Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

lucxy
22. okt 2008

ahojte, som tu dlho nenakukla,,,ja som tiez dala malu do sportoveho ked mala 6.mesiacov,,,,niekto sa pytal na fusak tak ja si myslim, ze ho vyuzijes/inak ja mam este taky klasicky po mne a sluzi/ked mala lezkala a bola zababusena v zime tak ho ani vidno nebolo,,,,,no tam vo vrutkach vedla tej galanterky maju dobre veci a nie drahe,,,,,a 56 tky by som dako nekupovala, teda ani som nemala rovno 62jky a aj som dobre urobila lebo mala bola velka a nezmestila by sa do nich 🙂

cikyta
22. okt 2008

No volá sa to Miriam-vedla tej galantérky.Kúpila som si tam aj sama sebe nejaké veci-už som ich milion krát prala a sú stále rovnaké.(Len by tu mohli mať aj nejaké tehot.veci)

saskarisko
22. okt 2008

Cikyta - urob si vylet do ZA, kusok od Metra je otvoreny novy detsky obchod (prevazne Polsko), a je tam aj tehu oblecko. Je to hned vedla Forstingera. A potom neviem, ci nahodou v meste v Santa Marii nemaju tehu oblecko (to je vedla trznice, a byvalej cinskej restiky), a kusok odtial na rohu je dalsi detsky obchod (tam by mohli mat tiez nejake tehu oblecko). a jeden bol este na bulvari - len ten netusim, ci funguje

lenkamt
22. okt 2008

aj ja predávam tehu oblečko 😉

aj aj vecičky, ale iba dvojmo a väčšinou v ružovom 😀 Sari - musíš ma zachrániť, držím palce na dvojičky 😀

saskarisko
22. okt 2008

Lenka - Ty si srandistka 😀 , aj ked obgeneraciu by vraj mali byt. a u nas v rodine sa vyskytli 😕 😅

A kukla som Ti baby ako upratuju - su uplne na zozratie, perfektne. 😵

cikyta
22. okt 2008

Saskarisko-hádam ma tam muž vezme ked hodím nanho"oči" 😅 Lenkamt kde predávaš to tehu oblečko? (Máte zlatých krpčekov!)

lenk30
autor
24. okt 2008

no sa hovorí, že dvojičky obgeneráciu.aj ja aj môj drahý má babičku z dvojičiek, tak sa nám všetci posmievali, že to čaká nás. normálne sme boli na to pripravený. a na prvom sone sme sa pýtali a to je tam iba jedno? 🙂

lenk30
autor
27. okt 2008

no dobré ránko. to tu nikot neni?

julyb
27. okt 2008

Ahojky, ako? čo nové? Ja sa idem dnes popýtat o deviatej na to plávanie pre bábätká a teraz idem robit Matúškovi mliečko 🙂

lenk30
autor
27. okt 2008

julyb, kamarátka tam má číslo. to na tej hurbanke? musí to byť dobré.
bola som v poradni a že mám nejaké kvasinky. no to som nadšená. tieto problémy som pred tehu nemala. dala mi aj nejaké čipky, tak dúfam, že to prejde.

julyb
27. okt 2008

nie vo Viktorii, kvasinky prejdú len to treba preliečit, nebezpečné je to hlavne pred pôrodom, aby sa nepreniesli na baby 🙂

lenk30
autor
27. okt 2008

julyb - zmenila si foto. sa to tu snažím zväčšovať. veľmi sa podobáš na moju kamarátku.
- tie svine kvasinky viem, že sa preliečia, ale aby to nejako neohrozovalo bábo, myslím nejakú infekciu alebo čo, lebo nikdy som to nemala

julyb
27. okt 2008

neboj Lenka, ked sa to prelieči a sleduje tak sa nemá čo stať 😀

lenk30
autor
7. nov 2008

a tu nik? kde ste? čo nové?

cikyta
7. nov 2008

Ahojte.Včera som bola na plavárni.Bože aká studená voda! 🙄
Ale bolo dobre,len ma bolelo doma potom bruško 😒
Dúfam,že to nebolo pre nič vážne.A len som si ho trošku popreťahovala.

julyb
7. nov 2008

Ahoj ciktyta pod medzi Martinčanky nech nemusíme preklikávat 🙂 A kde chodís plávat?

cikyta
7. nov 2008

To som bola prvý krát v živote v MT na plavárni.Bývam tu 5 rokov.
No skočím k "mamičkám" ešte o chvílu.

nicolmt
7. nov 2008

no holky 😲 dalsia tema, to mi nerobte...vsak kdo sa bude venovat chudatku sare ked budem na dalsom fore citat a prispievat 😝 🙂 sup k mamickam, vsak aj tak tam onedlho budete patrit 😉 a aspon dostanete "odborne" rady...teda odo mna moc nie...ja sa este skolim ale su tam odbornicky 😉

lenk30
autor
23. nov 2008

ahojte maminky čakateľky. dúfam, že sa máte všetky dobre 🙂

matja
24. nov 2008

ahojte, ja sa mám fajn, miminko pekne rastie, už váži 930 g a ja som už tiež nechápala, keď som sa pozrela na váhu 😀 Už sa teším, takto o rok už budú aj naše detičky vnímať sneh 🙂

Baby, kde si kupujete matrac do postieľky? Ja mám trošku dilemu, lebo keď sme vymerali vnútro postieľky, tak meria 121 x 58 cm a a matrace sa vyrábajú vo veľkosti 120 x 60 cm. Potrebovala by som nejaký obchod, kde by som matrac mohla v prípade, že sa nezmestí, vrátiť.

medi
5. jan 2009

jeeee, ja som takuto temu dnes zalozila, a ona tu uz je 🙂 hlasim sa! 😀

matja
5. jan 2009

ahoj medi a vitaj. Táto téma sa však veľmi neujala, lebo martinské maminy tu majú založenú jednu tému a keď čosi, tak prispievame tam.

medi
5. jan 2009

dakujem 🙂 ja som tiez na maminy uz kukala, ale prave.. som myslela ze maminy su maminy. ze sa tam riesia ine veci ako u tehuliek. aby ma to praveze az moc nevyplasilo co vsetko treba zariadit 😀

matja
5. jan 2009

ani nie zariadiť, skôr sa tam hovorí o tom, aké "radosti a starosti" prinášajú tí malí drobci 🙂 🙂

medi
5. jan 2009

ahaaa, takze toto tu moc nefunguje? a mam sa ovazit k maminam? 🙂

matja
5. jan 2009

No skús. A možno sa medzitým znovu rozprúdi aj táto téma 😉

medi
5. jan 2009

ok, tak dakujem 🙂

matja
5. jan 2009

a aj keď sa pozerám aj na tvoj termín, tak čo nevidieť tam budeme patriť aj my. To ubehne ako voda, nikdy by som si nebola myslela, že tie dni tak rýchlo plynú. A pritom sa mi zdá, že som ešte tááák nepripravená...

bibinka
18. jan 2009

ahojte, nakukla som ku vám ,môžem, ja síce nie som tehu a ani už neplánujem, skôr patrím k tým maminám ako píše matja.chcem vás pozvať do martinskej témy,veď čoskoro budete všetky maminky s drobčekmi a potom možno znovu čakateľky. Prídite, poviete, poradíme ak budeme vedieť................a nebudeme vás plašiť 😀 😀 😉

majkomajka
17. mar 2009

Ahojte Martincanky. pozeram, ze to tu nejak chradne. A ja ze sa k Vam pridam 😒 Kde ste vsetky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre