Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

zuzalia
17. okt 2007

ahojte tehulky,
má niektorá termín pôrodu 1.1.2008??? ako to máte vyriešené s lekárom???
moja lekárka ku ktorej chodím odchádza 28.12. na lyžovačku, teraz neviem či si
mám zazmluvniť iného lekára, alebo to nechať len tak a kto bude mať práve
službu ma odrodí???(inak chodím do Kocha).

janetka
20. jan 2008

fenri: ja praveze neodstriekam skoro nic, ale z prs mi mliecko vyteka, tak ja vobec netusim.
S tymt o ide super, to das iba tak k nosiku, vysavac das na najmensiu saciu silu a pekne si to vytiahne vsetko, a stoji do 400 korun...to sa oplati kupit, my sme ju velmi vyuzili pri prvom, nic tak neodsaje, ako ta vysavacova

fenrirka
20. jan 2008

plostica hore v nastaveniach tam mas ze moje deti tak tam je datum narodenia...a mam malo mliecka 😖 ale hklavne nadcha maleho preto nekojim
a ja to neviem zmensit ☹
janetka-aha a skusala si odstriekat rucne???

certica
20. jan 2008

baby, inak je dobre na tie sopliky streknut sem tam do nosteka aj MM (rovno z prsa)

elika
20. jan 2008

ahojte, neviete mi poradit, kedy je vhodne zacat s cvicenim brucha po cisarskom? brusko mi zacina previsat cez ranu, tak mam obavy,aby sa neskor vobec stiahlo.

certica
20. jan 2008

elika, este take 2 mesiace pockaj

fenrirka
21. jan 2008

aha certica cize dva mesiace po zakroku???To stiham byt do leta krasavica???

plostica2502
21. jan 2008

ahoj fenri 😉 uz som na to aj prisla nejako🙂)))zmensit sa ti to da aj v skicari v moznostiach a najlepsie mas ked si zmensis velkost snimky,ako v cm.....alebo si stiahni na stahuj.cz acdsee a tam sa fotky krasne daju zmensovat,menit farebnost a take hluposticky 😀 ...

certica,to je dobry napad s tym materskym ml...to vyskusam dakedy...sice dakedy sa nam stane,ze ked vygrckame kusok,tak nostekom aj vyde vonku 😀

rumka
21. jan 2008

ahojte dnes sme mali rušnú noc Lucka plakala 2 hodiny a ja som už nevedela čo mám robiť to je najhoršie keď jej neviem pomôcť potom plačem s ňou aj do obeda bola nesvoja asi ju bolelo bruško tak som ho šuchala 😲

fenrirka
22. jan 2008

no mna tiez trapi...ma stale tu nadchu...a od 4rano bol hore skoro stale a ja som si chcela len trocha zdriemnut tak zas a potom som s nim isla doktorke lebo som tam mala byt na osmu odtial ku koznej a odtial na nosno krcne...a teraz som dosla a on zas place!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ☹ 😢 😖 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....sak som mu pred chvilou dala papat...prebaleny je....no co uz..
plostica...no skuisim to a uz tam mam myslim jednu fotku 😀

ena
22. jan 2008

baby, vesele to bude pri dvoch detoch, ked sme vonku , tak mladsi pekne cely cas v kociku prespi, starsi lieta a ja za nim 🙂 A teraz sme doma, tak starsi spi a mladsi je hore 🙂

plostica2502
22. jan 2008

ahoj rumunka,ked ti tak place,mne pomaha dat cumlik,ale drzat nasilu kym chyti,bo ho vypluje a daj si ju na brusko lezat,vyprdka sa ti a bude spinkat,potom ju len prelozis na chrbatik,ale davaj pozor,nech sa hlavkou na nostek neda 😉

fenri kukni,mame nove zas🙂)))foto...inak v tom skycari si daj na obrazok a v tych moznostiach mas skosit a este daco a len percenta si daj 60 a 60 a bude akurat velkost 😉

fenrirka
22. jan 2008

ena tak to je drina ...hmm aj ti niekdo pomaha...si sikulka-mamina jak ma byt 😀
plostica-dakku idem mrknut foto

fenrirka
23. jan 2008

plostica-ktory je ten tvoj????ved tam ich je viac

fenrirka
23. jan 2008

ozaj uz mam aj ja album som si chcela dat aj foto do profilu ale ziadna sa mi zatial nepaci

ena
23. jan 2008

ena: no dik, ale este sa mam co ucit 🙂
A na pomoc, no mame este aj tatina a v poslednej dobe uz nechavame maleho sem tam aj u babky 🙂

rumka
23. jan 2008

dik plostica ten cumlík som skušala ale nie nasilu

fenri pekné bábo

fenrirka
23. jan 2008

rumka...dakujem 😀

rumka
23. jan 2008

aj ja mám už pridané foto

plostica2502
24. jan 2008

fenri,to je len moj minko,on sa tak rychlo meni🙂teda aspon od porodnice sa zmenil 😀

rumunka a co funguje to,ked ju tak das,pripadne jej var caj z feniklu,len ho nedavaj moc,lebo je dost aromaticky 😀

fenrirka
24. jan 2008

ja davam hipo ten napoj a maly si fajne z neho prdka...dnes sa mu zas od rana nechce spat uz ma boly zas hlava
idem mrknut tie fotky

plostica2502
24. jan 2008

fenri a uz si si pozmensovala tie vase foto,ci furt nevies ako.....mne ked daco je ja sa magneziom napchavam a potom aj maly lepsie spi🙂)

rumka
24. jan 2008

ano funguje aj doktorka mi ju kázala dávať na bruško aby si dvíhala hlavičku 😉 len teraz má vyráškavú riťku a tu ju utieram mokrou plienkou a mastím rybacou mastičkou dosť na hrubo dnes ideme vyskúšať pridať do kúpela repíkový odvar tak uvidím 😲

fenrirka
25. jan 2008

mam nove fotky🙂)))diky plostica

plostica2502
25. jan 2008

nemas za co fenri 😉 ,idem kuknut
a ako sa drzite
😅

rumka
25. jan 2008

zlatučkééééééééééé aký ste už veľký 🙂 😲
fenrirka a kde teraz bývate?

fenrirka
26. jan 2008

byvame unho s jeho rodicmi psom a bratom ☹ desako koly tomu jeho otcovx a ze nas tu je vela...a uz mi zacina liezt trosku na nervy ze som zavreta stale...ale za chvilu ked mu prejde nadcha pojdeme na prechadzku...uz sa neviem dockat...no a ako sa mate vy maminky zlatucke 😀 😀

rumka
27. jan 2008

My máme vyrášky na čielku a po tváričke zajtra ideme s tým k doktorke trochu ma bolia bradavky od kojenia ale dá sa vydržať. Už aj v noci lepšie spávame a keď sa kúpeme tak trochu plačeme a drží sa čoho sa zachytí najviac mojej ruky. A tiež nás trápi zaparená riťka. ☹

fenrirka
28. jan 2008

no aj moj ma vyrazky ale tie milie ci ako sa to vola...stale ma nadchu 😖 😖 a ma aj take ako pluzgieriky ...zajtra idem na klbiky tak sa rovno zastavxm aj u deckej...akurat spinka...a ja som strasne unavena tak pojdem si asi lahnut

plostica2502
28. jan 2008

ahojte zienky,tak my rastieme,strasne rychlo a aj riadne priberame,ved kojim kazde dve hodiny a aj v noci,cize spanok mam bohofsky 😖 ,ale co uz,ked je hladosko....inak zienky,vam na tie potnicky a take veci podobne,nedala doktorka taku bilinkovu vodicku,ja ho tym potrem a do hodinky mu secko pomyzne,zazracna to tekutina,ale nastastie(poklopem)nerobi sa nam ich vela...este potierate pupiky enciankou....???...

fenri,uz aj my mame nadchu,dnes som kazala muzovi kupit odsavacku do nosteka a kusok mi aj kasle,este,ze uz o tyzden mame poradnu,tak poviem doktorke,zbytocne sa tam trepat nejdem,este sa mi od chorych deti nakazi a to by ma slahlo asi

rumka
28. jan 2008

no mne doktorka po telefone odporučila na potničky Holtonovu masť tak som natrela keď išla spinkať uvidím či zabrala keď vstane a začala kýchať ako sme sa vrátili z vychádzky dúfam že nebude chorá do poradne ideme v stredu my pupík potierame 60% liehom
fenri prajem skoré uzdravenie aj plostice teda bábätkám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre