Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

zuzalia
17. okt 2007

ahojte tehulky,
má niektorá termín pôrodu 1.1.2008??? ako to máte vyriešené s lekárom???
moja lekárka ku ktorej chodím odchádza 28.12. na lyžovačku, teraz neviem či si
mám zazmluvniť iného lekára, alebo to nechať len tak a kto bude mať práve
službu ma odrodí???(inak chodím do Kocha).

rumka
30. dec 2007

aj ja vela pijem furt musím mať nejakú vodu a najviac mi chutí voda s citronovou šťavou alebo medokiš no a potom chodím hore dole . baby som príjemne prekvapená aké ste mladučké ja vo vašom veku som vôbec takto neuvažovalla a riešila som diskotéky som nejaká opozdená ale neľutujem o to viac si to užívam 😎
ja som pribrala za celé tehotensvto 12 kíl a dúfam že to ľahko zhodím viac menej mi nárastlo bruško 😅
som zvedavá ktorá z nás pojde prvá do pôrodnice.

kattum
31. dec 2007

Ahojte, mam pre vas odkaz od Eni, v noci mi prisla sms, Ena ma chapceka Mareka, narodil sa 2:34, ma 4300g a 52 cm. Gratulujeme, i ked to nie je novorocne babatko, ale krasne silvestrovske!

fenrirka
31. dec 2007

plostica-no to je pekne...hlavne ze ste spolu..tam mate aj zahradku???a niake zvieratka ci nie???mne idu slzy same od seba ked som si zas precitala ze Ena ma uz miminko....
som ja zvedava kedy to na nas pride...ozaj baby a buduce maminky a aj maminky Stastny novy rok!!!!
brzka dakujeme...no hadam to vide ale ja zatiel nemam ten pocit ze to prichadza
rumka-no tomu ver aj ja lubim s citrnom to mi vzdy spravi priatel...a ja si do toho dam aj osupane kolecka citronu a tie potom spapam 😝
no aj ja som zvedava ktora pojde 😀 ako sa citite???????ja vam poslem moje cislo a ak chcete tak mi prosim napiste nech zas mozem plakat od stastia aspon nad cudzimi babatkami...ma to niak dojima...asi preto ze sa uz neviem dockat!!!
kattum-ak budes s nou odkaz jej ze jej drzime palce nech je maly zdravy...a vsetko naj do noveho roka
a nakoniec budu na novy rok take zeny rodit co nemaly ani taky termin...

plostica2502
31. dec 2007

😀 ano fenri,mame dost velky dvor,ale aj bordel tam je,bo su dva havkovia velky,jeden labrador,druhy doberman a dva kocure,take pazravce veruze 😉

vsetky maminky,vela stastia do noveho roku a tie,co este nerodili,tak paradne porody vam prajem 😉

fenrirka
31. dec 2007

no tak to je vam veselo... aj babka ma 2macky a oni chudatka stale chceli zrat azrat a preto aj v takejto zime stale pri dverach vyckavali tak im ocino spravil budku a tam vzdy cakaju kedy sa otvoria dveresi pisala ze papas...no teraz priatel isiel do obchodu..nech mi donesie cierneho princa...mnam a este budeme mat maso a salat a metrovy kolac...chi a na vecer kesu a pistacie a pop corn...sak ja puknem.. 😀
vies ja idem uz druheho na kontrolu..ty mas kedy????
a ty rumka???
a aj si pripijete???ja mam chut na take detske sampanske 😝 a marlenku moc lubim mi ju otec stale nosi ked ide do ciech ale minule som ju kupila v hypernove 😝 😝

rumka
31. dec 2007

aj my mame metrový koláč piekla som prvý krát a celkom sa vydaril 😅 a bude mäso a noky ............ no a pripiť čo ja viem možno laen tak na jazyk aj môj priateľ si robil srandu že mi kúpi detské šampanské ale nechcela som 😎 ja idem na kontrolu 4.1. a ja vám prajem príjemný silvester a šťastný nový rok a ten najrýchlejší a najkrajší pôrod 😵 😵 😵

pipi1211
31. dec 2007

caute baby tak co pride zajtra na svet dake mimco? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

trpezliva
31. dec 2007

Jeej, ktora z vas bude v novinach ako prva mamina v roku 2008??? 😀

rumka
31. dec 2007

no ja som sa veľmi chystala už som trenovala úsmev a mávanie

plostica2502
31. dec 2007

fenri,ja mam kontrolu 3.1. a svagra ma momentalne napchala keksami a esste bude vecera...prasknem asi 😉 ...mnam metrovy kolac,ja som tiez rozmyslala robit ho,ale sa mi nechcele,ale vobec🙂)))aj nad nepecenym srncim chrbatom som rozmyslala,ale nemala som doma BB puding a ceru 😀 ,aspon som len vylihovala a mam sa na co vyhovarat 😀 ....zienky,ja mam dojem,ze si este na mimi pockame i ked ja uz cca 4 dni mam take,ze kontrakcie miestami,uz pred vcerom to i na porodku vyzeralo,no skoncili,my...tak len cakame...co uz zatial su to len ti mali poslickovia 😉

fenrirka
31. dec 2007

no ani mne to nevyzera na porod len ma krize bolia... ☹ a robila som chlebicky a ten metrovy som plnila....ja uz chcem miminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lebo ma zajtra vezie priatel do Ba a tam budem u rodicou az do porodu,,,no a bohvie kolko to bude

fenrirka
1. jan 2008

no maminky dnes som tu posledny krat lebo idem do Bratislavy k rodicom kym neporodim budem tam...zajtra mam kontrolu vlastne den po termine...tak som zvedava co mi povedia...dnes ma boleli krize vlastne uz od vcera tak sme sa s priatelom tesili ze uz to prichadza a nic ☹
tak ste sa mi neozvali tak asi este nemate miminka...tak vam vsetkym drzim palce...mna zas bolia prsty ich mam opuchnute....fnuk
a dnes mi povedal priatel ked sme isli rano spat ze ostaneme spolu aj keby co bolo...len keby to bolo naozaj zle tak by som sla potom domov....aj pozeral niake domceky.... 😀 😀 😀 takze mi drzte palceky

arabeska
1. jan 2008

no tak ako kocky?mame novorocne babo?vsetkym drzime palce a prajem zdrave babatka a ryxly porod
🙂

fenrirka
1. jan 2008

no vidis ja zatial nic...

rumka
1. jan 2008

ani ja nič a ni len príznaky boli sme sa večer prejsť že to rozchodíme aj sme na námestí potancovali ako medvede 😀 a aj tak nič maximálne mi stvrdlo bruško 😝
fenri držíme všetky prsty aby to višlo ak si ešte tu ak nie budem sa snažiť ozvať

tatanya
1. jan 2008

Ahojte,

tak sa k Vam pridavam.. ja mam termin zajtra ako rumka.... zatial mi len obcas tvrdne brusko a silno picha v podbrusku a trieslach... to asi maly zostupuje nizsie do panvy.. neviem. Ale zajtra idem na kontrolu k Dr. tak uvidime, co nam povie.... Drzim vsetkym palce..

plostica2502
1. jan 2008

😀 ahoj zienky,asi to dnes nestihame uz...ale vraj boli dve novorocne baba 😀 ...kukneme si tn-ky 😀 ...ja by som uz tiez sla najradsej,uz 3. den mam kontrakcie,no nepravidelne a miznu mi 😢 ...no....

rumka
1. jan 2008

tak by som povedala že tá noc bola požehnaná na bábätká a my nič no 😒 čo už dôležité je aby sme mali zdravé bábätká 😲 nech prídu ked budú chcieť 🙂

zaza_na
2. jan 2008

Eni, dufam, ze tu este nakuknes 😉
blahozelam k syncekovi a prajem Vam, aby ste boli zdravi a mali sa dobre. Drzte sa 😵

sue
2. jan 2008

...my sme tiež ešte furt v kope 😒 ale žiadne kontrakcie, žiadne bolesti, tvrdnutie bruška asi tak ako v 16tt - 2-3x za deň 😖 tak ja neviem... spávame super, jeme super, chodíme super... no ako keby som ani nebola tehu...

emily3
2. jan 2008

ahojte
tak sa pridavam, cakame kazdym dnom ze pride ten den D ale stale nie. kontrakcie uz mam pomaly kazdy den, ale nie tie prave. vsetko pripravene.
vcera sme mali suchy nacvik s rodinou, uz to tak vyzeralo ze sa maly narodi, deti sme dali k babke, tasku do auta a potom sa to ukludnilo.. 🙄 , takze si este pockame

rumka
2. jan 2008

ahojte dnes zase nič len sem tam tvrdnutie bruška zato poriadne kopanie a naťahovanie aj mám pocit ako keby Lucka nižšie klesala ale inak žiadne predbežné kontrakcie no chôdza pomalááááááááá 😵

lenka11784
2. jan 2008

Ahojte jeden deň po termíne,ale som hrozne nervozna.Kontrakcie často,ale nie pravidelne.Hlienova zatka mi odišla 17.12.Už vyše 14dní mam bolesti brucha ako pred menštruáciou,podľa lekára mam krčok skrátení.Tlaky dole neskutočné a bolesti krížov už 3týždne neuveriteľné.

plostica2502
2. jan 2008

😀 ahojte zienky,ja uz mam...cca hodku,dve pravidelnejsie,asi uz pojdeme..... 😀

sisulik
2. jan 2008

jeej plosti..drzim palceky..uz to bude coskoro..do rana mozno aj porodis...hehe..

lenka...no, uz len nejako vydrz.. 😅

rumka
3. jan 2008

tak ako plosti už máš bábo????? 😲 😲 😲 ja nič som zvedavá

lenka cítim s tebou ,,,, baby ja som taká zvedavá a nedočkavá juj ktovie ak sa má fenri

ena
4. jan 2008

No, baby, co ste vsetky robili toho prveho? Na Antolskej bolo skoro prazdno v utorok 🙂
My sme dokonca mali od pondelka poobedia do stredy obeda izbu sami pre seba 🙂

rumka
4. jan 2008

asi sa maše bábätká hanbili a nechceli byť televízne hviezdy 😝 ja neviem tie dátumy nám museli dodžubať alebo čo 😝 😝

bibinka
4. jan 2008

ena - gratulujem ku krásnemu chlapčekovi a posielame mu samé šťastíčko a zdravíčko a nech krásne rastie. 🙂

rumka
5. jan 2008

neviete čo je s plosticou dlho satu neukázala možno má už mimo? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre