• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Téma pre tehotné Bratislavčanky

2. augusta 2008 
skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... :wink:
18. mar 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Lucilienka,potesila ma tato tema,este by som dodala,ze okrem toho co kde v BA kupit,by sa tu mohlo riesit aj co sa kde v BA vybavuje na uradoch ohladom MD a narodenia babetka.
18. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jééj...hurá prvý príspevok, už som myslela že sa neujme témička :slight_smile:

to je presne čo by som chcela vedieť...ja sa len začínam rozkukávať čo kde ako treba a mám z toho taký guláš že hotovo.... :sweat_smile:
18. mar 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak ja si myslim ze tento rok alebo toto leto bude preplnene porodmi :slight_smile:
kazda druha je tehotna len ja mam 5 kamosiek co su tehotne :grinning:
18. mar 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kada :slight_smile: ja keď idem do Ikei na lososíka...tak vždy len nechápavo pozerám , že kde sa tie tehulky nabrali...

no mne porodila teraz v decembri kamoška, ďalšie dve sú tehotné...je toho fakt dosť, normálny baby booom... :grinning:
18. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi hovor :frowning2: ja sa toho papierovania uz teraz desim,hlavne ked viem ake "ochotne"su vacsinou pracovnicky na uradoch (cest vynimkam!),napriklad netusim ci pobocka socialnej poistovne je v BA len jedna,alebo je to nejak rozdelene podla miesta bydliska ci kam vlastne ist
18. mar 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aby bolo v pôrodniciach miesto keď to na nás príde :angry:
18. mar 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presuniem vas do regiona :wink:
18. mar 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokos....som pozerala ako puk že kam sme zmizli...som neverila vlastným očiam....že čoooo :astonished:
18. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepiseme velkymi pismenami, krici to :wink: a je to aj v pravidlach :wink:
18. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
socialna poistovna je na zahradnickej :wink:
18. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha :sweat_smile: som nevedela....ups
18. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon za to velke ba-neuvedomila som si to :confused:
takze cela blava chodi na zahradnicku?
18. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rovni...ono Zuz myslela v názve témy že s veľkým nesmie písať....ja som zadala tému TEHOTNA BRATISLAVA a to sa nesmie...dávať názov témy veľkým...tu si môžeme písať ako chceme .... haha :wink:
18. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovni, o inej pobocke neviem :slight_smile: a treba tam ist do 2 tyzdnov po porode :wink:
18. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi nedoslo lucy,som myslela ze ani v texte nemozu byt velke pismena,som tu pomerne nova :grinning:
petruska a papier o nastupe na md si musim ist tiez vyzdvhnut tam?
18. mar 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovni, neviem aky papier presne myslis :sweat_smile: na socialke som davala take tlacivo, ze stat za mna plati a pri nastupe na rodicovsku dovolenku tam treba ist a potvrdia ti, ze kolko si dostavala matersku a to potom odnesies na urad prace a socialnych veci... dufam, ze si to dobre pamatam :sweat_smile: :grinning:
18. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim papier kde doktor vypisuje termin nastupu na MD a kam by mal zamestnavatel napisat vysku prijmu aby socialna poistovna vedela vypocitat vysku materskeho prispevku (cca55% z platu)
18. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to za mna celkom urcite posielal zamestnavatel :wink:
18. mar 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak by to asi malo normalne byt,ale ked my mame taku ekonomku,ktora to s cim sa este nestretla,nevie riesit,stale sa chodi mna pytat ci si vsetko vybavim ja a sa bojim ze mi to popletie :unamused:
preto sa snazim aspon takto zistovat info a z toho co som zistila viem ze ja jej prinesiem papier kde bude od mojho doktora napisany predpokl.nastup na MD a to by mala ona s vyskou mojich prijimov zrejme odniest na soc.poist.
len som nevedela ze ci to tlacivo kde to doktor vypisuje mi da on,alebo si ho mam sama vyzdvihnut na soc.poist.
18. mar 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani v teme by sa nemalo pisat velkymi :wink: nie iba v nazvoch, lebo to vyvolava dojem ze clovek krici :wink:
kuk pravidla http://www.modrykonik.sk/forum/rules.php?vRedir=%2Fforum%2Findex.php
18. mar 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ja sa tak trošku spolieham, že mi moja gynekologička povie na poradni, že čom mám teraz isť vybaviť..hm...a prinajhoršom kamoška čo to už má za sebou..
18. mar 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a nemôžeme po sebe kričať ??? čo keď je niekto nahluchlý ?? :wink:
18. mar 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuz...ty si nový admin ?
18. mar 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...lebo takú inú kočku si pamätám.... :confused:
18. mar 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie luci, ja som admin od novembra :wink: mame uz aj novsieho :wink: :grinning:
18. mar 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rovni : tak vidíš, mala si pravdu, ani tu nemôžeme po sebe kričať veľkými písmenkami :slight_smile: :wink:
18. mar 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad mi bude odpustene ked som to pozivala len ako skratky :dizzy_face:
18. mar 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no snáááď.....uvidíme :wink: :grinning:

rovni...už si riešila kočíky ??? ja mám total chaozzz...čím väčší výber, tým som z toho sprostejšia...jediné čo viem, že sa mi musí zmestiť poskladaný do kufra (suzuki swift) čo je teda obmedzujúce dosť...
18. mar 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucy vidim ze mas ten isty problem ako ja: aj mam hlavnu podmienku aby sa lahko skladal a zmestil sa mi do kufra Mercedes A
no a cim viac ich pozeram,tym viac sa mi ich paci :grinning:
18. mar 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej zase tie moje velke pismena :fearful:
18. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok