Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

lenk30
autor
12. okt 2008

ahojte, tak aj ja som späť z prechádzky. ako ste trávili ten krásny dník

julyb
12. okt 2008

Ahoj lenk, my sme boli vyberať podlahu do bytu, riadii sme a teraz sa bláznime s malým lebo zistil že vie kričať tak si predcvičuje hlasivky, dúfam, že ešte pred kúpaním pospí. 🙂 kde ste boli na prechádzke?

matja
12. okt 2008

Lenka, ja mám termín len pár dní po tebe a tiež ešte nemám nič kúpené. Iba to, čo nakúpila budúca babka 🙂
Už máš vybratý kočík?

matja
12. okt 2008

Terqa ahoooj, jejda, ty čakáš druhé bábo?

saskarisko
12. okt 2008

Ahojte,
nam Riska zobrali stari rodicia na prechadzku, a my sme zatial upratovali 😉

Tehulky idete chodit aj na nejake cvicenie ?

cikyta
12. okt 2008

Ahojte.My sme boli hore nad partiz.cintorínom a na kofolu kade tade po lúkach aj s mužom a hafom. 🙂

matja
12. okt 2008

saskarisko, ja by som chcela chodit cvicit, dufam, ze to neostane len pri tom chcela. 😀
Kde vsade sa da okrem materskeho centra?

julyb
12. okt 2008

A my sme sa vychystali že ideme odskúšať športový kočík a spravíme si peknú prechádzku a po 5 minútach rev(nemal úspech) tak sa trielili domov 😀 🙂 😀

cikyta
12. okt 2008

Matja dá sa aj v Priekope nad knižnicou,ale ty chceš asi primo MT.

julyb
12. okt 2008

cvičiť v MT sa dá v Martinskej verejnej knižnici či ako sa to volá( nie som pôvodom martinčanka), je to na námestí, ale cvičí sa si len 10 minút potom je teória 🙂

matja
12. okt 2008

Julyb a aká teória?

cikyta
12. okt 2008

Ja som si akurát kúpila v tescu takú fit loptu s ostnami.Hádam aj na celulitídu pomôže 🙂

lucxy
12. okt 2008

nie ste niektora z priekopy? 🙂

anculka
12. okt 2008

jeeej Targa, uz druhe!!! Blahozelame. 😉
Matja, nechodila si nahodou kedysi na mojasvadba, martincanky ktore uz mate po...?

matja
12. okt 2008

áno anculka, to boli dávne časy. Mimochodom, ja ťa z videnia poznám 😉

julyb
12. okt 2008

matja, cvičí sa a potom je taká príprava na pôrod, starostlivosť o baby, bola tam aj sestrička z novorodeneckého, ja som z Podhája 🙂

anculka
12. okt 2008

matja! Aj ja Teba 😀 😉

inac, vtej kniznici v meste co spominas julyb tam sa toho moc nenacvici! Ale je to dobra priprava!

julyb
12. okt 2008

To más pravdu Anculka ved som písala že asi 10 minút, potom ma už bolel zadok z toho sedenia na zemi 🙂 😀

matja
12. okt 2008

A v ktore dni sa to kona v kniznici? Prip. kde najdem nejake blizsie info.

julyb
12. okt 2008

Už si napamätám v ktoré dni ale v tej knižnici by mohli mať leták alebo info 🙂

anculka
12. okt 2008

jaaaj sorry Julyb som si nevsimla, ze si to uz pisala. 🤐
Matja poslem Ti cez IP kontakt na tu Pani co to robi.

lucxy
12. okt 2008

viem ze cvicenie pre tehotne je aj v priekope v centre zdravia 🙂

julyb
12. okt 2008

hej tuším sa volala Mojžišová

terqa
12. okt 2008

matja: tak sa Vam podarilo 🙂 tesim sa s vami
anculka, veru uz druhy prirastok cakame...
ked som cakala malu, tak som bola par krat v kniznici na tej priprave, ono ozaj sme cvicili tak 10-15 min a zvysok sme diskutovali o teorii...ale bolo to fajn 🙂

cikyta
12. okt 2008

Ano lucxy..........mám leták do tej Priekopy a vážne uvažujem o tom,že sa poinformujem a budem chodiť.Len mám trochu strach,že ked ked som na rizikovom,či si neublížim malému.Ale hádam nie. 🙂

lenk30
autor
13. okt 2008

dobré ránko bruškáááááááá. tak ja som tu prvá ranostajka. toto je na práci na doma najhoršie. aj som si nachystala papiere, ale z pyžamka sa mi ešte nechce, tak som zvedavá kedy sa rozhýbem. 😀 Inak ja som 3 krát bola na tom cvičení v Priekope nad knižnicou. Ale.............no neviem. Ja som pred tým chodila na pilates, sú to skôr také pilatesove cviky na fit loptách, čo sa mi páčilo. treba sa tam objednávať, lebo je to malý priestor. Teraz už som nešla, lebo som chodila s kamarátkou, ale ona už je v 7 mesiaci a už jej to nerobilo dobre. ona síce povie, že to čo vám nebude robiť dobre nerobte, ale to tam potom pol hodiny presedíte. a bolo tam veľa cvikov, také proti logike. roztiahnuté nohy a ťaháš sa dopredu - ved si tak tlačíš na bruško. no neviem, ale asi sa tomu rozumie....... Potom som to zhodnotila, že to si môžem kúpiť aj loptu domov a cvičiť si sama. Od vtedy lopta zavadzia v byte a gúľa sa z chodby do obyvačky - a sama. tak keď bude niekto tam chcieť ísť kuk asi sa pridám.

lucxy
13. okt 2008

ahoj lenk na pilates som tam chodila aj ja 🙂

lenk30
autor
13. okt 2008

matja, áno kočík už asi máme vybratý. Od Casuaplay S4, alebo S6. je to trojkombinácia, s vajíčkom do auta. a má aj brzdu, tak sa s ním budem môcť korčuľovať. keďže na jar ideme začať stavať, a budeme chodiť za ocinom tam, tak potrebujeme naozajstný teréňak. ty už máš vybratý?

julyb
13. okt 2008

Dobré ránko, teda my už sme hore od šiestej ale malý spal celkom dobre. My sme mali kúpený tiež krásny kočík, chicco bledomodrý a po troch mesiacoch som tam malého už nevpratala ( malá vanička) teraz sa vozí v polskom 🙂 ale športový hádam ešte využijeme 😀 Lenk kde idete stavať? V Martine?

lenk30
autor
13. okt 2008

julyb - na kolonii hviezde. aha, to ma ani nenapadlo, že tie vaničky môžu mať aj rôzne rozmery..... teraz som si pozerala ten môj vybratý kočík na obrázku a zdá sa mi na pohľad moc technický, ale na žívo bol super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre