Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

sarka211
autor
10. dec 2007

asi ano...tak to pocitam...v utorok na vysetrenie, v stredu na prijem a vo stvrtok porod...dr.povedal, ze to ukoncime v termine a termin je vo stvrtok 🙂

danuska24
10. dec 2007

sarka - tak drzime prsteky 😉
inac pekne fotecky

kubanka
10. dec 2007

sarka a ty ides na cisarsky? Ci to ktora idete?

sarka211
autor
10. dec 2007

dik dani 🙂
kubi neviem..mam sa dohodnut zajtra...bude ma merat aj malu 😔

kubanka
10. dec 2007

a ty by si co radsej?
A tak ci onak drzime palceky

sarka211
autor
10. dec 2007

kamoska mala odporucany cisarak a nakoniec rodila normalne...aj sa len bojim, ze ju nebudem schopna vytlacit ☹

michell
10. dec 2007

ahojte,tak som si zdriemla.Takze zajtra sa si Sarka stretneme.Podla toho co mi pre tym vravel Dr.tak aj ja by som mala ist vo stvrtok,este zajtra sono aj meranie panvy pozrie sa tiez ci sa malicka neotocila co pochybujem a sa uvidi.Boze ja sa bojim.Co by ste si dali keby ste sli na cisarsky?Dali by ste si spinal alebo uplnu narkozu?

drobcek2007
10. dec 2007

sarka drzime ti palceky a daj vediet 😉

danuska24
10. dec 2007

baby dajte vediet ako ste dopadli

michell
11. dec 2007

sarka tak ako si dopadla?

sarka211
autor
11. dec 2007

no ja mam ist vo stvrtok na ctg rano a potom sa uvidi.....povedala som mu ,ze to chcem mat tento tyzden za sebou 🙂 mala ma 3.5 kg....ta tak a vy ako?

kubanka
11. dec 2007

sarka a meral panvu? Ako to dopadlo?
michell, ja som mala uplnu narkozu

sarka211
autor
11. dec 2007

meral panvu a povedal, ze dobre...ja este stale neviem ako budem rodit a je mi to aj jedno 🙂 len nech je to v pohode 😉

kubanka
11. dec 2007

sarka tesime sa s Tebou a daj cim skor vediet ako ste dopadli vy dve kocky, lebo umrem od neistoty 😀

michell
11. dec 2007

ahojte,tak mne povedal ze mam prist tiez vo stvrtok 🙂 skoro rano tak ako dnes na ctg a potom za nim.Nasa ma tiez okolo 3,5 kg a stale je zle otocena takze povedal ze pojdeme na sekciu.Vravel ze aj tak by som asi sla na sekciu lebo ze som malicka a utla a ze ked mala ma uz okolo 3,5 kg tak ze to by neriskoval klasicky porod 😒 Takze pokial to nepride do pondelka samo tak povedal ze na pondelok mi naplanuje sekciu.

drobcek2007
11. dec 2007

sarka uzivaj si posledne dni z bruskom 😉 uvidis ako ti bude obcas chybat 😲 aj my na teba myslime 😎 a cakame MMS-ku 😀

sarka211
autor
11. dec 2007

jasne,ze dam...ja to budem vediet vo stvrtok.......ja som tiez v riadnej neistote 😖

sarka211
autor
11. dec 2007

miska ja idem vo stvrtok na 7.00 na ctg a potom za nim....som zvedava ako da rodit mna 😠 ja som tiez krpec..tak ja uz neviem a som z toho na nervy 😒 mne povedal, ze na piatok si na mna nieco vymysli 😕
drobcek dik a jasne poslem hned 🙂

drobcek2007
11. dec 2007

sarka poslala som ti foto 😎

michell
11. dec 2007

sarka aj ja idem na 7 rano.pojdes na ctg na porodnu salu alebo dole si sa bola objednat?

sarka211
autor
11. dec 2007

drobcek videla som 😀
miska ja som dole objednana 😀

sarka211
autor
11. dec 2007

na chvilku si odskocim...hned som tu 😉

michell
11. dec 2007

sarka tu si?takze sa vo stvrtok stretneme.A co ti povedal ze kde ho mas cakat potom?

sarka211
autor
11. dec 2007

tu som.....mam prist za nim 🙂 asi mu budem volat

sarka211
autor
11. dec 2007

ty ides hore na ctg? 😕

michell
11. dec 2007

ano sarka ja idem hore a potom povedal aby som ho dala vyhladat cez nejaku sestricku

sarka211
autor
11. dec 2007

ja pojdem asi k ambulancii a budem mu volat...ako vzdy...raz som ho cakala inde a sme sa nestretli 😕

sarka211
autor
11. dec 2007

tesis sa na zajtra??? 😀 😀 😀 😝

sisi1
11. dec 2007

Babenky, vela stastia vam prajem, nech vsetko dobre dopadne. Tesime sa potom na spravy, nezabudnite na nas 😉

sarka211
autor
11. dec 2007

to sa neda zabudnut, len ma stve, ze som sa neucila dychanie a tlacenie ☹ jasne ,ze dame vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre