Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

rovni
18. mar 2008

ale ja nekricim,naozaj! 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

tak to máš asi viac miesta ako môj štuplík malý....musím vždy sklopiť zadné sedadlo a potom mám nádej 🙂

a tiež musí byť vanička ľahká aby som ju vôbec s uniesla s krpcom ... a keď som toto všetko povedala v Auparku v Peg Peregu ...ukázal mi takú veľkú mašinu že som na neho pozreala ako na mimozemšťana...

tak musím si sama naštudovať asi všetky značky a typy .... uf

lucillienka
autor
18. mar 2008

ja pooočujeeeem..... 😀 😝

rovni
18. mar 2008

a moja hlavna dilema je ci trojkolku alebo nie 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

no ja určite trojkolku 🙂 sa s ňou lepšie manévruje ...kamoška má trojkolku a je super, akurát že má ten Peg Perego a to je ťažká sviňa.....niečo z lahšieho materiálu treba...aby nám neodišla chrbtica... 😒

rovni
18. mar 2008

bojim sa ci 3-kolky nie su nestabilne
inak moja predstava je taka,ze by som chcela kupit 3-kombinaciu vanicka+sportova cast+autosedacka , ktora by sa dala menit (naklikavat) na "podvozok"podla potreby.a najlepsie hlinikovu konstrukciu.

lucillienka
autor
18. mar 2008

hm...a dalej treba dať pozor aby bola vanička dosť veľká....lebo kamoška čo má ten PP...tak už po 4 mesiacoch sa jej malý nezmestí do vaničky....čo je teda dosť skoro si myslím 😔

rovni
18. mar 2008

a kedze nase babetka budu "zimne" tak by sa do tej vanicky mali zmestit duplom- aj s fusakom,dekou a co ja viem cim este 😉 a aby som nezabudla,chcela by som tiez prehadzovatelnu rucku resp.naklikavanie aj v smere aj proti smere jazdy 😎

lucillienka
autor
18. mar 2008

síce...porodila ho ako 4,8kg... 😀

lucillienka
autor
18. mar 2008

rovni, tak to sme celkom náročné zákazníčky pre hocijaký kočíkový obchod..haha..už vidím ako sa predavači potia pri našich požiadavkách (ja si ich teda spíšem a budem oklikávať čo ktorý kočík splna...haha)

rovni
18. mar 2008

a to som este nespomenula ze kolieska by mali byt nafukovavcie (nie umele) a rucka vyskovo nastavitelna 😀 😀 😀

lucillienka
autor
18. mar 2008

hehe...píšem si ...

takže :

- hliníkový podvozok
- klik system na vaničku, šport.kočík a autosedačka
- prehadzovateľná rúčka naklikávacia ( v smere jazdy aj proti)
- nafukovacie kolieska
- rúčka výškovo nastaviteľná

lucillienka
autor
18. mar 2008

tak keď zistíš čo spĺňa naše požiadavky...daj vedieť 😀

rovni
18. mar 2008

jasne,skoro kazdy den pozeram rozne "kocikove" stranky,skoda ze niekde neeistuje nejaka tabulka ktora by porovnala parametre kocikov a znaciek 😒

lucillienka
autor
18. mar 2008

fakticky....také som nič nenašla a tiež labzujem po nete a hľadám ten IDEAL... 😠

lucillienka
autor
18. mar 2008

ups...ideal

ada78
18. mar 2008

baby, co budete mat zimne babetka: vam kludne staci aj mala vanicka, lebo deti budete mat v zime malicke. 🙂 horsie su na tom letne deti, ktore v zime este nemozu ist do sportakov, ale do vaniciek sa uz v overaloch a fusakoch nezmestia. 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

adi....to je pravda, ale niektoré vaničky mi prídu fakt veeeľmi malinké...veď si tam chcem odložiť aj nejaké plienky a utierky po ruke....tak aby bolo trošku miesta aj okolo...

no každopádne bude to ešte komédia hľadať ten vyvolený kočík , už to vidím....uvažujem či nezaúkolujem drahého....aj auto mi vyberal asi tak 3 mesiace kým vybral definitívne ...a mal ho premakané odhora dole... 😀

rovni
18. mar 2008

adi a ty nemas nejaky tip na dobry kocik? 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

hm...už asi odišla... ☹

ja za polhodinku páádimm...

rovni, a ty kde pracuješ ? ..som aká zvedavá 😀

rovni
18. mar 2008

robim v jednej geodetickej firme,a ty? 😉

lucillienka
autor
18. mar 2008

ja v developerskej firme ...office manažerku...

lucillienka
autor
18. mar 2008

a už riešim za seba pomaličky náhradu, lebo mi hrozí že budem čoskoro doma....lekárka ma dala ako rizikovku, lebo som pred rokom potratila a už som "stara" , ehm, budem mať 30 rokov ... no uznaj 😠

rovni
18. mar 2008

aj ja by som rada ostala doma,uz ma to tu nebavi a do MD je este daaaleko 😖
no mna 30 caka o rok ☹
inak budem sa pomaly lucit,hadam sa tu stretneme opat zajtra,paaaaaaaaaa

lucillienka
autor
18. mar 2008

jasné, tak zajtra paaa 🙂

katka432
18. mar 2008

ahojte babule,aj ja patrim k vam,sice uz vela neprispievam,nieje kedy,ale obcas sa tu ulazem 😉 😅

wienika
18. mar 2008

baby, ja uz sice nepatrim do vasej temy ,ale neda mi nepovedat moj nazor na kocik. mozno to niekomu pomoze pri vybere. ja som mala s autom (kufor)ten isty problem, mala som toyotu yaris, takze sa mi tam nezmestil kocik. teraz mam mercedes A a je to lepsie. co sa tyka kocikov, tak v auparku sme s kamoskou velmi naleteli sikovnemu predavacovi, ktory nas tak obalamutil, ze sme obe kupili peg perego pliko p3, trojkombi, autosedacka, vanicka a sportak. podvozok je sice lahky, ale vanicka tazka a mala. autosedacku som ani raz nepouzila lebo ma divny sklon, babo v nej sedelo, takze mu visela hlavicka a aj sa zle davala do a z auta. takze som si kupila maxi cosi vajicko a s tym som naramne spokojna. moja dcera je augustova, cize bola doteraz vo vanicke, aj som mala stastie, lebo je malicka na svoj vek a krasne sa tam zmestila. kamoskin maly uz asi 2 mesiace musi byt v tom sportaku. jedine s cim som ako tak spokojna je tento sportak, ale tento typ kocika by som uz nikdy nekupila...aj tie umelohmotne kolieska nie su nic moc. myslim, ze vyber je velky, takze urcite si vyberiete ten naj...drzim palce..

kada
18. mar 2008

no uz som tu lucilienka ani nehovor no ja ked idem do ikea tak tam su fakt same tehule 😀
mozno sme sa tam aj stretli na gulkach 😀 teraz budem pozerat po tehotnej co si pri
pulte pyta lososa 😀

marse
19. mar 2008

Ahojte mozem sa pridat? 😀

rovni
19. mar 2008

ahojte babule,ahoj wienika,
dakujem za tvoj postreh ohladom kocika,presne o tomto type som silno uvazovala,no potom co pises,si ho nekupim.ale o znacke peg perego som inak citala same chvaly.bude to este tazke rozhodovanie 😀
ahoj marse,jasne ze sa mozes pridat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre