Termín júl 2017

melanka13
31. okt 2016

Ahojte.Tento mesiac som ešte založený nenašla 😉.Uvidíme či to bude aj keď testy sa už tvária"duchovo"😃.Ak to nevide mne dúfam ,že téma poslúži ostatným a verím že nás bude veľa,Tak ktoré uz tušíte? Čakáte?

amoremio26
31. okt 2016

No zaciname s prvym nastrekom tento mesiac : D tak eventuelne by to vychadzalo na jul 🙂

gurags
31. okt 2016

Aj ja by som si priala júl, som 8dpo, tak uvidíme 🙂

silvike
31. okt 2016

No super 🙂 Ja už tiež od piatka, od kedy som mala pozitívny tehutest, som márne hľadala nejakú júlovú skupinu. A už je tu 🙂
Rada sa pridám. Dnes mi tehotenstvo potvrdila aj Dr. Takže je to tam kde má byt, zatial malilinka spendlikova hlavicka 🙂

melanka13
autor
31. okt 2016

Ahojte ja dpo neviem no som 26dc a mrcha mala dôjsť včera,,tak uvidiiiime

melanka13
autor
31. okt 2016

@silvike jej tak to obrovská gratulka,kolko ti vychadza tt,a termín?? Mne iba podľa kalendára 13,7,,cca 3t a 4dni,,a testy dnes taketo

silvike
31. okt 2016

@melanka13 Ja som mala dostat MS 21.10. ale neprislo nic, tak som v piatok testovala a ukazali sa dve ciarocky. Podla posledneho terminu MS by som mala byt v 5tt a 2 dni. Ale to bol len taky odhad, ako podla velkosti na sone este nevedela nic povedat, ze to este take malinke nema v tabulke 🙂 Ale ja osobne mam citak ze termin porodu bude 9.7. 2017 🙂 Ja si tiez myslim ze som nejako tak 3tt a 1 den +- 🙂

silvike
31. okt 2016

@melanka13 Hmmm, tie testiky su este nejake slabe... 😒 ja teda ani poriadne tych duchov nevidim ☹ ale mozno len blba fotka alebo blbe osvetlenie tu pri compe 🙂 Snad to tam bude tiez. A kolko dni Ti vlastne meska MS ?

silvike
31. okt 2016

@melanka13 Joooj aha, prepac, teraz som si vsimla ze mala prist menst. vcera. Tak to je este malinko podla mna na testovanie. Aby bolo vidiet poriadne ciarky asi treba dlhsie pockat...

happymia
31. okt 2016

Ahojte babule pozeram fora a tu Julovky ... dnes som bola u dr. som cca 4tt testy taketo v piatok sobota a mala aj dojst ms ale nedosla ... dr mi nasiel cystu na lavom vajecniku rozmer 5 cm ,
a dnes som mala hcg 407 ze je trosku nizsie a o 2tt mam kontrolu ...aj sa dost bojim uz jedno nevydene som mala...

melanka13
autor
31. okt 2016

@silvike ono to vidno pekne nemusím nakláňať ani hľadať,,len tie fotky sú biedmejsie 😂,,veď to že ani dpo neviem a mešká len jeden tak rátam že to ešte neni 100%,,,uvidíme,,ďakujem,,

melanka13
autor
31. okt 2016

@happymia tie sú krásne,,gratulujem,,neboj sa hcg sedí má tt,,,všetko bude ok,,😘

happymia
31. okt 2016

@melanka13 aj vam baby meskaju ? a duuufam veriiiim ,ze tentox to dame 🙏🏻🍀

melanka13
autor
31. okt 2016

@happymia včera mala dôjsť,,takže iba jeden deň mávam 25dc tak ani neviem kedy ovu bola vôbec som to nesledovala,,,

silvike
31. okt 2016

@happymia gratulujem 😉

stacie96
31. okt 2016

Ahojte dievcence. Pravdepodobne sa k vam aj ja pridam. Testik mi vysiel v sobotu pozitivny. Podla posl. Ms mi vychadza termin 7.7.2017. U dr. Som este nebola takze sa len tak potisku opatrne tesim.

silvike
31. okt 2016

@stacie96 Ja som to nemohla vydrzat, ja som dnes hned rano nabehla k Dr. Ja som sa tiez testovala v pia a kontrolne aj v sobotu. A dnes mi to uz Dr. potvrdila, ze je to teda gravidita 🙂 Tak uz len to zdrane vydrzat dokonca 🙂 A samozrejme aj Tebe gratulacia 🙂

melanka13
autor
1. nov 2016

Ahojte kočky,,Tak ja vás opúšťam,Milostiva dnes došla,Dufam že vám skupina poslúži,Prajem vám krásne a bezproblémové tehulkovanie..Držte sa 💗

silvike
1. nov 2016

@melanka13 jejda, no toto...no škoda, nevadí snad o chvíľu už budeš v skupine augustovky 2017😉 tak sa drž a prajem nech sa čoskoro tešíš z malej fazulky v brusku.

slimstar
1. nov 2016

Teda ja som ostala nejaká roztržitá, robila som si dva dni dozadu test. Nič neukázalo, vyhodila som to do koša /asi z tej roztržitosti/. Normálne sa nespoznávam. 😉 Test spadol do koša, tak, že nanho bolo vidieť. O chvílu som išla okolo a a skoro mi oči vypadli, boli tam silné dve čiarky. Dnes ráno som si zasa robila a tá jedna čiarka bola slabšia /ale trošku silnejšia, ako na vrchnom obrázku/. Na teste je písané, že je na 99 percent spolahlivý. Tak teraz neviem, ako to je, musím ísť dr. Ale keď sa to potvrdí, tak sa veľmi teším a vám gratulujem.

happymia
1. nov 2016

@melanka13 to ma mrziii prahem Ti aby coskoro zavital k Tebe drobcek 🍀a dakujeme ❣️
@slimstar a mas aj fotky ?ak ti ukazal tak si ...

slimstar
1. nov 2016

nemám foto, ukazovala som to priateľovi oba testy, či ma oči neklamú. A on povedal, že tam naozaj, vidí dve čiarky. 😉

alja20
1. nov 2016

Ahojte mozno sa pridam aj ja ak by to vyslo termin by mal byt ku koncu jula tak uvidime ci sa zadarilo na prvy sup .verim ze ano a drobec ♥bude mat v lete surodenca🙂♥

laura1804
2. nov 2016

@stacie96 tak ja som na tom podobne, aj mne vychadza tento termin...drzme si palce, ja mam strach

stacie96
2. nov 2016

@laura1804 mozeme si drzat palceky. Ja som este nevolala ani dr. Chcela by som buduci tyzden. Aby bolo nieco aj vidiet. Ked tam pojdem. Ty si uz bola?

laura1804
2. nov 2016

@stacie96 nebola som...povedala som si,ze aspon tyzden si nespravim ani test, ale dnes som neodolala, lebo mi bolo velmi zle...k lekarovi chcem ist az tak okolo 8 tyzdna, ak nebudem mat ziaden problem...aj tak to mam komplikovane, lebo kvoli stahovaniu menim lekarku...

tinacarina
3. nov 2016

Este s malou dusickou,ale predsa sa k vam rada pridavam a vsetkym nam prajem hlavne zdravie a nech to dotiahneme do uspesneho konca.😊

happymia
3. nov 2016

@tinacarina dakujeme 🤗Uspesny koniec je najdolezitejsi 🙏🏻

makitka1
3. nov 2016

Ahojte všetke baby som v 5tt ..je to možno troska blbe teším sa jasne ale mám veľký strach mám 22 rokov a môj partner pracuje v zahraničí ..študujem a ja neviem ako to povedať napr. Rodičom ...nie je tu niekto kto by mi vedel pomôcť kto by chcel pokecať a tak? Cítim sa hrozne sama

vivilu
4. nov 2016

Ahojte mozem sa k vam pridat je aj nejaka skupinka ja mam jedno dieta ma 5 rokoc a ked som cakala ju mali sme skupinu tajnu na fb ale najprv tu Junovky teraz by sme mohli mat Julovky 2017 kto je za

happymia
4. nov 2016

@vivilu ahoj,a uz si bola aj u dr.?
vidim ,ze si 6tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre