Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

lucillienka
autor
26. mar 2008

staré nie...zrelééé 😀

bora8
26. mar 2008

baby tak akurát, lebo ja som ešte staršia 😀

jeana
27. mar 2008

caute BA-cky.. 😀 no same zrele zeny.... 😉 😀
tak troska znizujem priemer 😉

lucillienka
autor
27. mar 2008

ahoj jeana.....a ty máš koľko rockov ? keď si taká nezrelá ??? 😀

wienika
27. mar 2008

luci, ja som isla v 8 mesiaci do chorvatska..uplne v pohode aj cesta autom...na slnku som trosku bola, to neskodi, je to vitamin D a doktor mi povedal, ze sa aj opalovat mozem, len nie spalit...ale po chvilke som si brusko schovavala pod taku satku....ale to more mi urobilo veeelice dobre, cely cas som sa plackala, bol to uzasny pocit byt taka odlahcena..takze ak nie si rizikova, kludne chodte a ved v juli este nebudes mat take velke brucho....to more tebe a babatku len prospeje. inac vzdy som videla na vsetkych mojich dovolenkach zeny vo vysokych stadiach tehu...teraz na dominikanskej boli asi 3 s obrovskymi bruchami....ale opytaj sa radsej.....

jeana
27. mar 2008

luci ja mam 23 o mesiac 😀

lucillienka
autor
27. mar 2008

wienika , ako si ma super povzbudila 🙂 som rozmýšlala že naozaj v júni - júli by som teoreticky mohla lepšie byť na tom , to by som bola nejaký 25 - 30 tt, takže to by sa ešte dalo.....

jeana...tak to tu fakt znižuješ priemer vekový ...haha 😀 😝

bora8
27. mar 2008

no ja ho zvyšujem ja mám 33 ale k moru sa chystáme aj my - teda drahý mi to sľúbil, ale mi budeme realizovať nejaký ten máj a asi egypt 😉

lucillienka
autor
27. mar 2008

aha....to sme boli takto pred rokom v Egypte...ako bolo dobre keď sme sa potápali 😵
no ja by som bola za to Chorvátsko v júni - júli....ak zdravotný stav dovolí 😝

lucillienka
autor
28. mar 2008

kočky....dnes idem na kontrolu ... držte palčeky 😉

bora8
28. mar 2008

lucu pfuj, pfuj a ešte raz pfuj 😀

jeana
28. mar 2008

fuuuha ale som oslintana 😀 😀 😀 😀
luci drzim palceky.. a daj vediet ci ste OK.. co samozrejme verim ze ste 😉

matinka
29. mar 2008

luci, ako kontrola?

lucillienka
autor
31. mar 2008

ahojte....až teraz sa hlásim 🙂 kontrola v piatok super, už máme 6 cm a tak sa mi predvádzal krpec, tancoval rukami nohami...no parádička, odchádzala som vysmiata ako rajčina ... dala som aj do albumu fotečku 🙂

matinka
31. mar 2008

luci, kraaasne ho je vidiet na fotecke 😉 , tak nech pekne rastie, ten moj ma uz nieco okolo 30 cm 😅 , uf, ale to leti 🙂

matinka
1. apr 2008

ajciatko, jeana, ste tu? Dnes nemozem ist cvicit, mame domovu schodzu 🙄

bora8
1. apr 2008

ahojte kočky, viete mi poradiť, kde v BA robia najlepšie 3D ultrazvuky???? chcem ísť na zahradnícku, ale kolega ma odhovára, že mám ísť do Hlohovca.... sa mi to zdá zbytočne ďaleko.....

matinka
1. apr 2008

ja som bola v HC, mali sme to raz po ceste, ale inak doktor bol prijemny, len sa mi zdalo, ze malo mi o babu povedal 😒 , jeden z najlepsich je vraj Cunderlik na Kramaroch, ale tam sa mesiac caka... ostatne, co su v BA su asi tak 2x drahsie ako HC, ale nemam konkretnu skusenost

marse
1. apr 2008

ahoj bora my sme boli v euromedixe 🙂 a bolas om spokojna

lucillienka
autor
1. apr 2008

mati....už aby som aj ja bola na 30 cm 😀
bora....ja tiež viem o tej záhradníckej....ale uvažujem či pôjdem alebo nie....či to nie je zbytočné...

matinka
1. apr 2008

lucilienka, je to uuuzasny zazitok, hlavne pre tatinka 😉

bora8
1. apr 2008

kočky už som sa objednala v euromedixe, ešte že som zavolala, lebo čakacia doba je mesiac a pol.....

lucillienka
autor
1. apr 2008

bora, ten euromedix je vlastne tá záhradnícka ?

bora8
2. apr 2008

luci nie euromedix je na ul. Mlynské nivy..... je to všetko na webe dostala som na nich veľa doporučení a manžel tam chodí k lekárovi tak som sa tam prihlásila.... tak uvidím ale teším sa

matinka
2. apr 2008

bora, veru, tes sa 😉

bora8
8. apr 2008

kočky tak som to zistila - cvičenie pre tehotné vo vode je každý štvtok a piatok na zahradníckej ul. - najlepšie info získate na www.snop.sk, hodina stojí 140,- Sk a pernametka 1300,- na 10 vstupov..... dá sa chodiť od 4. mesiaca tehu..... inak som zistila, že tam robia aj brušné tance pre tehulky - tak ktorá sa pridá????? 😀

matinka
8. apr 2008

ja od dnes budem chodievat cvicit na kramare, plavanie nechcem riskovat kvoli infekcii 😒 , ale keby som bola na zaciatku tehu, asi by som sla na tie brusne tance 😉

bora8
8. apr 2008

no to je špecializovaný bazén, kam chodia cvičiť malé detičky - nie je voľne prístupný všetkým.... do normálneho bazénu by ma nikto nedostal

matinka
8. apr 2008

aha, tak to je ine... lebo ja som mavala problemy s mikozou, tak to nechcem riskovat 😉

babuci
11. apr 2008

Surne - Ahoj dievcata, ste niektora objednana do Euromedixu na 3D buduci tyzden?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre