• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Prešova - december 2007

11. mája 2009 
autor
halooooooooooo spinkate ci co? :angry:
7. dec 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sarka,ja tiez v noci nejako extra nespavam ale zato dospavam doobeda :unamused: tak som az teraz vstala a idem nieco spapat lebo som hladna ako vlk.potom sa urcite ozvem.Co budes dnes robit?
7. dec 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja rano vstanem a uz nespim :unamused: .....neviem co budem robit...muzicek dnes konci o tretej :grinning: tak asi pojdeme na trojku a budeme pratat komoru...no ja sa tam len motat budem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som teraz jedla cinsku pikantnu polievku...no a teraz to doslo k malej...asi jej tak nechuti ako mamine... :grinning: :grinning: tak dlho nacitava fotky do albumu..dufam, ze to do 15.00 stihne :unamused:
7. dec 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu :wink:
7. dec 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kooooooooooooooooooonecne niekto.....a ty co budes porabat?
7. dec 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem asi citat mama a ja lebo konecne mi doslo decembrove cislo no a potom sa pojdem prejst k mame do prace a vecer pride babka na vikend takze tak a samozrejme budem kecat cez skype s manzelikom :wink:
7. dec 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kedy ti pride manzelik...stihne to?...ja by som mala ist pozriet kamosku...nechcem vela chodit, aby to na mna neprislo cez vikend :sweat_smile:
7. dec 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka manzelik pride v stredu tak dufam ze to stihne,chcela som sa ta opytat,ty si sa s Dr.dohodla tak ze ked to na teba pride tak ze mu zavolas na mobil?ak nebude v sluzbe?
7. dec 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v utorok sa mame o vsetkom dohodnut, ale asi ma spravi ked bude v sluzbe...tebe ho kto vybavil??? :slight_smile:
7. dec 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam jednu sestricku tak cez nu.Dufam ze aj ja sa v utorok s nim uz dohodnem co a ako :wink: :wink:
7. dec 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mal by mat cas.....dufam, ze mu do toho nic nevojde ,lebo ma trafi :sweat_smile: ...ze tam zas budem do 12.00 :confounded:
7. dec 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to,tak so pockame spolu :wink: budes ho cakat dole pri abulancii alebo hore pri porodnej sale?
7. dec 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dole pri ambulancii, lebo utorky ma omb. den...ale mu budem aj volat, ze som tam :slight_smile: a ty?
7. dec 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja uz idem...papa :slight_smile:
7. dec 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka aj ja budem asi cakat dole pri ambulancii,dufajme ze sa ho dockame :wink:
7. dec 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. ja som spala celkom v pohode, dnes som uz od 6.30 hore. Bola som na policii prihlasit auto.. no comment..
7. dec 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dani tak to ti verim ze si to mala zabavne ked si bola prihlasit auto :unamused: ako sa citite dievcence?
7. dec 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu je dnes akesi podozrive ticho :wink:
8. dec 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky ako sa mate? Este ste vsetke dva v jednom? Uz sa tesim s vami na male babatka ... :slight_smile: Sup sem s nimi :slight_smile:
9. dec 2007 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ja som este stale 2v1
9. dec 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michell citala som, ze sa ti vrati muzik ..uz sa tesis co?
9. dec 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kubi,ano velmi sa tesim pride v stredu :slight_smile: uz sa ho neviem dockat,A vy sa ako mate?Ako malicka?
9. dec 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malicka spinka, uz len cakame kedy vstane a pojdeme do tesca, potom ku jej prababke a este ku babke a dedkovi
9. dec 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubi tak to vam prajem pekny den,same navstevy fajne vam je
s :wink: sarka dani kde ste,azda uz rodite?
9. dec 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. Miska este nie, aj ked uz by som to chcela mat za sebou :wink:
vcera sme boli u nasich v PO od rana a potom sme isli na nakupy do KE - tak uz mame pokupene darceky, vsetko pobalene. :wink:
muzik pozeral pri mne telku a ani si nevsimol kedy som zabalila jeho darceky :grinning:
vecer sa chystame troska von - este si uzivam tych poslednych par dni co sa mozem troska ,,poflakat,, :wink:
9. dec 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. kde ste??? oddychujete? :wink:
mne bolo vcera vecer otrasne.. dnes pohodicka (aj ked mohlo by byt aj lepsie)
10. dec 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dani,ja som unavena idem si asi zdriemnut.A kde je Sarka?Zeby uz mala malicku pri sebe?
10. dec 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute...teraz som prisla na Sekcov...vcera prisiel svagor z Anglicka,tak sme boli tam..... :wink: ja uz sa tesim na zajtra....dufam, ze vo stvrtok to uz bude :grinning: ...ako ste natom s dychanim a tlacenim......kamoska mala pri porode s tym najvacsi problem...
10. dec 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka ty budes rodit vo stvrtok? :slight_smile:
10. dec 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok