Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

bora8
19. mar 2008

no to ja by som mohla bývať jedine v robote a to nechcem 😀 budem čakať pekne doma spoliehať sa na to, že už je dobrý obchvat

lucillienka
autor
19. mar 2008

som sa zasa vytočila....sme dnes s drahým boli dohodnutí, že o siedmej ideme do reštiky vybavovať hostinu a už mi volal že to zasa dnes nestíha...a to som prekladala termín už z pondelka na dnes , lebo nestíhal....porazí ma, už ma to nebaví, celú svadbu vybavujem ja, žiadna pomoc... 😠

jeana
19. mar 2008

ahojte tehulky 😀
som sa riadne nasmiala lucilienka.. mame 2 spolocne veci...
- tiez hladam ideal kocik a nech sa da strcit do mojho uzasneho Swista 😀
- tiez mam taku podobnu foto ako mas v pase s takymi kvetmi a je z Cypru 😀

co sa tyka porodnice.. som zatial rozhodnuta pre Kramare... pretoze by som chcela svojho doktora a ten chodi len na Kramare rodit 😉

ajciatko
19. mar 2008

ahojte, ja osm tiez z ba a prave rozmyslam nad kocikom.
Mam uz objednany pp z auparku, ale ako som siprecitala odkaziz od wieniky, no asi pouvazujem. My sme tam narazili na takeho sikovneho predavaca, ktory nas presvedcil ze pliko P3 je ten najlepsi...

wienika
19. mar 2008

ajciatko, to bol asi ten isty... 😉
ja neviem, nechcem tu nikoho od neho odhovarat, ale ani kamoska s nim nie spokojna, stale nadava..este som zabudla dodat, ze tie rucky(golface) su nastavitelne, ale pre vyssich ludi su aj tak kratke, takze moj muz, ked ide na prechadzku, je trochu v predklone. ja som hlavne chcela tu 3kombinaciu, aby som nemusela potom kupovat buginu....a tento sa zdal super...a nehovorim o navode, na ktory potrebujem vysoku skolu. 😨 radsej sa este porozhliadnite inde....jedna znama ma ten bugaboo alebo ako sa to vola, s tym bola spokojna.....

bora8
19. mar 2008

no ja mám nejaký český, nepamätám si názov (predsa je to už 4,5 roka čo som ho kupovala) ale bol výborný, len športový si kúpim nový - lebo ten čo som mala bol na nič - mal strašne malé kolieska a zle sa s ním chodilo 😖

wienika
19. mar 2008

ak by som si mohla vybrat, tak nieco taketo....a je ovela lacnejsi ako PP pliko p3
http://www.mojshop.sk/index.php?page=6&itm=23602

kajkas
19. mar 2008

ahojte, mozem sa k Vam pridat? sice v Ba len studujem, ale chodim tam i do poradne aj sa chystam rodit v Ruzinove 🙂 vidim, ze sa bavite o kocikoch, ja mam 3, nad ktorymi rozmyslam casualplay, maxi cosi alebo jane nomad... a kedze byvame na tretom poschodi bez vytahu asi vyhra najlahsi...

ajciatko
20. mar 2008

kajkas aj ja sa chystam rodit v ruzinove.....

kajkas
20. mar 2008

ano? a kam chodis do poradne? 🙂 ja chodim do gynaexu

ajciatko
20. mar 2008

ja chodim do vrakune.... ale moj lekar je aj ruzinovsky porodnik...

lucillienka
autor
20. mar 2008

čaute kočky...hlásim sa 😀

no ja som za ten kočík maxi cosi...vychádza mi že je najlahší zatiaľ....ale ja mám teda ešte dosť času sa rozhodnúť 🙂

jeana...tak to riešime rovnakú veľkosť kočíka do toho nášho Swiftíčka.. 😉 🙂

lucillienka
autor
20. mar 2008

ajciatko....ja som čítala že tvoj lekár je ružinovský podvodník 😀 😀

rovni
20. mar 2008

ahojte baby,
ako citam lucy-uz si nasla idealny kocik ktory by splnal nase narocne kriteria? 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

rovni...ešte nie 🙂 stále len nahlas rozmýšlam...ale aj včera ma kamoška nahovárala na ten maxi-cosi, vraj je z najlahšieho materiálu....tak si to musím ísť aj naživo omakať, či je to fakt tak 🙂

rovni
20. mar 2008

OK tak znacim si do kruhu favoritov maxi-cosi,inak dobre ze wienika napisala o tom peg-perego,lebo som bola k nemu dost naklonena,inak mam doma rozne katalogy kocikov a dost sa mi pacia aj casualplay

lucillienka
autor
20. mar 2008

ono to treba ísť a naživo každý kočík z uzšieho výberu skúsiť naživo...to sa nabeháme 😝

rovni
20. mar 2008

vela kocikov a ineho baby tovaru maju v predajni "pre deti" na Košickej ulici,samozrejme kupovat tam urcite nebudem,ceny maju vysoke,ale kociky sa daju popozerat,vyskusat,odtial mam aj tie katalogy

lucillienka
autor
20. mar 2008

inak...z iného súdka ... som dnes čítala v mojom dni tehotenstva si začína mimčo cucať palec 😀 zlaté nie ????

no vám to už nie je vzácne, ste dalej....ale mňa to dnes normálne dojalo..mi zvlhli oči... 😅

rovni
20. mar 2008

lucy mne je vzacna kazda malickost ohladne babetka,mna uplne dojalo ked som videla v 8tt na ultrazvuku mini fazulku,tiez som mala slzy na krajicku alebo aj ked som sa docitala ze v 11tt uz cika do plodovej vody 🙂

jeana
20. mar 2008

je to nadherne.. ja sa musim priznat ze som sa zase nemohla udrzat ked sme boli s drahym na morfologickom UZV a doki povedal ze je to dievcatko... ale aj manzel tam nejak preklipkaval ocami 😀

rovni
20. mar 2008

no tak to sa uz neviem dockat reakcie mojho draheho ked babo prvy krat uvidi na UTZ 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

fúha...tak som zvedavá na reakciu môjho Stanuška, keď mu poviem pohlavie...začne maľovať garáž ako v tej reklame...haha 😀

akurát špekulujem, či stojí za to ísť na ten 3D....myslíte že mám isť ???

lucillienka
autor
20. mar 2008

a aj mňa dojalo cikanie do plodovej vody....odvtedy chodím tuším aj na WC 100x denne 😎

jeana
20. mar 2008

lucilienka.. co sa tyka 3D... aj ja som teraz na pochybach nakolko som trosicka pozabudla sa objednat skor a myslim ze vrchna hranica kedy je viditelne vsetko tak akurat je 25tt.. jediny termin u mojho lekara v najblizsej dobe je presne na moj 25tt+0... takze neviem.. ale asi je to good napr na potvrdenie pohlavia atd..
ale vraj lekari tomu velky vyznam nedavaju.. ak mas uz absolvovany velky UZV v 22tt a viac... tak je to uz len take dodatocne vysetrenie .. 😵

rovni
20. mar 2008

lucy aj ja stale zvazujem to 3D,ale ako sa poznam,jednak som proste zvedava baba a potom by som si to vycitala ze som nebola a mohla mat krasny zazitok a nejake pekne fotecky 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

aha....tak potom kašlem na to, lebo čo som videla fotky z kamoškinho 3D...tak som nebola bohvieako očarená... 😕

lucillienka
autor
20. mar 2008

rovni...asi tak...je to len pre ten zážitok ale tie fotky sa mi moc nepáčili...také do červena nejaké...no viac sa mi páčia tie klasické ULZVové...

rovni
20. mar 2008

ja idem o mesiac na prvy bruskovy UZV,to by som mala byt okolo 20tt a ked tam pekne uvidime babo a vsetko bude v poriadku,3D este zvazim,aj podla toho co povie doktor.viem ze tie 3D obrazky aj podla toho co tu pozeram v albumoch su vselijake....ale ked vies ze tam vidis svoje babo,je to trochu ine 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

ty si ešte nebola na UZV ? to ja už trikrat...a dve fotky som dostala už....robim pomaličky albumik malemu..haha
a teraz idem zasa budúci piatok....celkom husto chodím asi preto že som podľa nej rizikovka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre