Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

lucillienka
autor
15. apr 2008

bora...tak som si vybavila tie vychádzky a mám ich každý deň : 10 - 12 a poobede od 15 - 17 .

a kedy je to plávanie ?? idem to pozreť...tuším okolo štvrtej sa mi marí.....

claudinka
3. máj 2008

ahojte aj ja som z ba 🙂 tak sa pridavam.. chodi sem vobec niekto???

lucillienka
autor
3. máj 2008

ahoj claudinka.....ja sem občas skočím....ale viacej chodím pozerať na termínovky... 😉

moncicici
4. máj 2008

caute dievcata,aj ja som z Bratislavy a som tehu 🙂 ,mozem sa k vam pridat???

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja), bez ohľadu na diaľku bydliska či inú krajinu, čo keď práve vtedy budete na výlete v Bratislave alebo si tu niečo vybavovať? Tak to radšej posielam všetkým.. odpisovať mi nemusíte, chápem, že tí mimo Bratislavy nemôžu prísť, nemusíte sa ospravedlňovať..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

claudinka
4. máj 2008

lucillienka aj ja 🙂 ale ked niekedy tam vecer nikto nie je.. tak mi je smutno ☹

moncicici
14. máj 2008

lucillienka
autor
20. máj 2008

vyzerá to že nikde nikoho....tak sa len pochválim a idem het....už viem pohlavie bábetka...mám v brušku vajčiska jak hrom...takže synátor ako prvý potomok, tatko je hrdý jak šlak 😀

gaskulka
18. júl 2008

ahojte, mozem sa k vam pridat? Pozeram, ze vy ste tu uz vsetky pokrocile tehulky - ja som este len na uplnom zaciatku - pred dvoma dnami som si 1x na teste nasla // 🙂 Momentalne sice byvam v Stupave, ale v BA som cele dni, do Stupavy chodim vlastne len spat 🙂

claudinka
18. júl 2008

lucilienka sme na tom podobne 😉

gaskulka, makas v ba?

gaskulka
20. júl 2008

claudinka: ano makam 🙂 ale narodila som sa v BA, potom aj s nejakymi prestavkami byvala dlho. Momentalne byvam v Stupave, ale ovela viac sa zdrziavam v BA, do Stupavy chodim viac-menej iba spavat 🙂

claudinka
2. aug 2008

mnoo tu sa to nejako nehybe.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre