Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

vava2
16. jún 2009

🙂 ahojte, tak sa aj ja pridávam - a nie som už tehuľa 😉
rozmýšľala som malú zobrať niekde plávať, no vraj v Košútoch na Hurbanke plávanie rušia, neviete o niečom?? díky za radu vopred

lenk30
autor
16. jún 2009

jéééééééj téma je ešte akčná. toto som zakladala ja a už som aj ja hrdá MAMINKAAAAAAAA

Tak všetkým tehuľkám z Mt veľa šťastia! 🙂

vava2
18. jún 2009

july, dík za link, nechodím sem často, aspoň viem, že sa aj stretávate, deti sa vyšantia, to je super
no neviete kde by sa dalo ísť kúpať s ročnou slečnou? neviem, či kúpalisko je ok, vy niekde chodíte??? alebo plánujete ísť? a tie rozprávky na Donovaloch? Už ste tam boli July? Ak áno, čo vy na to? díky za odpov. papa V.

martinkastanko
20. jún 2009

Ahojte tehuľky Martinčanky. Kde ste všetky???? 🙂

strelka11
5. máj 2010

tak tu uz davno nikto nebol 😖 ☹

zuzanockamt
5. máj 2010

... som ani nevedela, ze tu je takato tema 🙂

barboriena
2. jún 2010

Ahojte, ja chcem pozdravit vsetky martinske maminky, aj buduce maminy.Som tu nova a rada spoznam maminy z MT.Dufam,ze je to tu este aktivne... 😉

zdenka
7. jún 2010

Ahojte, chcem sa vás opýtať: Kam chodíte na sono v Martine? Mam ísť na 2. sono a dr. ma posiela k dr. Grochalovi. Na 1. sone som bola v domčeku, kde je Centrum prevencie rakoviny (robia sono aj tehotných žien). Kde robia lepšie sono? Kto je väčšší "profík" ? Vďaka.

paaj
9. jún 2010

@zdenka aj ja som tu......Ja chodim na sono k svojmu gyn a do Centra prevencie rakoviny idem na sono v 12TT...potom je asi sono uz len v nemocke, ale to pochybujem, ze je kvalitnejsie aspon zvonka vyzeraju tam tie pristroje dost zastarane

zdenka
9. jún 2010

@paaj 🙂 ja idem tiez co centra ... pozeram, cakas babo v rovnakom termine ako ja 🙂

paaj
9. jún 2010

@zdenka takze si tiez 10tt? komu chodis na gyn? ja dr. galovi

zdenka
9. jún 2010

@paaj asi som v 10tt 😉 - nejako to specialne neratam.. chodim k dr. krupovej na sever.

paaj
9. jún 2010

@zdenka a ako sa citis? ja trochu stresujem, lebo sa citim akosi "dobre"...ziadne extra priznaky, nist...a som na pn tak mam more casu to dookola rozoberat, vies si predstavit 😀

zdenka
9. jún 2010

@paaj Citim sa zatial dobre, musim zaklopat, zatial je to OK. Teraz to chce klud, nestresovat, len stale oddychovat 😎 .

pettrunka
9. jún 2010

ahojte kocky

paaj
9. jún 2010

ahoj pettrunka.... trosku tu so zdenkou ozivujeme tuto regionalnu temu 😉 pozeram, ze uz to mas za par - kde budes rodit?

zdenka
10. jún 2010

pettrunka ahoj, jeej ty mas uz termin co chvila 🙂

barboriena
10. jún 2010

Ahojte baby, GRATULUJEM!!! teste sa na babiky 🙂 Zdenka- ja Dr. Grochala poznam(ako doktora)- je velmi seriozny, prijemny a odbornik je tiez- mna poslal moj gynekolog ku nemu, ked si nebol s niecim isty a to je Grochal od neho mladsi- tak je asi naozaj dobry.

paaj
11. jún 2010

@barboriena ako si ty na tom? ktory tt?ako sa citis? ja dobre a trochu som z toho "nervozna" 😉 nemozem sa dockat dalsieho sona, ktore je az 21.06.....to je dalekooooooo

paaj
11. jún 2010

aj @zuzanockamt by sa k nam mohla pridat..sak sme martincanky, no nie ???

zuzanockamt
11. jún 2010

Ahojte 🙂
som nevedela, ze je tu takato tema 😕

paaj
11. jún 2010

@zuzanockamt takaaj vam sa to pomaly krati, ze? Budes asi rodit v MT, ze? Mas dohodnuteho lekara?

zuzanockamt
11. jún 2010

@paaj no budem rodit v MT, kedze to mam najblizsie 🙂 ... lekara si nebudem zazmluvnovat, necham to na nahodu ... co som citala, tak su baby spokojne, lekari fajn, az na nejake vynimky 🙄 , ale snad to zvladneme 🙂

paaj
11. jún 2010

@zuzanockamt asi mas pravdu, MFN ma konieckoncov vybornu porodnicu, tak byva o zeny dobre postarane... Ja si vyberiem urcite lekara totizto Dr. Galo je moj gyn tak chcem aby rodil... Uz len preto, lebo mu doverujem. Ale, to je este dalekoooooo, my mame pred sebou este nejake kriticke tyzdne, az potom si trosicku vydychneme 🙂 Aj ty si bola na sone v Cenre prevencie rak.? Ake to tm je, su sikovni?

zuzanockamt
11. jún 2010

@paaj ja som do centra chodievala na sono len v ramci preventivnych prehliadok a potom som tam bola na prvom sone v tehu, ale uz tam nechodim, je to otrasne ... jednej kocke tam robili morfo sono v 20 tt a trvalo ledva 5 minut a malo byt normalne trvat okolo 30 minut, takze ja som si radsej zacvakala a bola som vo femicare, tam mi spravil dr.grochal uzasne morfo sono a potom sme tam boli aj v 25 tt na 4D a chystam sa tam aj v 30 tt

paaj
13. jún 2010

@zuzanockamt dobre vediet, dakujem za info.... A prosim ta,do femicare mi treba vymenny listok alebo sa normal objednam a na priamu platbu ma vezmu... Vies, ze by som uz ani v tom 12 tt neslado toho centra,do ktoreho mam vymenny listok ale sla by som do toho femicare...co myslis?.dakujem ti velmi pekne za radu 🙂 a kolko stoji ten utz???

paaj
13. jún 2010

@zuzanockamt nasla som na nete ten femicare, tak cez tyzden tak cinknem o poinformujem sa...dakujem ti za tip!

zuzanockamt
13. jún 2010

@paaj tam sa priamo plati ... ma sono v 19 -tom tt - morfo sono stalo 37 eur a 4D ma stalo 67 eur ... celkom dost, ale stoji to za to ... v tretom trimestri neviem, kolkoma to bude stat, som si to minule zabudlakuknut,aleje to jedno ... inak v heliose je 4D asi lacnejsi, ale tam sa dlhsie caka

zdenka
14. jún 2010

Kvizová otazka, baby 🙂 : mozu si tehotne zeny lakovat nechty? A este pripravky proti celulitide - aj toto sa moze pouzivat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre