Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

sisi1
22. nov 2007

Jaaj, sarka zaspominala som si na chvile, ked mi Timko v brusku kopal... a prave mi napadlo, ako som mala strach, ze co to ma za tiky dnu..stale v pravidelnych intervaloch sa mykol...mala som z toho velky strach, ze co s nim je, aj som sa bala opytat Dr. Potom som sa docitala, ze babatkam sa v brusku cka...a vtedy som si uvedomila, preco to pravidelne hupsanie asi 5minutove...
Boli to krasne chvile, aj ked som si pripadala nemotorna, no napriek tomu velmi pekna, ako tatino hladkal brusko a debatoval s nim....pekne casy su to, este si ich chvilku uzi 😉

sarka211
autor
23. nov 2007

ja si ich uzivam....ale teraz som nahnevana na manzela... 😅

sarka211
autor
23. nov 2007

haloooooooooooooooo je tu dachtoooo__??????? 😖

michell
23. nov 2007

ahoj sarka ja som tu

sarka211
autor
23. nov 2007

ahoj ako sa mame?? 😀 😀 😀

sarka211
autor
23. nov 2007

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej zase tu nikto nieje ☹

sisi1
23. nov 2007

ja som tu, huhu, zase 😀

sisi1
23. nov 2007

sarka a preco si nanho nahnevana? Dnes sa to nejak s tymi manzelmi psuje, heh. Aj dalsie baby s marcovymi babatkami sa stazovali na manzelov 😒

sarka211
autor
23. nov 2007

no moj cely tyzden po praci chodi este domov a tam robi, tak pride neskoro naje sa a ide spat ,lebo je unaveny...a ja nemam z neho nic...v kuse som doma ☹ a nudim sa este aj teraz je prec 😢

sisi1
23. nov 2007

sarka: tak mu povedz, nech ide k tebe, ta to co to za moresy? Teraz musi byt vela s tebou, tie hormony, nalady a to vsetko....

sarka211
autor
23. nov 2007

on je rad, ze moje nalady nemusi...ponahlaju sa ,aby do prichodu malej bolo vsetko ok...som smutna, lebo ked mu neprilozim ruku na brusko tak ho ani nehne 😢

sisi1
23. nov 2007

Netrap sa, kazdy muz je iny...uvidis, ked sa male narodi, nebude ho chciet pustit z ruk, ver mi.

sarka211
autor
23. nov 2007

no to dufam...lebo ako keby tu ani nebol ..takto som si to nepredstavovala 😕 mam depku a vy ako? drobcek spinka?

sisi1
23. nov 2007

hej spinka, dnes tu bol nasi, tak bol taky zmordovany, ze sam zaspal...som zvedava kedy sa na papanie zobudi...
Tak ty budes na 3ke byvat, skoda, mohli sme spolu kocikovat ☹

sarka211
autor
23. nov 2007

ved budem chodit na sekcov.... 😀 😀 😀 tam nepoznam nikoho 😖

sisi1
23. nov 2007

Tak uz poznas 😉 Nezabudni nam potom hned dat vediet ked sa to narodi, my sme hrooozne nedockave a zvedave 😀

sarka211
autor
23. nov 2007

jasne po porode budem pitat net 😀 😀 😀

sarka211
autor
24. nov 2007

ahojte...kto tu? 😎 😎

sisi1
24. nov 2007

Tradicne - ja 😀

sarka211
autor
24. nov 2007

aspon niekto...vonku je tak pekne a ja musim byt doma 😖 strasne mam zlu naladu z toho 😢

michell
24. nov 2007

aj ja som tu ale idem papat 😉

sarka211
autor
24. nov 2007

tak dobru chut ti prajem...ja pratam 😝

danuska24
24. nov 2007

ahoj, aj ja som tu 😉

michell
24. nov 2007

no uz som dojedla a aj mna caka upratovanie,sa mi tak nechce nic robit no co uz 😉

sarka211
autor
24. nov 2007

no konecne tu je viac ludi....dnes ma boli brusko ...casto mi tvrdne a este to pratanie 😖 😖 mam od rana aj bolesti dole...a vy ako?

danuska24
24. nov 2007

sarka ja uz celkom v pohode, aj ked rano to bolo o dost horsie.
mala je kludna - cez den, jej cas je neskoro vecer a skoro rano 😀

sarka211
autor
24. nov 2007

no moja sa teraz prebrala k zivotu 😀 😀 ,ale aj vecer dava o sebe vediet, ked pride tatino... 🙂 🙂

danuska24
24. nov 2007

mala rebelka 😉

sarka211
autor
24. nov 2007

ale to sa huzdi dobru pol hodinu v kuse....je to ok? 😖

danuska24
24. nov 2007

moja sa tak huzdila vcera vecer 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre