Termín december 2018

firstbaby
13. apr 2018

ahojte, nadpis hovori za všetko. Ja som sa včera dozvedela, že čakáme naše vysnívané tretie bábo v decembri. Tak tehuľky s rovnakým termínom šup do skupinky. Krásne a bezproblémové tehuľkovanie 🙂

mkt26
25. apr 2018

@firstbaby Ahoj gratulujem 😊 mne meska zatial 5 dni a mam duchov na teste uz len dufat ze bude duch silniet 😊 dufam ze sa to uz podari nasa prva laska 😘

firstbaby
autor
26. apr 2018

@mkt26 Tak drzim palce, ja som po 4 dnoch mala uz jasnu farbu.😊a uz si objednana k dr ?Ja idem v pondelok.

mkt26
27. apr 2018

Ahoj tak zial zase prisla MS 😔 dnes rano. Bola som aj u lekara pretoze uz druhy krat sa stalo ze meskanie tyzden duchovia na teste a zase sa to stratilo. Ale verim stale ze je vsetko v poriadku a ze priroda vie co robi 😊 Tak k decembrovkam sa zial nepridam ale dufam ze januar 2019 je nas chichi. Drzim palce s prajem bezproblemove tehotenstov 😊

leenki
15. máj 2018

@mkt26 Ahoj, no ja tiež čakám naše bábätko v decembri. Je to naše prvé a vytúžené. Bola som už dva krát u lekára, prvý krát bolo vidieť len gestačný vak, druhý krát už som videla aj srdiečko. A budúcu stredu idem na odbery. Momentálne som v 10 tt. 😍

firstbaby
autor
15. máj 2018

@leenki super,gratulujem.Aj ja som v 10.tyzdni,na odbery idem az 5.6.Drzim palce,nech vsetko prebieha ako ma ☺

kata1612
17. máj 2018

Ahojte nám tiež vychádza termín na december 🙂
V piatok som bola u lekára robil vyšetrenie a odber krvi . A včera sme boli na usg. Videli sme malú fazuľku 🙂 vraj sme 9 tt.

leenki
17. máj 2018

@kata1612 blahoželám, držím palce, nech sa všetky v decembri tešíme 🙂 ja zajtra začínam 11 tt, už sa nemôžem dočkať, kedy ubehne prvý trimester, nech to môžem povedať aj rodine a priateľom 🙂

veronikaromanko
17. máj 2018

Booze ako to vstetko ubehlo. My mame doma decembrovcatko 2017 😍 takto pred rokom sme sa uz aj my tesili na drobca a uz nam ma pomaly pol roka...vsetkym vam prajem pohodove bezproblemove tehotenstvo... ubehne to rychlo 😉😉

kata1612
17. máj 2018

@leenki 🙂 ďakujem aj tebe prajem nech všetko dobré. mne zatiaľ zistili ze som chudokrvna zajtra mam ísť po nejaké tabletky tak dúfam že sa to upraví a bude to fajn. Inak odkiaľ si?

leenki
17. máj 2018

@kata1612 ja som z dedinky pri Prešove, ale momentálne žijem v Považskej Bystrici, ale do Vianoc sa určite vrátime na východ, už sme si tam kúpili dom, len kvôli priateľovej práci sme tu v Považskej. Ale gynekológa mám v PO, takže momentálne sa často presúvam. Ja som dlhé roky bojovala s chudokrvnosťou, ale ako som začala jesť cviklu na rôzne spôsoby, tak s tým nemám problém. Uvidíme, ako teraz dopadnú krvné testy, ale hádam budú dobré. 🙂 A ty si odkiaľ? Je to tvoje prvé dieťa? 🤰❤😉

kata1612
17. máj 2018

@leenki ja som z Turne nad Bodvou (Košice okolie) áno naše prvé 🙂 ďakujem za radu s cviklou určite vyskúšam.

luciabel
24. máj 2018

Ahojte 😉 tiež mám termín v decembri. Je to druhé tehu. Prvé skončilo MA😔 . Teraz som v 10+4tt. Naposledy mi robili usg v 7tt a pekne bilo srdiecko 😍 tak sa vytešujem 😍😍

leenki
30. máj 2018

@firstbaby
@kata1612
@luciabel Ahojte baby, ako pokračujete? Ja v piatok začnem 13 tt. Minulý týždeň som bola na kontrole a moje bábo mi už kývalo ručičkou 🙂 Konečne som dostala aj tehotenskú knižku a ďalšia kontrola je 18.6. Včera ráno som si už myslela, že konečne ustúpili nevoľnosti, ale poobede sa vrátili ... čo už ... musím vydržať 🙂 Ako sa darí Vám? 😉🤰❤

luciabel
30. máj 2018

@leenki Ahoj, ja som včera bola na NT, tak všetko je v poriadku 😍 nám mimi zamávalo 😲😍 dr povedal že dnes alebo zajtra už začínam 13 tt. Trošku mi to posunul, podľa rozmerov mimi. Termín mám 14.12. (13.12. mám narodeniny aj meniny, tak možno to bude toho 13 a budem mať krásny darček). Nevolnosti mi pomaly ustupuju, uvidím ako mi bude dnes.

leenki
3. jún 2018

@luciabel aj ja mám termín 14.12. 🙂 a mne to lekár tiež posúva, podľa veľkosti bábätka, raz dopredu, raz dozadu ... ale ja sa zatiaľ riadim týždňami podľa menštruácie, nech v tom mám jasno ... dnes mi je zase totálne zle ... už nech to konečne prejde .... 😘🙏🤰

leniel
3. jún 2018

@leenki keď si zadáš tu na stránke termín pôrodu do svojho profilu, automaticky ta to zaradí do skupinky Decembrovky 2018, a že je nás tam už dosť 😉

leenki
3. jún 2018

@leniel jééj, ďakujem, to som nevedela 🙂 tak už som to napravila a som tam 🙂

kata1612
12. jún 2018

@luciabel
@leenki
Ahojte tak dnes sme boli na tom NT.vsetko je v poriadku. Bol to krásny pocit vidieť maličké,aj keď pustili srdiečko. Dostali sme aj nový termín 😀 24.12.
Tak to bude náš najkrajší darček 😀

luciabel
12. jún 2018

@kata1612..jej najkrajsi darcek 😊 aj mne posunuli termin zo 14 na 18 😀

leenki
12. jún 2018

@kata1612
@luciabel
super, teším sa s Vami .... ja idem na kontrolu 18.6., už sa nemôžem dočkať, kedy zase uvidím maličké 🙂
inak baby, ste v skupine Decembrovky 2018? mna na to upozornila jedna holka, že keď si zadám do svojho profilu termín pôrodu, automaticky ma to hodí do tej skupiny .... len pre info, ja som to nevedela ... 🙂

firstbaby
autor
12. jún 2018

@leenki ano tam sa vidime kocky 😊

luciabel
12. jún 2018

Ano tiez ma na to jedna kocka upozornila ze si mam zadat datum a hned ma tam hodi ☺😉

janulka2811
13. jún 2018

Ja mám termin 28.12.2018 tak dúfam,že to stihnem este tento rok,keďže som na tie ,,osmičky,, v datume roka.Moj muž je 78rocnik,ja som 88 a dcérka je 2008 a teraz mám termin 2018 tak držte palce aby nam to vyšlo 😇😇😇

radlenka2302
5. júl 2018

Ahojte 🙂 Ja som tiež decembrovka 🙂 Vychádza mi to 26.12.2018 ❤

firstbaby
autor
5. júl 2018

@radlenka2302 pridaj sa k Decembrovky 2018 😉

radlenka2302
6. júl 2018

@firstbaby Rada by som, len neviem ako 🙂

radlenka2302
6. júl 2018

@firstbaby Podarilo sa mi to 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre