• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Prešova - december 2007

11. mája 2009 
autor
hmmm...tak to hej.... :grinning: a kde rodi?
10. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...prisla som sem mrknut...aj ked mam termin zaciatok januara, moje dvojicky sa pravdepodobne narodia v decem.07...mam planovanu sekciu v monobloku...kocky kde rodite v monobloku alebo v starej? a mate uz vybraneho lekare prsne u koho?
10. nov 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj....ja budem rodit v starej a asi u dr.Olejara...robi mi ultrazvuky....ty mas niekoho? moj muzicek chcel dvojicky :slight_smile: a cakam jedno dievcatko :grinning: mal sa viac snazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatial
10. nov 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kamoska to uz ma za sebou porodila predcasne v 35 tt tak to na nu prislo,narodil sa im chlapcek :wink: Rodila v starej porodnici.Ja tiez pojdem do starej pravdepodobne Dr.Olejar
10. nov 2007 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulujem...maly je ok??ja som v 35 tt a neviem si predstavit, ze by som terayz tam bola...bojim sa :confounded: ale tesim sa s vami :grinning:
10. nov 2007 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano maly je ok,este mi ma volat kamoska.Ja si to tiez neviem predstavit ale aj ja uz by som to chcela mat za sebou a malicku pri sebe :slight_smile: Ale musime pockat na manzelika lebo on pride az 12.12 :wink:
10. nov 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ju mam stale pri sebe :grinning: len ja neviem az teraz si to uvedomujem....moj bol tiez prec, ale stiahla som ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak drzim palce
:slight_smile: a ty sa ako citis?
10. nov 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa citim celkom dobre len ten chrbat :frowning2: Ani som velmi nepribrala takze v pohode len mam malicku zle otocenu tak sa bojim ze pojdem na cisarak.A ty ako sa citis?
10. nov 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mna tiez pobolieva chrbat, ale pribrala som dost...spadlo mi brusko...ja este neviem ako budem rodit.. :slight_smile:
10. nov 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haloooooooooooooooooooooooo.... :frowning2:
12. nov 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sarka no ja uz mam vyhliadnuteho p Dr. Kyseleho v monobloku a ja si nic ine ako sekciu s mojimi dvojkami nemozem vybrat...len musia chlapcuriky ostat co najdlhsie v brusku...
moji su uz obaja hlavickami dolu...
13. nov 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yasmina tak to gratulujem :slight_smile: mne dr. povedal, ze to mozem cakat kazdu chvilku.....ale ze by som mohla aj ja pockat..... :sweat_smile: ja sa musim objednat na ultrazvuk...drzim palce aj kockam... :wink:
13. nov 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zase nic..... :frowning2:
14. nov 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmina ty mas vybrateho dr. Kyseleho? A si s nim spokojna? Ja som na neho nic dobre nepocula ... a on este robi? Ved ho mali odvolat.
14. nov 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubanka bola u neho sestra abola spokojna...a ja som lezala v polke tuhu v nemocnici a mal ma na starosti a vsetci lietali vdaka nemu okolo mna ako "spinave" pradlo...kubanka v com je problem co si pocula napis mi...
sarka dik...jasne ze ty este musis cakat este mas cas :dizzy_face:
14. nov 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmina IP
14. nov 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yasmina ja viem ,ze mam cas, len ci mala to vie tiez :grinning:
14. nov 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. mne vcera Dr. vravel ze zaklad pre malinku je, ze som neporodila do 36 tt. a u nas to asi na skory porod nevyzera.. zatial drzime pokope, este sa neotvarame. :wink:
my by sme mali pravdepodobne rodit normalne, malinka je otocena hlavickou dole, len este nevieme kolko mame kg. ale to uvidime o desat dni. :grinning:
16. nov 2007 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danuska ako sa mas?Chodis do centralu?Ja som uz asi 4 krat nebola vzdy do toho nieco prislo dufam ze v stredu sa tam dostanem.O com ste kecali ked si bola na priprave?
16. nov 2007 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..ja uvidim v utorok ako budem rodit... :slight_smile:
16. nov 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska naposledy bolo dychanie a predtym 2x kojenie.
17. nov 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme sa pytali co bude na buduce, ale vravela asi 5 tem, tak nevieme co z toho nakoniec bude.
takze sa uvidime v stredu? :wink:
17. nov 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dani,dufam ze mi do toho nic nepride a budem moct prist :wink:
17. nov 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..ja som minule nemohla, lebo som cakala na manzela :cry: teraz mozno pridem, ale cvicit nebudem, lebo kamoska cvicila a bolo jej zle...
17. nov 2007 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez asi nebudem cvicit, len na prednasku pojdem
17. nov 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno sa stretneme :slight_smile: :wink:
17. nov 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co nove? ako sa maju bruska? :wink:
18. nov 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajeme.
uz mate nachystane tasky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....ja uz tasky mam :grinning: uz len drobne doladovanie a bude to :slight_smile: a ty ako? dnes ma vytocili na internom :angry: kazdy sa obehoval...bola som tam 2 hod.a nakoniec ma poslali prec,ze nemam krv...ani by mi ju nezobrali, lebo vo mne vrela :angry: ta tak....
19. nov 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky neviete, kde mozem kupit knihu na zapisovanie vahy, dlzky, prveho zubku .......dakujem :grinning:
19. nov 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok