mozno sa postasti a bude tam vystaveny nejaky typ, co sa mi zapaci. Ved je tolko druhov kocikov... Ale nazivo ich vidiet je fakt problem...

strelka11
24. jún 2010

ahojte martinske tehulky 🙂 🙂 🙂 ja som bola zoparkrat na sone v Heliose a bola som zatial velmi spokojna aj s pristupom doktorov aj s vysvetlenim popisu ku sonu 😵

zuzanockamt
24. jún 2010

@jajavany no na morfo aj pohlavie, ak je dobre otocene ... nam povedal, ze na 1000% chlapec 😀 a potom sa vsetko pomeria a popozeraju sa vsetky organy, ci je to ok ... ved ked uz mas jedno babo, tak si na morfo bola, nie?

jajavany
24. jún 2010

@zuzanockamt aha no tak to je super to tam asi pojdem 🙂
nie pri prvom som nebola nevedela som o tom ze to je

zuzanockamt
24. jún 2010

@jajavany ale morfologicke sono v II. trim je povinne vysetrenie a lekar ti ho musi urobit ... len bohuzial tu v MT v tom centre kam sa chodi bezne na sono a je tam vzdy natresk trva to sono mozno 5 minut a aj to vela ... a pritom by malo trvat min. 30 minut ... takze ak si bola tam, tak ti ho spravili, len to nejako nekomentovali

jajavany
24. jún 2010

@zuzanockamt aha no tak tam som teda bola 😅 ale nejak to nekomentoval a tie navstevy tam su 2min 😀 vobec sa nevenuju tak ako by sa mali...

zuzanockamt
24. jún 2010

@jajavany ja som tam chodila v ramci prevencie a potom este na 1. sone v tehu, ale uz tam nepojdem, radsej si zaplatim a budem mat pokoj ako takto tam cakat 2 hodiny kvoli 2 minutam 😝 ... otrasne nieco

jajavany
24. jún 2010

@zuzanockamt no to ano,priserne dlho sa tam caka
a ty si tiez z MT? 🙂

zuzanockamt
24. jún 2010

@jajavany jo, ja byvam v MT ... a ty?

jajavany
24. jún 2010

aj ja 🙂 v zaturci byvala som v Turč.Štiavnicke ale uz 4 rocky tu 🙂
@zuzanockamt

zuzanockamt
24. jún 2010

@jajavany ja som v MT uz 5 rokov

jajavany
24. jún 2010

@zuzanockamt a kde si byvala pred tym? 🙂

zuzanockamt
24. jún 2010

ja pochadzam z oravy, ale MM je vrutocan, tak som sa premiestnila za nim a sme v MT 🙂

jajavany
24. jún 2010

jaaaaj 🙂 a idete mat prve mimi? uz si si aj meno pripravila?

zuzanockamt
24. jún 2010

no ano prve 🙂 ... konecne 🙂 ... meno uz mame davno 🙂

jajavany
25. jún 2010

ake ste vybrali? ja uz teraz rozmyslam ze samuel alebo natalka 😀

zuzanockamt
25. jún 2010

my sme mali od zaciatku dve alternativy vybrate, aj pre chlapc a aj pre dievca ... a bude to juraj 🙂

zdenka
30. jún 2010

Je nutne ist pocas tehotenstva na preventivnu prehliadku k obv. dr? A ak ano - v ktorom tt? 🙂

matja
30. jún 2010

@zdenka - nie je to potrebné, ale každý rok máš nárok ísť na preventívnu prehliadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre