Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

danuska24
3. dec 2007

ahoj Miska, ako sa mas? co nove?

michell
3. dec 2007

ahojte tehulky,ja zajtra nedojdem na to stretko nieco mi do toho prislo,je mi luto,ale dufam ze sa uz coskoro stretneme aj s nasimi babtkami 🙂

sarka211
autor
3. dec 2007

ahojte....ok miska...dufam, ze aspon ty dani prides 🙂 .... 😀 tak zajtra...pa

danuska24
4. dec 2007

ahojte, tak dnes to nevyslo, mozno inokedy..
Sarka ako si dopadla?

kubanka
4. dec 2007

zrusilo ste stretko?

michell
4. dec 2007

ahojte tak ste sa nestretli ani vy?Sarka a Danka?

sarka211
autor
4. dec 2007

no ja som dopadla katastrofalne 😖 ....zajtra idem zas a mozem zhanat doktora...mali nejaku dlhu operaciu...cakala som ho do 12.00....potom ma poslali prec a nemam ani skontrolovane ctg 🙄

sarka211
autor
4. dec 2007

a vy sa ako citite? 🙂

michell
4. dec 2007

ahoj sarka aj ja idem zajtra a ty si cakala na olejara ze?no som zvedava ci ho zajtra zozeniem.mozno sa stretneme tam pri tom cakani 😉

sarka211
autor
4. dec 2007

ano Olejara som zhanala..... kedy tam ides.... 😉

michell
4. dec 2007

sarka ja tam idem uz rano na siedmu mam prist na ctg no a potom za Olejarom

michell
4. dec 2007

ty tam kedy pojdes?

sarka211
autor
4. dec 2007

ja pojdem tak na deviatu....potom daj vediet, ci si sa ho dockala....chcem sa dohodnut, aby ma zobral 😅

michell
4. dec 2007

dam ti vediet,a ty sa chces dohodnut aby ta vzal na sekciu?

sarka211
autor
4. dec 2007

no ked to bude sekcia, tak chcem ist cim skor 😅 ......mali by ma este merat...ked bude mat cas 😠...a u teba to ako vyzera?

michell
4. dec 2007

no u mna to vyzera na sekciu lebo malicka je dole zadockom otocena a ze uz sa asi neotoci lebo ze jej uz dost velka ma cez 3 kg,tak povedal ze este pomera panvu aj pozrie na ultrazvuku aka je velka a ze sa rozhodne ale ze prvorodicky davaju hned na sekciu ak maju babo zle otocene.Tak potom povedal ze ked sa neotoci tak ze ma vezme 10 dni pred terminom co bude asi 13.12 na sekciu.Tak som zvedava co povie zajtra

sarka211
autor
4. dec 2007

ja neviem ani kolko vazi ani meria 😠 minule nemal volne sono....ale zajtra to budem chciet vediet...dufam, ze sa dockam, lebo uz som dost nepokojna 😖 ...drzim zajtra palce.. 😉

michell
4. dec 2007

dakujem aj vam drzim palce potom si napiseme papa

sarka211
autor
4. dec 2007

pa dobru noc... 🙂

sarka211
autor
5. dec 2007

ahojte....ako sa mate? 🙂 😀

michell
5. dec 2007

ahoj sarka tak ako si pochodila?

danuska24
5. dec 2007

ahojte,
tak my sme boli vcera v KE. manzelik bol so mnou na sono, Dr. mu ukazoval srdiecko, mocovy mechur, bublinku v zaludku, vravel ze vsetko je tak ako ma byt. robil mi prietoky - vysledky su ok. musim este posurfovat co znamenaju niektore skratky ale hlavicku ma od spankovej kosti po spankovu kost 94mm a mame zatial 3450 g. 😉
na kontrolu o 2 tyzdne - ak ma to do vtedy nechyti - 17.12.

michell
5. dec 2007

dani tak to som rada ze ste ok.Len sa drzte,mna dnes akosi pobolieva hlava.Tiez som bola v nemocnici tak mi Dr.povedal ze mala sa uz pomaly pripravujem 🙂 Dalsia kontrola o tyzden ma mi robit aj sono tak som zvedava

danuska24
5. dec 2007

mne vravel ze vysledky nam stacia na 2 tyzdne, neotvaram sa este, ale podla toho co mi napisal do papierov sa mi skratil krcok.

danuska24
5. dec 2007

buduci tyzden by malo byt s oteckami, ale to len tak v rychlosti, lebo bolo s oteckami nedavno a navyse sa ani nevedelo kolko by ich prislo. tak Ludka vravela ze ona im urobi rychlu prednasku.

michell
5. dec 2007

ja som minuly tyden bola otvorena na spic prsta aj krcok ze sa trosku skratil,dnes mi nepoveal na kolko som otvorena,iba ze uz sa to blizi,Tak ja som tak zvedava kedy to pride.Casto mi tvrdne brusko.Tebe tvrdne?A robi ti Dr. aj ctg?Dnes som stretla Sarku tak som zvedava ako pochodila

danuska24
5. dec 2007

ano robil mi ctg, ale sestricky na mna trochu zabudli, tak taky dlhy zaznam este nemam 😉

danuska24
5. dec 2007

Sarka ako?

danuska24
6. dec 2007

dobre ranko. tak co? ako sa mate? 😉

sarka211
autor
6. dec 2007

🙂 ahojte....ja som tiez otvorena na spicku prsta....dr.hovoril, ze to chce ukoncit podla terminu...takze na buduci tyzden, by som mala rodit 🙂 ....strasne ma boli dole v podbrusku a mala si robi asi diskoteku, lebo sa v kuse prevaluje...uz ma asi malo miesta.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre