Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

michell
29. nov 2007

sarka ty si ma videla?

michell
29. nov 2007

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj uz viem tak to si bola ty?Ja som sla s mamcou.No vies chodim tam ako na klavir lebo sme mali zle ctg tak mi robili opakovane ale to posledne vcera bolo dobre aj sono mi robili a ze je ok.Ale som bola vystrasena.Malicku mam otocenu opacne takze pojdeme asu na sekciu.ty chodis do starej porodnice?A mas vybrateho nejakeho lekara k porodu?

danuska24
29. nov 2007

uz som tu 😉

sarka211
autor
29. nov 2007

jasne..este som sa zadivala ...ze kto si...minuli sme sa na chodniku ci ide od krizovatky do nemocnice... 😀

sarka211
autor
29. nov 2007

noooo.....ja som mala len ctg a pomalz sa otvaram, ze sa mala pripravuje....sono nemam az na druhy tyzden...neviem ako je otocena...ja do starej a k dr.Olejarovi 🙂

sarka211
autor
29. nov 2007

dania ty co mas nove? 😕

michell
29. nov 2007

hej hej uz viem,prepac ja som bola taka zamyslena,ale mamka mi vravela ze aha aj ona ma take brusko ako ty mozno sa stretnete v porodnici 😉 ty ides rodit normalne?
Dani a ty ako sa mas?

sarka211
autor
29. nov 2007

asi tiez sekcia...lebo by som sa velmi trapila...doktorko tak povedal...ale budu ma este merat 🙂

danuska24
29. nov 2007

este sa neotvaram. na CTG mi dr. vravel ze podla krivny vidno ze mi uz obcas tvrdne brusko. robil mi vytery - vysledky su OK, mala je otocena hlavickou dole uz asi 2 mesiac takze by som mala rodit normalne. buduci tyzden idem na UZV a asi aj CTG.
inac kolko mate zaznamov CTG? ze vraj by sa mali robit od 36 tt kazdy tyzden.

michell
29. nov 2007

sarka aj ja idem k Dr.Olejarovi je to fasa chlap nee?taky ludsky pristup ma k pacientkam.Aj mna vcera pozrel a uz sa pomalicky otvaram tak som zvedava ci sa to rozbehne alebo malicka este pocka pokial pride tatik z anglicka

danuska24
29. nov 2007

muzickovej sesterke sa vcera narodila Anicka - 49 cm a 3560 g. Som jej vravela nech ma este trosku pocka - a ona nic ... 😀

michell
29. nov 2007

dani ano od 36 tt by sa mali robit kazdy tyzden,mne ich robili uz dost lebo som mala zle vysledky,ale teraz idem az na dalsi tyzden v stredu.A tebe ako casto robili?

sarka211
autor
29. nov 2007

ja som bola uz v 35tt 😀 nejako som sa splasila 😎 a ma byt kazdy tyzden a v utorok mi urobili jeden v starej a jeden v novej 😀 😀

danuska24
29. nov 2007

ja mam 2

michell
29. nov 2007

sarka a preco aj v starej aj v novej?

sarka211
autor
29. nov 2007

niekedy ma svoje nalady 😠 ,ale je dobry ...nebojim sa , ked viem, ze sa o mna postara 😅 nnoooo trosku sa len bojim 😕

danuska24
29. nov 2007

Miska vcera bola predporodna o homeopatikach 😉

michell
29. nov 2007

dani ja viem ale ja som uz taka leniva tam chodit ☹
Sarka a ty k nemu chodis cele tehotenstvo alebo ho mas iba k porodu?

sarka211
autor
29. nov 2007

no stara sa este o mna dr.Stosek...a on robi ctg v novej..ale nebudem u neho rodit...

michell
29. nov 2007

aha,takze tak.Tak sa mozno stretneme v porodnici.pozeram ze mas termin 13.12 ja mam az 23.12 ale Dr.povedal ze ak sa mala neotoci tak mi urobia planovanu sekciu 10 dni pred terminom takze okolo toho 13.12 😉

sarka211
autor
29. nov 2007

no chodim k nemu od tretieho mesiaca.....robil mi sono...ak sa moja nebude ponahlat, tak sa tam stretneme 😀 😀

michell
29. nov 2007

no ved uvidime kedy to na nas pride,idem si dat fajnu zemlovku potom sa ohlasim 😉

sarka211
autor
29. nov 2007

dani a si aj cvicila? 😕

danuska24
29. nov 2007

dobru chut 😉

sarka211
autor
29. nov 2007

hej dobru chut....keby sa dalo, tak trochu posles ...ze? 😵

danuska24
29. nov 2007

sarka nie, uz necvicim.

danuska24
29. nov 2007

vcera sa ma muzik pytal kde mam nachystanu tasku keby ma to chytilo. (taska je v koliske pri posteli - dokonca z jeho strany uz asi tyzden 😅 )

danuska24
29. nov 2007

je z toho chudacik viac vystresovany ako ja

sarka211
autor
29. nov 2007

mne sa nechce ani chodit...nie este cvicit..mne sa chce len lezat 🙂

danuska24
29. nov 2007

to sme na tom rovnako - ja som rada ze este ako tak chodim.
ty nejdes obedovat???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre