Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

cikyta
16. okt 2008

Ahojte!Tak dnešný screning dopadol zatial dobre.Bola som v Helíku.300sk krv+500sk UTZ.Podla UTZ nemáme žiadne vady,no zajtra o 13:00hod.budú výsledky krvy a ešte tie uvidíme.Mám aj fotky.Budú až večer v albume.Ale niesú bohviečo,lebo sa neskutočne točil krpec.Doktor ho 3 krát meral!Máme 54mm-oooooooo aký obor!

julyb
16. okt 2008

Ahojte babenky,
Lenk 30: to teda že už je po pekných prechádzkach na slniečku, už sa budem tmolit len v tme a daždi 🙂 Ale aj dnes mám šťastie svokor vozí malého, lebo sa včera opil a potrebuje vychodit opicu 😀 😀 😀

Cikyta: super že screening dopadol dobre, 54 mm to je riadny obrík, neboj bude to valibučík zdravučký 😀 teda ja mám citák že to bude chlapec

My ideme zajtra na gastro s Matkom tak drzte palce ☹

lenk30
autor
16. okt 2008

a čo na gastre s takým mrňaťom? chúďatko maličké. ale aspoň mu hádam pomôžu sa riadne vyprdkať a vygrgať a všetko a pošlú ho potom do talentov s grganím
cikyta, aj náš filipko bol veľký. stále mi hovorili, že je väčšie na svoj "vek". ale do 12tt som jedla ten femibion a to sú samé Bčka, tak myslím, že z toho. už to nejem

julyb
16. okt 2008

Lenk: idme s tým bruškom aby som mala istotu lebo obvodná mi nič múdre nepovie, no ty si teda číslo že talent s grganím 😀 😀 😀 😀

lenk30
autor
16. okt 2008

no a ja už som doma z práce. bola som v obchode, lebo som mi dali nejaký recept na šišky. - aby ste si nemysleli, že ja nejaká gazdina, ale so šiškami mám super príhodu, ako som minulý rok na fašiangy pozvala kamarátov na šiškovú párty. filip sa ma síce ráno opýtal, či som niekedy šišky robila. no ale čo je na tom, prečo by som ich nevedela.........tie šišky boli jak kamene, ale na pohľad boli krásne, s malinovou penou, pocukrované, tak si ich pofotili a potom sme ich hádzali z okna. tak som bola v obchode a idem piecť šišky 😀 😀 😀 😀 . tento mesiac mám nejak veľa energie. to asi dobieham tie prvé tri, čo som prespinkala..............

julyb
16. okt 2008

mnam šišky dones aj nám gazdinka 😀 , ja som piekla prvý krát minulý rok na Vianoce ked som bola tehotná, no tento rok pri krpcovi asi nebudem mat čas.Moje koláče boli zase jedlé ale nevizerali bohvieako. 😀

lenk30
autor
16. okt 2008

akurát som kukala ako drobec rastie na tehotenskej kalkulačke. je to super stránka. môj miláčik už bude mať 27 cm. tak to teda je 🙂

cikyta
16. okt 2008

Práveže ho mám menšieho ako má byť.O 1 cm a nejaké 3 dni.Už to mám v albume.

saskarisko
16. okt 2008

ahojte,
teda Julyb - som zvedava, co Vam dokina na tom gastre povie 😉

Cikyta - super pocit, vidiet takto drobceka, vsak ?

Vraj je aj niekde na Mudronke 3D sono, poculi ste uz o tom nieco ?

Lenk - a porodis 50 cm drobceka 😉

julyb
16. okt 2008

Cikyta: pozerala som albumík, pekné oblečko, také žabkovské 🙂 , aj mám úchylku na zelenú farbu a pre chalanov všade majú len to trapné modré, kde si nakupovala.

Saska:pekné ihrisko v Ziline, my sa ideme stahovat a za domom budú robit pieskovisko a preliezky nejaké pekné tak sa môžte príst s malým pohrat cez leto aj môj už bude väčší tak aspon v piesočku 😉

saskarisko
16. okt 2008

pri Vasom panelaku ? alebo na novom mieste ? a Matusko sa Ti uz za rok v lete bude smykat aj hojdat

julyb
16. okt 2008

Na novom mieste, no alebo aj tu len uz je zima na formičky 🙂 Uz sa teším ked bude väčší, už sa sním bude dat viac zabávat, hrajkat 🙂 , smykat, hojdat 🙂

matja
16. okt 2008

Lenka, áno, mám aj ja pohyby a odkedy som ich začala cítiť, tak ma kopká každý deň. A tiež som to malé zo začiatku trápila šťuchaním, nech ho viac cítim, nech sa mi trochu venuje, ale potom som si pomyslela, že radšej ho nechám tak, lebo keď sa narodí, tak mi to vráti a bude budiť ono mňa 😀

lenk30
autor
19. okt 2008

čo je nové?

matja
20. okt 2008

nové nič také, všetko beží, ako má 🙂 Cez víkend som vyberala kočíky a monitor dychu, survovala po nete, čítala recenzie, ale kočík je pre nás stále veľkou neznámou. Monitor dychu vyberal manžel, takže to je vyriešené.

Dnes je ten Pilates v materskom centre. Idete niekto?

terqa
20. okt 2008

ako sa mate kinderka?
v piatok som piekla torticku http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI... , v sobotu sme boli na svadbe a vcera som sa nevedela dospat...

matja
20. okt 2008

wow terqa, si šikovná 😉 Ja by som sa na také niečo neodvážila. 😅

julyb
20. okt 2008

Ahojte tehulky babulky,Cikyta, ako sa majú drobci v brušku, riadne kopkajú? 🙂 Lenka Filipko už hrá fotbal? 😀 Saska čo nové, ako sa má Riško? 🙂

lenk30
autor
22. okt 2008

ahojte všetky. práve som prišla z poradne, božinku to bolo žien..........ale aspon som si zas popočúvala drobčekove srdiečko. teraz pôjdem 19.11 na tú sladkú vodu, už mi dala recept na prášok. cestou od tiaľ som sa zastavila v tom obchode Mimino v strojári a neodolala som kúpiť dupačky a takú súpravičku. Julyb, koľko vecičiek podľa z veľkosti si mala na začiatku? mám jeno 56, dve 64, ale toho maličkého nebudem kupovať veľa, ked ani neviem aký chlapisko sa narodí. fotbal už hrá dostatočný a hlavne, ked si ideme niekde posedieť, že nejdem spať skôr ako o 23. tak to sú bomby, normálne zúrivo. prídem domov, ľahnem a kľud................sme sa smiali, že ešte je to taký malý chrústik a už si to vydobíja svoje, keď chce ísť domov ☹ .julyb a už si bola s tým bruškom?

saskarisko
22. okt 2008

Ahojte,
Lenk - je prijemne pocuvat ten tlkot, vsak ? este si pockaj na pasy 😉 Mimino je jeden z najdrahsich obchodov na detske oblecko. a co sa tyka velkosti - 56 si kupuj fakt malo (iba taky zaklad), ja som napr. kupila bodycka vacsie, lebo pampersku + 2 plienky by som do 56 nezabalila 😉 Na taketo zakladne vecicky je dobry obchod Anthony na generalnom, tam maju napr. aj bodycka na patentky pre lepsiu manipulaciu

Terqa - teda klobuk dole pred Tebou, sikovnica si riadna. ta torticka je krasna 😉

Julyb - Riskovi idu asi rast vsetky zuby naraz 😖 , ale som ticho, lebo som ich tolko vyckavala 😅 uz ma vonku druhy, a dalsie su vidno, a evidentne sa rezu, lebo tie noci su katastrofalne, a dni ako na hojdacke 😅 A ako ste dopadli na gastre ?

cikyta
22. okt 2008

Julib-to zelené mám zväčša z Vrútok,ale ten obchod tu už zrušili.No pribudol druhý a aj tam majú pekné zelené vecičky.(S tou modrou si na tom tak,ako ja.+ružová 😒 )To,čo je modré v albume som dostala.Pekný dník.

lenk30
autor
22. okt 2008

saskarisko, o tom obchode pri generálnom mi už niekto niečo hovoril. minule som sa tam previezla dookola a nič som nevidela, že je to v tej ulici, čo sa výjde k neografii........... cikyta, kde vo vrútkach je vecičkový obchod?

saskarisko
22. okt 2008

lenk30 - on je v tej velkej bielej budove, a je tam vratnik, od vratnice doprava. a ked je predajna zatvorena, treba im zabuchat vedla na dvere, tam to siju

lenk30
autor
22. okt 2008

aha, tak to je priamo na generálnom. ja som pochopila, že v nejakom tom domčeku okolo. no tak tam pôjdem kuk. kamoška mi vravela, že to je ako veľkoobchod, že tam chodia nakupovať aj do obchodov. tak je asi lepšie kupovať od začiatku tú 64, nie? inak ja si ten nákup na moje februárové škvňa ani neviem predstaviť. to ešte zimné? fusak a tak?

saskarisko
22. okt 2008

Lenk 30 - po 56 ide povacsine 62. fusak urcite, ten vyuzijes aj o rok. ja osobne dufam, ze v nom bude Risko sediet aspon na sankach. 😅 alebo ak mas v kociku fusakotasku, tak hadam fusak ani nepotrebujes (ale neviem nakolko je tepla, lebo ja osobne som ju nemala).

cikyta
22. okt 2008

Lenk-je to vedla Krivána.
(Oproti športovému obchodu priamo)
Je galantérka-aj tam majú pekné oblečká.A vedla galantérky je ten obchod.Sú tam tak trištvrte vecí pre dospelých,ale tých pár detských obliečok je milučkých a nádherných.Sú to kvalitné výrobky zväčša Slovenskej výroby.

cikyta
22. okt 2008

No a ešte je celkom milý obchod s detskými vecičkami aj vedla tržnice-pri herni.

julyb
22. okt 2008

Ahojte, no ste toho popísali 🙂
Lenka, tak ako vraví Saška, ja som tiež mala len zopár 56 a potom som už kupovala len väčšie velmi rýchlo z toho vyrástol. Najskôr som mu dávala polodupačky a košielky a potom ked sa začal viac hýbat body, aby nemal holý chrbátik. Čiapočky mu boli hned malé tie najmenšie, ked kúpiš väčšie vždy sa to dá povyhrnat.
Dnes som bola na tom generálnom, kúpila som body po 140 sk, flisovú mikinu, inak tam nemajú pre väčšie deti nič moc, skôr pre mrnavé.
No a na gastre nám zmenila zase mlieko ale velmi výsledok nevidím, stále má nafúknuté bruško a pučí sa a pučí.
Saska odkedy si dávala malého do šporťáku? Ja ho chcem dat ked pojdeme na plávanie lebo sa mi tam nechce trepat s tým velkým a do vajíčka sa mi už nezmestí 🙂 Inak aj Matúškovi rastú zúbky zatial má 2 spodné ale stále si pchá pestičky do úst, no a v noci spí od 7 do 7 ale budí sa, potom zase zaspí zase sa budí, ráno som ako mátoha 🙂

saskarisko
22. okt 2008

Cikyta - teda o tychto obchodoch som ani nevedela

Julyb - do sportaku z hlbokeho kocika v 6. mesiacoch (tento mi viac vyhovoval kvoli snehu, ale bol tazsi), a do tohto echt sportoveho, co mame doteraz v 7. mesiaci, to je tento link
http://www.babytrend.sk/baby-design-sprint-p-15...

julyb
22. okt 2008

dik, Saska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre