Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

sarka211
autor
10. nov 2007

hmmm...tak to hej.... 😀 a kde rodi?

yasmina
10. nov 2007

ahojte kocky...prisla som sem mrknut...aj ked mam termin zaciatok januara, moje dvojicky sa pravdepodobne narodia v decem.07...mam planovanu sekciu v monobloku...kocky kde rodite v monobloku alebo v starej? a mate uz vybraneho lekare prsne u koho?

sarka211
autor
10. nov 2007

ahoj....ja budem rodit v starej a asi u dr.Olejara...robi mi ultrazvuky....ty mas niekoho? moj muzicek chcel dvojicky 🙂 a cakam jedno dievcatko 😀 mal sa viac snazit 😝 tak zatial

michell
10. nov 2007

tak kamoska to uz ma za sebou porodila predcasne v 35 tt tak to na nu prislo,narodil sa im chlapcek 😉 Rodila v starej porodnici.Ja tiez pojdem do starej pravdepodobne Dr.Olejar

sarka211
autor
10. nov 2007

gratulujem...maly je ok??ja som v 35 tt a neviem si predstavit, ze by som terayz tam bola...bojim sa 😖 ale tesim sa s vami 😀

michell
10. nov 2007

ano maly je ok,este mi ma volat kamoska.Ja si to tiez neviem predstavit ale aj ja uz by som to chcela mat za sebou a malicku pri sebe 🙂 Ale musime pockat na manzelika lebo on pride az 12.12 😉

sarka211
autor
10. nov 2007

ja ju mam stale pri sebe 😀 len ja neviem az teraz si to uvedomujem....moj bol tiez prec, ale stiahla som ho 😝 tak drzim palce
🙂 a ty sa ako citis?

michell
10. nov 2007

ja sa citim celkom dobre len ten chrbat ☹ Ani som velmi nepribrala takze v pohode len mam malicku zle otocenu tak sa bojim ze pojdem na cisarak.A ty ako sa citis?

sarka211
autor
10. nov 2007

mna tiez pobolieva chrbat, ale pribrala som dost...spadlo mi brusko...ja este neviem ako budem rodit.. 🙂

sarka211
autor
12. nov 2007

haloooooooooooooooooooooooo.... ☹

yasmina
13. nov 2007

sarka no ja uz mam vyhliadnuteho p Dr. Kyseleho v monobloku a ja si nic ine ako sekciu s mojimi dvojkami nemozem vybrat...len musia chlapcuriky ostat co najdlhsie v brusku...
moji su uz obaja hlavickami dolu...

sarka211
autor
13. nov 2007

yasmina tak to gratulujem 🙂 mne dr. povedal, ze to mozem cakat kazdu chvilku.....ale ze by som mohla aj ja pockat..... 😅 ja sa musim objednat na ultrazvuk...drzim palce aj kockam... 😉

sarka211
autor
14. nov 2007

a zase nic..... ☹

kubanka
14. nov 2007

yasmina ty mas vybrateho dr. Kyseleho? A si s nim spokojna? Ja som na neho nic dobre nepocula ... a on este robi? Ved ho mali odvolat.

yasmina
14. nov 2007

kubanka bola u neho sestra abola spokojna...a ja som lezala v polke tuhu v nemocnici a mal ma na starosti a vsetci lietali vdaka nemu okolo mna ako "spinave" pradlo...kubanka v com je problem co si pocula napis mi...
sarka dik...jasne ze ty este musis cakat este mas cas 😵

kubanka
14. nov 2007

yasmina IP

sarka211
autor
14. nov 2007

yasmina ja viem ,ze mam cas, len ci mala to vie tiez 😀

danuska24
16. nov 2007

ahojky. mne vcera Dr. vravel ze zaklad pre malinku je, ze som neporodila do 36 tt. a u nas to asi na skory porod nevyzera.. zatial drzime pokope, este sa neotvarame. 😉
my by sme mali pravdepodobne rodit normalne, malinka je otocena hlavickou dole, len este nevieme kolko mame kg. ale to uvidime o desat dni. 😀

michell
16. nov 2007

ahoj danuska ako sa mas?Chodis do centralu?Ja som uz asi 4 krat nebola vzdy do toho nieco prislo dufam ze v stredu sa tam dostanem.O com ste kecali ked si bola na priprave?

sarka211
autor
16. nov 2007

ahojte..ja uvidim v utorok ako budem rodit... 🙂

danuska24
17. nov 2007

miska naposledy bolo dychanie a predtym 2x kojenie.

danuska24
17. nov 2007

teraz sme sa pytali co bude na buduce, ale vravela asi 5 tem, tak nevieme co z toho nakoniec bude.
takze sa uvidime v stredu? 😉

michell
17. nov 2007

ahoj dani,dufam ze mi do toho nic nepride a budem moct prist 😉

sarka211
autor
17. nov 2007

ahojte..ja som minule nemohla, lebo som cakala na manzela 😢 teraz mozno pridem, ale cvicit nebudem, lebo kamoska cvicila a bolo jej zle...

danuska24
17. nov 2007

ja uz tiez asi nebudem cvicit, len na prednasku pojdem

sarka211
autor
17. nov 2007

mozno sa stretneme 🙂 😉

danuska24
18. nov 2007

ahojte, co nove? ako sa maju bruska? 😉

danuska24
19. nov 2007

dobre ranko prajeme.
uz mate nachystane tasky? 😀 😀 😀 😀 😀

sarka211
autor
19. nov 2007

ahojte....ja uz tasky mam 😀 uz len drobne doladovanie a bude to 🙂 a ty ako? dnes ma vytocili na internom 😠 kazdy sa obehoval...bola som tam 2 hod.a nakoniec ma poslali prec,ze nemam krv...ani by mi ju nezobrali, lebo vo mne vrela 😠 ta tak....

sarka211
autor
19. nov 2007

kocky neviete, kde mozem kupit knihu na zapisovanie vahy, dlzky, prveho zubku .......dakujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre