Tehuľky z pôrodnice v Handlovej. Pridajte sa

janka_michal
26. mar 2010

Vítam všetký tehulky z Handlovej, ale aj tie ktoré nie sú priamo z Handlovej, ale rozhodli sa tu rodiť. Gratulujem k očakávaniu bábätiek. Držím palce, nech ide všetko ako má..

bambulka82
5. aug 2011

@janka_michal pôrodnicu síce už rok nemáme 😒 ale téma by mohla fungovať, nie? 😉

tehuľky, mamičky..žiadne handlovčanky? 😲 😀 😀 😀

lenkab1984
5. aug 2011

noo minimalne jedna mamicka handlovcanka by sa tu este nasla 🙂 ako zvladas tehulkovanie v takomto pocasi? a drobec sa ako ma?

lenkab1984
5. aug 2011

@bambulka82 noo minimalne jedna mamicka handlovcanka by sa tu este nasla ako zvladas tehulkovanie v takomto pocasi? a drobec sa ako ma?

bambulka82
5. aug 2011

@lenkab1984 jeeeeeeeej leni ahoj, ani som netusila, ze si tu 😀
no pokial je chladnejsie vonku, tak je to fajn..len to teplo mi uz nerobi dobre 😝 drobec sa ma fajn, je az neskutocne aktivny 🙂 a vy sa ako mate?

lenadka
5. aug 2011

caute, ja som prvu dcerku porodila este v Handlovej, druhu uz v Bojniciach 🙂

janka_michal
autor
5. aug 2011

ahojte zienky...sice neskoro,ale tema ako vidim sa ujala 🙂 ja ked som bola tehotna som este tyzden lezala v handlovej,no akurat ju zatvarali a chceli ma prevazat do zh alebo bojnic,.nakoniec som isla domov,no chcem tym povedat,ze som si zazila handlovsku por. a je velka skoda,ze sa to zavrelo....ako sa mate????tesim sa,ze stše napisali na tuto temu...supeeeeeeeeer

bambulka82
6. aug 2011

@lenadka a bola si v Bojniciach spokojna? ja sa chystam do Ziaru, budeme si k porodu zazmluvnovat primara

@janka_michal je ozaj skoda, ze nam tu porodnicu zatvorili..moja sestra tu este rodila a porodnica bola ozaj na urovni 😉

lenadka
6. aug 2011

@bambulka82 pohoda aj ked tam maju natresk teraz 😅

lenkab1984
8. aug 2011

@bambulka82 som tu aj ja veru 🙂 my sa mame zatial fajn, natalka je uzasne dietatko, zatial nam robi len radost 🙂 pozeram ze si uz v 36tt. toho som sa ja ani nedockala, to uz bol nas drobec tyzden na svete-ale ked je vas drobcek taky aktivny zrejme sa mu v brusku paci, bodajby vydrzal do terminu nech naberie sily. nezavidim ti ale tehulkovat v takom teple a dusne. drzim palce nech ti to rychlo ubieha a je uz september 🙂

lenkab1984
8. aug 2011

ahojte, ja som tiez rodila v bojniciach a dalo sa 🙂 dokonca sa mi posledne 2 dni podarilo mat izbu len sama pre seba a pre malu, takze uplne fajn. to som zrejme vystihla fakt nahodou, kedze tam vraj mavaju stale plno. ale skoda tej handl.porodnice, kamoska to tam este stihla a velmi si pochvalovala. ale co narobime, mozno sa raz este dockame ze to tu znova otvoria 🙂

bambulka82
8. aug 2011

@lenkab1984 natalka je velmi zlatucka 😉

no mam veru este dost casu, buduci pondelok mam poradnu a potom ideme do Ziaru za primarom dohodnut si termin porodu, takze urcite to bude aj skor, ako mame termin

jaaaaaaaaaj keby sa tak mne podarilo mat samostatnu izbu..rozmyslam aj nad tou nadstandardnou v Ziari, len vraj byva velmi vytazena a je fakt mala sanca, ze sa uvolni

lenkab1984
8. aug 2011

uzasna je 🙂 a vy aky termin chcete dohadovat? budes mat cisarsky vari? a treba skusit sa popytat na tu nadstandardnu, ja by som dala vsetko za to aby tam peto so mnou mohol zostat po porode ale v bojniciach bola vtedy tiez obsadena. bodajby vam to vyslo.

lenkab1984
8. aug 2011

@bambulka82 uzasna je 🙂 a vy aky termin chcete dohadovat? budes mat cisarsky vari? a treba skusit sa popytat na tu nadstandardnu, ja by som dala vsetko za to aby tam peto so mnou mohol zostat po porode ale v bojniciach bola vtedy tiez obsadena. bodajby vam to vyslo.

bambulka82
8. aug 2011

cisarsky nie, teda aspon dufam 😉 ale mam nejake zdravotne problemy, tak sme sa s primarom predbezne dohodli, ze by mi porod vyvolal tak cca o 2 tyzdne skor..takze preto sa ideme dohodnut na termine

a ziadne ine maminy alebo tehulky tu nie su? 😕 😕 😕
nech sa nam tema trosku rozbehne 😀

lenkab1984
9. aug 2011

@bambulka82 ach jaj, tak dufam, ze to dobre dopadne a ved dva tyzdne pred terminom to uz babatka len priberaju tak sily bude mat urcite dost 🙂 a mamiciek handlovcaniek sa tu urcite dost najde aj ja ich vela poznam, len zrejme si uz pisu v kadejakych inych temach. a ty si zatial uzi este tych par dni potom uz nebude cas na oddych 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre