Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

sarka211
autor
6. dec 2007

a je otocena dole hlavou ,aspon toto viem...sono mi bude robit az v utorok...kamoske v noci odtiekla plodova voda, tak cakam ze co....mala termin len o den skor....ci normalne mam strach 😅 a vy ako?

danuska24
6. dec 2007

zatial pohodicka

sarka211
autor
6. dec 2007

tak to je dobre 🙂

michell
6. dec 2007

sarka aj ja idem v utorok,o ktorej ti kazal prist?

sarka211
autor
6. dec 2007

o 9.00mam ctga potom mam ist k nemu a ty?

michell
6. dec 2007

mne povedal ze mam ist na ctg a na pol deviatu k nemu.tak sa asi stretneme.

sarka211
autor
6. dec 2007

no to asi ano....budes rodit na buduci tyzden? 😕

michell
6. dec 2007

no podla toho co vravel minule tak ano vravela ze ak sa mala neotocila tak mi spravi cisarsky 10 dni pred terminom takze tak okolo 13.12 tak ja som zvedava.Ty este nepocitujes ziadne bolesti?Lebo mna uz niekedy pobolieva podbrusko. 😒

sarka211
autor
6. dec 2007

a mne to na buduci tyzden chce ukoncit...takze asi budeme lezat spolu 😀 ...mne sa mala otocila, ale ze sa moze otocit naspat....uvidime v utorok....ja mam ukrutanske bulesti ...nemozem ani niekedy chodit...pocula som, ze ide na vikend prec, tak sa musim setrit...kamoska je uz v porodnici , ale este neviem nic... 🙂

danuska24
6. dec 2007

u mna to zatial vyzera ze pojdem asi az po termine.

sarka211
autor
6. dec 2007

hmmmm ja sa pripravujem uz na hocico 😔 ako to vyzera v KE? 😅

danuska24
6. dec 2007

fajn. Dr. bude teraz v sobotu s dcerou na sutazi v Sabinove (karate), tak mu mam brnknut keby to na mna prislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michell
6. dec 2007

sarka moja znama mu volala lebo tiez ide k nemu a pytala sa ho kedy moze prist a on povedal ze az 17 teho lebo ona tm cely tyzden nebude.Tak som sa cudovala lebo som jeje povedala ze mne povedal ze mam prist v utorok.NO a ked povedal aj tebe ze mas prist v utorok tak tam asi bude.Ja uz neviem ale dufam ze tam bude ☹

sarka211
autor
6. dec 2007

kamoska ma dievcatko...rodil ju Olejar a ze bol velmi zlaty 😅 ....mala rodit sekciou, ale rodila normalne....bude tam, len na vikend ide prec...pri mne volal sestricke, ze co ma v utorok a ona povedala, ze ma volnejsi den..... 😠 ani mi nehovor, ze tam nebude, lebo ma smolu 😎 😎

michell
6. dec 2007

Dani tak ako sa citis?Brusko este neboli?

danuska24
6. dec 2007

pozdravujeme kamosku - to je ta co mala prist s tebou?

michell
6. dec 2007

sarka aj ja dufam ze tam bude

danuska24
6. dec 2007

Miska asi pred 3-4 dnami som mala dost velke bolesti ale uz je to zase v pohodicke.
akurat niekedy ked si lahnem na bok tak citim strasny tlak, ale ked sa na chvilku otocim inak a potom zas naspät tak pohodicka. malej sa asi nepaci velmi na boku. lenze ja na chrbte nemozem dychat

sarka211
autor
6. dec 2007

ano to je ta kamoska....
dani ja mam niekedz, tiez ten problem 🙂 uz teraz mi bude kazat ,ako mam lezat 😀 😀

michell
6. dec 2007

to poznam aj ja sa len prevalujem,ale na chrbte tiez nemozem dlho byt lebo ma velmi bolia krize.

sarka211
autor
6. dec 2007

aj ked sedim , tak mam uz problem 😕

danuska24
6. dec 2007

mna mala nuti sa vyrovnat, da mi taku supu do rebier ze sa hned narovnam 😉

sarka211
autor
6. dec 2007

hmmm tak to hej..... 😀

sarka211
autor
6. dec 2007

halooo 😒 😒

danuska24
6. dec 2007

ano?

sarka211
autor
6. dec 2007

nikto tu nieje???? ☹ ☹ dani tie zirafky si kde kupila?

danuska24
6. dec 2007

sarka oproti ABL , tam je detsky obchod ale presny nazov neviem - musis vojst do brany

danuska24
6. dec 2007

dobru nocku

sarka211
autor
6. dec 2007

aj vam...papa 🙂

sarka211
autor
7. dec 2007

dobre ranko 🙂 ...ako ste spali?....ja strasne 😖 ......nemohla som spat a este som v noci o tretej jedla vianocku s mliekom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre