Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

rovni
20. mar 2008

vcera som sa prave "stazovala" ze ako to baby robite,ze uz mate tolko foteciek z UZV,ja som mala zatial len 2 UZV-oba vaginalne,prvy hned na zaciatku ked mi potvrdili ze som tehu,a potom v tom cca 9-10tt,kde bolo vidno mini fazulku.fotku mi nedali,ani som si nepytala,hovorila som si ze aj tak tam nebolo skoro nic vidiet.ale teraz trochu lutujem.no a najblizsi UZV je koncom aprila,to som sa uz pytala ci bude aj foto-vraj ano.a potom uz len jeden UZV.a to som si najprv naivne myslela ze UZV sa robi pri kazdej navsteve poradne ☹ takze foto nemam a ani tak skoro mat nebudem-fnuuuuuuuuuuk 😕

matinka
20. mar 2008

ahojte bratislavcanky, aj ja sa k vam pripajam 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

rovni a kamže to chodíš k lekárke ?

ja chodím do Prosanus sanatória na Daxnerovom nám., je to súkromné centrum plné lekárov ..ja tam chodím k zubárke a na gyndu...a keď treba aj iných lekárov tam mám poruke...a je to dosť dobré...som spokojná...odporúčam 😉

sicilia
20. mar 2008

ahojte, tak sa pridam aj ja, aj ked som len na zaciatku... ale budem zase v tejto teme pokukovat dlhsie... 😉

matinka
20. mar 2008

ja som inak bola na 3D a bol to velky zazitok hlavne pre mojho manzela a neskor na DVD pre blizku rodinku, vsetci boli dojati 😉 .

rovni
20. mar 2008

chodim na bezrucovu-su tam 3 gyndosi zdruzeni pod znackou MILLY sro. inak som s mojim dokim velmi spokojna myslela som si ze je bezne ze fotky sa davaju az v 2.polovici tehotenstva.ale tu zistujem ze nie..... ☹
o prosanuse som tusim niekde citala,robia aj 3D-ze?pri kazdej navsteve aj platis?
inak ahoj matinka 😀

rovni
20. mar 2008

ahoj sicilia-aky prijemny zavan leta a stredomoria 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

rovni...ja platím ročný poplatok za poradňu 3000,- a potom už neplatím u gyndy nič...a fotky mi dáva automaticky pri každej návšteve teraz...tak sa to dosť oplatí aj tak...bez stresu ma objedná na konkrétnu hodinu tak nemusím čakať...už som jej tam dohodla asi tak 4 kamošky 🙂

lucillienka
autor
20. mar 2008

sicilia...áno ty ma aspoň nepredbehneš...zatiaľ som tu bola najčerstvejšia tehula....tak už je tu mladé masko...xixi

rovni
20. mar 2008

tak to mas dobre lucy,ja platim len za niektore ukony,ale sa to nazbiera-za kazdy UZV 300 Sk,za nejaku injekciu 100 Sk,za objednavku na urc.hodinu 100 Sk,a podobne.s pristupom som zatial spokojna,no uvidime ako to pojde dalej,mozno pouvazujem o zmene.

jeana
20. mar 2008

jeeej ahojte aj Matinka aj Sicilia.. toto je super tema aby sme sa tu navzajom postretali z roznych tem 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

teraz som taká hrdá ostala...že som mu založila 😎

jeana
20. mar 2008

ved mas byt na co lucilienka.. si velka sikovnica 😀 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

haha....nooooo ... to som 😀

už škúlim po hodinkách aby bolo 12.00 hod.. a utekám na obedík domov...mám tam francúzske zemiaky pripravené...mňam, už slintám.....

😝

matinka
20. mar 2008

jeana, a ty sa co nasej domovskej teme dnes vyhybas? 🙂

sicilia
20. mar 2008

no dakujem, ze mlade masko🙂)) no dobre to padne, aspon teda, co sa tyka toho tehulkovania 😀
rovni, to ano, aspon trochu tepla v tomto blaznivom pocasi..
😉

rovni
20. mar 2008

veru sicilia,aj by som uz tak chcela jar a teple pocasicko 🙂 aby som mohla nosit lahke volne oblecko,lebo do tychto zimnych veci sa pomaly ale isto prestavam zmestit 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

hlásim sa poobede....ledva odfukujem, ale ešte z posledných síl sa tlačím malinami 😠 ja nie som normálna.... 😅

bora8
20. mar 2008

luci: tuším som ťa tými malinami naočkovala 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

no ja už mám len dvoje gate čo ako -tak zapnem.....všetko ostatné totálne doslúžilo....takže pomaly ale isto chytám nákupnú horúčku na materské veci.....nejaké lahké nohavice..a veď v lete budeme v šatičkách labzovať 🙂

lucillienka
autor
20. mar 2008

bora...veď preto som si ich išla včera do Tesca kúpiť 😉 ...haha....som zobrala len jeden balík a teraz ľutujem, pojdem aj dnes po robote a kúpim do zásoby aspon 4 balíky....mňaaam...

matinka
20. mar 2008

ja som mala tiez celkom slusny obed a teraz mam chut na sladke, leeeenze kedze som keksik spapala doobeda, nic tu uz nemam 😒

bora8
20. mar 2008

matinka: dojdi k nám ja som včera napiekla zákuskov.... samé dobroty, aj maliny mám ale na tie sa teraz chystám, tak asi nezostanú 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

bora....a aké kupuješ ? také tie Tesco ? lebo tie teraz tlačím a som prekvapená aké pekné veľké sú...mňam 😝

bora8
20. mar 2008

luci: tesco tesco - tam sa mi osvedčili najviac a ešte sa dajú dobré kúpiť v bille

lucillienka
autor
20. mar 2008

len keby už viac rozmrzli....zatiaľ ich cmúľam .... som pažroška a neviem vyčkať kým sa rozmrazia troškku... 😀

bora8
20. mar 2008

dúfam, že nás odtiaľto nevyhodia za reklamu obchodným reťazcom 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

aaaale....kým tu nezačneme po sebe hulákať veľkými písmenkami tak snáď ná nebudú admini terorizovať.. 😀 😀 😀

sicilia
20. mar 2008

uff, odkedy ste nosili tehu nohavice? ja teda zatial uplne normalne chodim, tak ani neviem kedy zacat.. a mohli by ste dat tipy na obchodiky, kde ste kupovali take..

jeana
20. mar 2008

Bora prosim ta kde byvas ??? aj ja sa zastavim na tie kolaciky.. ja som absolutne nestihla nic napiect .. takze dufam ze sa maminka a svokra snazili ked ideme k nim na vikend 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre