Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

zuzalia
17. okt 2007

ahojte tehulky,
má niektorá termín pôrodu 1.1.2008??? ako to máte vyriešené s lekárom???
moja lekárka ku ktorej chodím odchádza 28.12. na lyžovačku, teraz neviem či si
mám zazmluvniť iného lekára, alebo to nechať len tak a kto bude mať práve
službu ma odrodí???(inak chodím do Kocha).

gagarinka
26. nov 2007

Fenrirka, ja sa tiez este chystam do kina, takze podla mna mozes 😉

fenrirka
26. nov 2007

baby vy ste zlate 🙂
Plostica-tak to je mi luto ze je takyto...,ale ved aj ty si mozes ist sadnut s kamaratom no nie 😀
Tak teda asi pojdeme

fenrirka
26. nov 2007

ozaj este ma napadlo ze podla vas ako presna je ta vaha ktoru vzdy vravi doktor??Mne povedal 2600teraz naposledy,nieje to vela???

gagarinka
26. nov 2007

Hovori sa, ze je to plus minus 500 g, ale neviem, co je na tom pravdy.

vesi
26. nov 2007

je to tak +- 500g.pri prvej dcére to odhadli skoro presne pri druhej sa sekli o pol kila 😉

vesi
26. nov 2007

oprava + -500kg, nejako mi to splynulo 😅

plostica2502
26. nov 2007

😀 no samozrejme fenrirka...ale len v takom pripade,ze je zadany a pozna sa s nim,vies aky su chlapi... 😎

fenrirka
27. nov 2007

dakujem vesi,ale doktor mi povedal ze ak bude vazit viac ako 3500 tak pojdem cisarskym koly uskej panve...takze neviem.. 😒
a plostica to mas uplnu pravdu,lenze ten moj na mna akosi pestal ziarlit lebo mam brusko a byvam unho a tu nikoho nepoznam takze tak
este som sa teraz dozvedela od jednej mojej kamaratky ze niaka mlada .... na mojho priatela povedala ze je ku..vnik ☹ ,no a on mi na to povedal ze ked sme este neboli spolu ze s nou mohol byt keby chcel,ale ze on nechcel...a vraj je ona taka...Ach tak neviem co si mam o tom mysliet...

plostica2502
27. nov 2007

fenrirka • joj moja teraz sa nezatazuj takymi vecami,musis mysliet na babatko 😲 ...to si radsej vyriesis a pozistujes potom aka je pravda,lebo vies i ked je ockom tvojho baba,to neznamena,ze ti on vravi pravdu,ale naopak moze to tak byt...potom po porode sa pozoznamuj s jeho kamaratmi a chodievaj s kocikom na klebety a zistis seeecko 😉 naozaj a este lepsie za kamaratkami jeho,ak ma,mal... 😎

plostica2502
27. nov 2007

...aa bojis sa cisarskeho...

fenrirka
27. nov 2007

mas pravdu,ja to teraz neriesim...ani nemozem...uz sa tesim ked pojdem ja von a bez bruska aspon uvidi ako som sa vzdy citila ja no nie 😉
a cisarskeho ani nie,skor normalneho...lebo este neviem ci si dam epi ale chcela by som...no a keby som isla normalne a bez epi asi by som sa dost bala aj toho sitia a tych kontrakcii...ale cisarsky ved tam nic necitis..teda az potom 😅

plostica2502
27. nov 2007

😀 no veru poto citis 😒 ..ja sa porodu nebojim,skor mam strach z toho,ze ma to chyti v blbu chvilu,ked budem sama doma,alebo dade...joj,len z toho mam strach,aby sa zobcovi nic nestalo 😉 ...ano presne z toho sa tes...ja sa tiez tesim,ze sa zase raz sexikato nahodim 😀 😀 😀 a pojdem trebars aj len na prechadzku s kocikom...no ale to si pockam este kym bando splasne 😀

fenrirka
30. nov 2007

xi a to potrva s tym bruskom aj celkovo s postavou,ako na mne vidno ze som pribrala ale len trocha 🙂 a kam chces ist rodit????

fenrirka
1. dec 2007

uz len mesiac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

neroriso
1. dec 2007

baby vy to fakt mate uz len o mesiac 😉 drzim vam palceky aj ja som 1.1. ale 1978 😀

plostica2502
3. dec 2007

fenrirka ...ja si z toho dramu nerobim,budem doma v lm rodit 😀 😀 😀

fenrirka
3. dec 2007

to neviem kde je?

plostica2502
4. dec 2007

liptovsky mikulas,no pod tatrami 😉

fenrirka
6. dec 2007

jeeeej tak to tam budes mat krasne ...Liptovsky poznam..som tam viac krat bola...Tam budes mat na predychavanie kontrakcii aspon cerstvy vzduch nie ako ja smogovy ala Petrzka

plostica2502
8. dec 2007

😀 😀 fenrirka ..ja som si to zariadila,aby neboli(tie smogy) a poslala som ich do ruzomberka 😀 😀 😀 😀 ...uz o mesiac ma to caka a teba o necely 😀

fenrirka
8. dec 2007

dnes idem s priatelom na jednu oslavu tak ked to prezijem tak to bude o ten necely mesiac

plostica2502
9. dec 2007

😀 hadam ano 😉 ked som prezila ja muzovu oslavu s ceeelou rodinou,tak hadam prezijes 😉 joj,mne taksecko od spodku boli 😀

fenrirka
10. dec 2007

no bolo tam strasne nafajcene,takze sme tam neboli dlho 😀

lenny.b
10. dec 2007

Ahoj, přidávám se do klubu, zatím termín 2.1., snad mě dárky pod stromečkem tak nerozruší a nebude to na Štědrý den 😀

plostica2502
10. dec 2007

😀 😀 fenrirka ....joj to je jedna vec,co neznesiem,dym s cigariet...obdivujem ta,ja by som tam asi nevydrzala....to ked si len von vedla mna dakto zapali,tak mi je zle z toho.... 😉

ahoj lenny.b

fenrirka
10. dec 2007

no lenny mozno dostaneme take darceky ze nebudeme z toho chapat 😀
ze plostica 😉 ...co by napriklad teba potesilo?

lenny.b
10. dec 2007

Fenrirka no náš tatínek by chtěl, abych vydržela ještě 8 dní po termínu, má 10.1. narozeniny, tak prý by měl celoživotní dárek k narozeninám. Co bych chtěla? Mám velké přání - zdravé miminko a vlastní bydlení, zatím nám kolem pozemku v Modre vyrost hezký plot 😀 no, ale reálně se spokojím s domácí pekárničkou, ta mi chybí, doma jsem v ní hodně dělala 🙂

fenrirka
11. dec 2007

jeeej tajk to by si mu ozaj dala pekna darcek...no uvidime...mne dnes na ultazvuku povedali ze vazi 3600g a to este 3 tyzden do terminu...
aj ja mam taky problem..........nemame kde byvat:((((

plostica2502
12. dec 2007

jasne lenny.b:)))...len,ci ti babo tolko vydrzi 😉

fenrirka 🙂 ...ja zatial mam de byvat 🙂 a tiez si prajem mat krasne,zdrave babo a aby tieto sviatky boli vydarene 😀

fenrirka
12. dec 2007

no dnes mi je dost zle ☹
ale zarobila som cesto na nugetove rohlicky,to su ako vanilkove len su s nugetov...ja sa velmi tesim na vianoce,hadam ich teda stravim doma
ja byvam spolu s priatelom unho aj s jeho rodinou
plostica kolko vazi ten tvoj???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre