Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

ajciatko
20. mar 2008

tak to je to najlepsie co ti mohla dovolit nie?
mne by sa to tiez pacilo....
s parkovanim neviem, jeana parkuje vzdy u mamuta, ale da sa aj na ceste parkovat ked je volne....

jeana
20. mar 2008

jasne ked je volne a si sikovna soferka.. alebo si dam namontovat parkovacie systemy vsade aj na strechu 😀 😀 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

no ja som až taká šikovná práveže neni....parkovanie nie je moja silná stránka 🙂

lucillienka
autor
20. mar 2008

tak ale čo sa to vonku deje....akože sneží ????? 🙄

no fasa, ja som sa tešila že cez víkend vypadnem na chatu na Košariská a budem sa trošku hrabať v hline s bylinkami....a takto môžem čučať doma....vrrr.....alebo ísť do shoppingu niekam ...to je robota 😠

ajciatko
20. mar 2008

luci mozes ist nakupovat veci pre baby 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

na to je ešte skoro 🙂 to by ma drahý zožral zaživa 😠

ale vidíš, môžem si ísť pre seba pozreť nejaké tehu-veci....aby som nechodila v teplákoch furt....

ajciatko
20. mar 2008

tak ja mam asi stastie, lebo ten moj radsej nakupuje ako ja takze moje napady vital....

lucillienka
autor
20. mar 2008

môj je poverčivý....a moja babka ho v tom výdatne podporuje, že kým neviem pohlavie sa NESMIE nič kupovať, tak ja som na just dohodla už, že v nedelu si idem pre to polohovateľné kresielko čo mám v albume do Samorina k jednej babe....

ajciatko
20. mar 2008

aj moja mama je taka a ked zbadala koooopec veci tak zostala smutna ze dopredu sa nema nic kupovat. Ale hadam prezije, ved aj kocik budeme mat skor tak co....

matinka
20. mar 2008

ajciatko, to ja mam vedla seba v praci na stole taku sklenenu dozu s drobnymi maskrtkami a tam sa vzdy nejaky cukrik najde 😉
luci, ja som si povedala, ze nakupovat budem postupne a este som sa k tomu nedopracovala 😅 , ale mame to uz v plane po velkej noci 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

no ja práve rozmýšlam či je teraz v piatok otvorený rakúsky Shopping...neviete ??? by som skočila tam pozreť nejaké oblečko...

ajciatko
20. mar 2008

luci urcite nie je, lebo rakusania viac prezivaju krestanske sviatky ako my..
ale skus pozriet na webe ci nahodou aj ked neverim...

lucillienka
autor
20. mar 2008

hm...to je pravda, asi to odložím na next week.....ale už musím riešiť tie nohavice...lebo aj tieto voľné čo som mala ma už tlačia, tak som s rozopnutým gombíkom ☹

matinka
20. mar 2008

lucilienka, ja som si take pracovne kupovala v ma-ma oproti zimaku, ale inak je novy obchod aj na Jesenskeho, vedla garaze a myslim, ze teraz mali dostat novy tovar

bora8
20. mar 2008

luci: tp cvičenie na Zahradníckej - to je v tej bývalej ortopedickej klinike? - to by bolo super to mám na skok z roboty.... to by sa mi páčilo 🙂 ,
rakúšania podľa mňa budú mať zatvorené

ajciatko
20. mar 2008

ja som si v SCS kupila v januari nohavice a uz ich neobleciem a podotykam boli to tehu nohavice. Nezmestim sa cez boky do nich, mam aj take cierne aj svetlohnede jedny... som ich mala hadam 10x na sebe ☹

ajciatko
20. mar 2008

bora na zahradnickej myslite v tom SNOPe?
tam robia aj 3D za prijatelne ceny na dobrej urovni....

bora8
20. mar 2008

tak dík za typ, lebo to mám fakt hneď vedľa práce....

čo sa týka oblečenia - ja dúfam, že moc nepriberiem - pri prvom tehu som pribrala cez 22 kg a bola som ako slon, tak dúfam, že teraz sa troška obmedzím a zmestím do normálnych vecí čo najdlhšie... inak mám nejaké veci odložené ale tie už vyšli z módy a už sa mi ani toľko nepáčia 😒

ajciatko
20. mar 2008

bora na tej zahradnickej robia 2 druhy 3D keby si chcela, jedno je male to sa robi do 16 tt a druhe okolo 20 tt velke 3D... Na tom malom vidis cele mimi ako sa vrti a na tom velkom uz iba casti tela...
ale ty asi vies ako to tam chodi ked uz mas jedno dieta nie?

lucillienka
autor
20. mar 2008

presne....SNOP....som si nevedela spomenut na nazov....tak tam by som chcela chodit potom.... 😎

no tak nenašla som na nete či sú otvorený...tak nebudem radšej riskovať a budem lenošiť radšej doma, veď v tomto počku sa ani iné nedá... 😔

bora8
20. mar 2008

luci: počkaj do štvtka - to budem v práci ja tam zájdema a poinformujem sa

ajciatko: no keď som ja bola tehotná, tak 3d ultz bol na SR úplná novinka a bol vtedy hrozne drahý, nemala som žiadne problémy a dôvod naň ísť, ale teraz by som rada už len preto že vtedy mi to nikto ani neponúkol 🙂

ajciatko
20. mar 2008

bora tak ja som bola v tom 16 tt a bol to super zazitok... mam zabery maleho aj v albume ako sme ho videli, ale doma mame okrme fotiek na DVD aj pohyblive zabery... stoji to fakt zato a ten maly stoji tusim 500,- Sk.. ale treba sa dopredu objednat niekolko tyzdnov...

lucillienka
autor
20. mar 2008

bori : ok, daj potom hlasenie ako to tam vyzera a funguje... 😀

matinka...na jesenského ? skočím pozrieť ...dikes... 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

mne sa už tak nechce robiť nič.....prac.doba končí o 17.30 a ja som sa rozhodla zdrhnúť o 17.00 ,...veď tu skapal pes... 😠

ajciatko
20. mar 2008

tak do 17:30 to mas este veeela casu ako tak sledujem...

lucillienka
autor
20. mar 2008

no ale do tej 17.00 to už nejako ubehne 🙂 a utekám na Zlaté do Tesca na nákup nejaký....tie malinky hlavne so zmrzkou pre drahého 🙂 😎

jeana
20. mar 2008

inak to je dobra vyhovorka ze: Milacik ale ved toto vsetko som nakupila pre teba 😀 😀
luci dobreeeee 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

jeana....no hej, keď potom väčšiu polovicu sfúknem sama ..... 😀 😀 😀 😀

ale zámer bol ušlachtilý, nie ? 😝

ajciatko
20. mar 2008

luci ale pocita sa umysel a nie zaver 😀

bora8
20. mar 2008

no toto už manžel dávno prekukol, ale našťastie sa na tom stále smeje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre