Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

sarka211
autor
7. dec 2007

halooooooooooo spinkate ci co? 😠

michell
7. dec 2007

ahoj sarka,ja tiez v noci nejako extra nespavam ale zato dospavam doobeda 😒 tak som az teraz vstala a idem nieco spapat lebo som hladna ako vlk.potom sa urcite ozvem.Co budes dnes robit?

sarka211
autor
7. dec 2007

ja rano vstanem a uz nespim 😒 .....neviem co budem robit...muzicek dnes konci o tretej 😀 tak asi pojdeme na trojku a budeme pratat komoru...no ja sa tam len motat budem 😀 😝

sarka211
autor
7. dec 2007

ja som teraz jedla cinsku pikantnu polievku...no a teraz to doslo k malej...asi jej tak nechuti ako mamine... 😀 😀 tak dlho nacitava fotky do albumu..dufam, ze to do 15.00 stihne 😒

michell
7. dec 2007

uz som tu 😉

sarka211
autor
7. dec 2007

kooooooooooooooooooonecne niekto.....a ty co budes porabat?

michell
7. dec 2007

ja budem asi citat mama a ja lebo konecne mi doslo decembrove cislo no a potom sa pojdem prejst k mame do prace a vecer pride babka na vikend takze tak a samozrejme budem kecat cez skype s manzelikom 😉

sarka211
autor
7. dec 2007

kedy ti pride manzelik...stihne to?...ja by som mala ist pozriet kamosku...nechcem vela chodit, aby to na mna neprislo cez vikend 😅

michell
7. dec 2007

sarka manzelik pride v stredu tak dufam ze to stihne,chcela som sa ta opytat,ty si sa s Dr.dohodla tak ze ked to na teba pride tak ze mu zavolas na mobil?ak nebude v sluzbe?

sarka211
autor
7. dec 2007

v utorok sa mame o vsetkom dohodnut, ale asi ma spravi ked bude v sluzbe...tebe ho kto vybavil??? 🙂

michell
7. dec 2007

ja poznam jednu sestricku tak cez nu.Dufam ze aj ja sa v utorok s nim uz dohodnem co a ako 😉 😉

sarka211
autor
7. dec 2007

mal by mat cas.....dufam, ze mu do toho nic nevojde ,lebo ma trafi 😅 ...ze tam zas budem do 12.00 😖

michell
7. dec 2007

no ved to,tak so pockame spolu 😉 budes ho cakat dole pri abulancii alebo hore pri porodnej sale?

sarka211
autor
7. dec 2007

dole pri ambulancii, lebo utorky ma omb. den...ale mu budem aj volat, ze som tam 🙂 a ty?

sarka211
autor
7. dec 2007

tak ja uz idem...papa 🙂

michell
7. dec 2007

sarka aj ja budem asi cakat dole pri ambulancii,dufajme ze sa ho dockame 😉

danuska24
7. dec 2007

ahojky. ja som spala celkom v pohode, dnes som uz od 6.30 hore. Bola som na policii prihlasit auto.. no comment..

michell
7. dec 2007

ahoj dani tak to ti verim ze si to mala zabavne ked si bola prihlasit auto 😒 ako sa citite dievcence?

drobcek2007
8. dec 2007

no tu je dnes akesi podozrive ticho 😉

kubanka
9. dec 2007

ahojte tehulky ako sa mate? Este ste vsetke dva v jednom? Uz sa tesim s vami na male babatka ... 🙂 Sup sem s nimi 🙂

michell
9. dec 2007

ahojte 😉 ja som este stale 2v1

kubanka
9. dec 2007

michell citala som, ze sa ti vrati muzik ..uz sa tesis co?

michell
9. dec 2007

ahoj kubi,ano velmi sa tesim pride v stredu 🙂 uz sa ho neviem dockat,A vy sa ako mate?Ako malicka?

kubanka
9. dec 2007

malicka spinka, uz len cakame kedy vstane a pojdeme do tesca, potom ku jej prababke a este ku babke a dedkovi

michell
9. dec 2007

kubi tak to vam prajem pekny den,same navstevy fajne vam je
s 😉 sarka dani kde ste,azda uz rodite?

danuska24
9. dec 2007

ahojky. Miska este nie, aj ked uz by som to chcela mat za sebou 😉
vcera sme boli u nasich v PO od rana a potom sme isli na nakupy do KE - tak uz mame pokupene darceky, vsetko pobalene. 😉
muzik pozeral pri mne telku a ani si nevsimol kedy som zabalila jeho darceky 😀
vecer sa chystame troska von - este si uzivam tych poslednych par dni co sa mozem troska ,,poflakat,, 😉

danuska24
10. dec 2007

ahoj. kde ste??? oddychujete? 😉
mne bolo vcera vecer otrasne.. dnes pohodicka (aj ked mohlo by byt aj lepsie)

michell
10. dec 2007

ahoj dani,ja som unavena idem si asi zdriemnut.A kde je Sarka?Zeby uz mala malicku pri sebe?

sarka211
autor
10. dec 2007

caute...teraz som prisla na Sekcov...vcera prisiel svagor z Anglicka,tak sme boli tam..... 😉 ja uz sa tesim na zajtra....dufam, ze vo stvrtok to uz bude 😀 ...ako ste natom s dychanim a tlacenim......kamoska mala pri porode s tym najvacsi problem...

kubanka
10. dec 2007

sarka ty budes rodit vo stvrtok? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre