Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

rovni
18. mar 2008

ahoj Lucilienka,potesila ma tato tema,este by som dodala,ze okrem toho co kde v BA kupit,by sa tu mohlo riesit aj co sa kde v BA vybavuje na uradoch ohladom MD a narodenia babetka.

lucillienka
autor
18. mar 2008

jééj...hurá prvý príspevok, už som myslela že sa neujme témička 🙂

to je presne čo by som chcela vedieť...ja sa len začínam rozkukávať čo kde ako treba a mám z toho taký guláš že hotovo.... 😅

kada
18. mar 2008

ahojte baby tak ja si myslim ze tento rok alebo toto leto bude preplnene porodmi 🙂
kazda druha je tehotna len ja mam 5 kamosiek co su tehotne 😀

lucillienka
autor
18. mar 2008

ahoj kada 🙂 ja keď idem do Ikei na lososíka...tak vždy len nechápavo pozerám , že kde sa tie tehulky nabrali...

no mne porodila teraz v decembri kamoška, ďalšie dve sú tehotné...je toho fakt dosť, normálny baby booom... 😀

rovni
18. mar 2008

mi hovor ☹ ja sa toho papierovania uz teraz desim,hlavne ked viem ake "ochotne"su vacsinou pracovnicky na uradoch (cest vynimkam!),napriklad netusim ci pobocka socialnej poistovne je v BA len jedna,alebo je to nejak rozdelene podla miesta bydliska ci kam vlastne ist

lucillienka
autor
18. mar 2008

aby bolo v pôrodniciach miesto keď to na nás príde 😠

zuz11
18. mar 2008

presuniem vas do regiona 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

kokos....som pozerala ako puk že kam sme zmizli...som neverila vlastným očiam....že čoooo 😲

zuz11
18. mar 2008

nepiseme velkymi pismenami, krici to 😉 a je to aj v pravidlach 😉

petruska77
18. mar 2008

socialna poistovna je na zahradnickej 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

aha 😅 som nevedela....ups

rovni
18. mar 2008

pardon za to velke ba-neuvedomila som si to 😕
takze cela blava chodi na zahradnicku?

lucillienka
autor
18. mar 2008

rovni...ono Zuz myslela v názve témy že s veľkým nesmie písať....ja som zadala tému TEHOTNA BRATISLAVA a to sa nesmie...dávať názov témy veľkým...tu si môžeme písať ako chceme .... haha 😉

petruska77
18. mar 2008

rovni, o inej pobocke neviem 🙂 a treba tam ist do 2 tyzdnov po porode 😉

rovni
18. mar 2008

to mi nedoslo lucy,som myslela ze ani v texte nemozu byt velke pismena,som tu pomerne nova 😀
petruska a papier o nastupe na md si musim ist tiez vyzdvhnut tam?

petruska77
18. mar 2008

rovni, neviem aky papier presne myslis 😅 na socialke som davala take tlacivo, ze stat za mna plati a pri nastupe na rodicovsku dovolenku tam treba ist a potvrdia ti, ze kolko si dostavala matersku a to potom odnesies na urad prace a socialnych veci... dufam, ze si to dobre pamatam 😅 😀

rovni
18. mar 2008

myslim papier kde doktor vypisuje termin nastupu na MD a kam by mal zamestnavatel napisat vysku prijmu aby socialna poistovna vedela vypocitat vysku materskeho prispevku (cca55% z platu)

petruska77
18. mar 2008

tak to za mna celkom urcite posielal zamestnavatel 😉

rovni
18. mar 2008

tak by to asi malo normalne byt,ale ked my mame taku ekonomku,ktora to s cim sa este nestretla,nevie riesit,stale sa chodi mna pytat ci si vsetko vybavim ja a sa bojim ze mi to popletie 😒
preto sa snazim aspon takto zistovat info a z toho co som zistila viem ze ja jej prinesiem papier kde bude od mojho doktora napisany predpokl.nastup na MD a to by mala ona s vyskou mojich prijimov zrejme odniest na soc.poist.
len som nevedela ze ci to tlacivo kde to doktor vypisuje mi da on,alebo si ho mam sama vyzdvihnut na soc.poist.

zuz11
18. mar 2008

ani v teme by sa nemalo pisat velkymi 😉 nie iba v nazvoch, lebo to vyvolava dojem ze clovek krici 😉
kuk pravidla https://www.modrykonik.sk/forum/rules.php?vRedi...

lucillienka
autor
18. mar 2008

inak ja sa tak trošku spolieham, že mi moja gynekologička povie na poradni, že čom mám teraz isť vybaviť..hm...a prinajhoršom kamoška čo to už má za sebou..

lucillienka
autor
18. mar 2008

no a nemôžeme po sebe kričať ??? čo keď je niekto nahluchlý ?? 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

zuz...ty si nový admin ?

lucillienka
autor
18. mar 2008

...lebo takú inú kočku si pamätám.... 😕

zuz11
18. mar 2008

nie luci, ja som admin od novembra 😉 mame uz aj novsieho 😉 😀

lucillienka
autor
18. mar 2008

rovni : tak vidíš, mala si pravdu, ani tu nemôžeme po sebe kričať veľkými písmenkami 🙂 😉

rovni
18. mar 2008

snad mi bude odpustene ked som to pozivala len ako skratky 😵

lucillienka
autor
18. mar 2008

no snáááď.....uvidíme 😉 😀

rovni...už si riešila kočíky ??? ja mám total chaozzz...čím väčší výber, tým som z toho sprostejšia...jediné čo viem, že sa mi musí zmestiť poskladaný do kufra (suzuki swift) čo je teda obmedzujúce dosť...

rovni
18. mar 2008

no lucy vidim ze mas ten isty problem ako ja: aj mam hlavnu podmienku aby sa lahko skladal a zmestil sa mi do kufra Mercedes A
no a cim viac ich pozeram,tym viac sa mi ich paci 😀

rovni
18. mar 2008

jeeej zase tie moje velke pismena 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre