Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

zuzalia
17. okt 2007

ahojte tehulky,
má niektorá termín pôrodu 1.1.2008??? ako to máte vyriešené s lekárom???
moja lekárka ku ktorej chodím odchádza 28.12. na lyžovačku, teraz neviem či si
mám zazmluvniť iného lekára, alebo to nechať len tak a kto bude mať práve
službu ma odrodí???(inak chodím do Kocha).

julova
17. okt 2007

ahoj aj ja mam ten termin...ale hadam nebudu vsetci porodnici lyzovat 😀....ja budem rodit na Kramaroch, moja gynekologicka nie je porodnicka...takze az tam uvidim, ku komu sa dostanem a ci si nejakeho Dr. zazmluvnim..ale to az v novembri, ked zacnem chodit do predporodnej poradne 🙂...

zuzalia
autor
17. okt 2007

ahoj, daj potom vedieť ako si dopadla na Kramároch 🙂

plostica2502
20. okt 2007

ahojte..ja mam sice termin na 8.1. ale clovek nikdy nevie a vlaastne stale sa to mota kolo sviatkov,aby sme vobec na stedry vecer boli doma dievcata 😀

fenrirka
24. okt 2007

Presne na to som myslela ze ci budem na stedry vecer doma...Mnam tolko dobrot 😢

plostica2502
24. okt 2007

ahoj fenrirka 🙂 toho sa obavat nemusime,hadam nam do porodnice donesu dake fajne dobrotky🙂)keby nahodou 😀

ajka0077
24. okt 2007

Ahojte. Ja mám termín 2.1. 2008.Baby a tá predpôrodná príprava sa absolvuje dobrovolne alebo tam chodia všetky budúce mamičky? 😅 😒

plostica2502
24. okt 2007

ahoj ajka...asi to mas dobrovolne,podla mna to je ako daky kruzok 😅

fenrirka
24. okt 2007

no a kam chcete ist???rodit???Mne uz sa zacina aj zle spat...a plostica s tym ratam,lebo ja sa tesim na vsetky kolaciky a rybku a salat a kapustnicu a nebude mat kdo objedat kolekcie zo stromceka 😀 😀

nevesta
24. okt 2007

Ajka, povinne to nieje, ja som nechodila, nestihla som 😅

sue
24. okt 2007

Macka panebože, však ty za chvíľu rodíš 😲 ako krásne to ubehlo 😵 Ajka, nie je to povinné, ale mala by si to absolvovať a najmä ak chceš manželíka pri pôrode, treba aby podpísal voľajaký papier o poučení či čo...

plostica2502
25. okt 2007

😀 fenrirka my sme asi vsetky take nenajedene,ked su sviatky a vraj chlapi viac ziedia...

sue mne dnes manzel tiez oznamil,ze pojde k porodu...musim sa opytat dokiho na ten papier,co spominas...teda,ak si to do vtedy nerozmysli 😀

bambulka026
26. okt 2007

Dievcata, este sa neponahlajte rodit, uzite si tehu a to, ze mozete spat a cokolvek zjest. Potom budete zufat, lebo vsetko co zjete pojde do mliecka a chudata deturence potom nafukuje, alebo zapeka...
Ja tieto sviatky ani nejdem vyvarat, kedze nemozem ani salatik ani kapustnicku.
Budeme mat take skromne Vianoce 😀

gagarinka
26. okt 2007

Ahojte, pripajam sa k datumu 1.1.2008. Chcem rodit na Kramaroch a tiez mam celkom paniku z toho, ci tam cez sviatky vobec niekto zostane...

julova
26. okt 2007

no gagarinka - ak uz nikto iny, tak my tam na Kramaroch zostaneme 😀 😉 ...mne sice po poslednom UZV posunula Dr. termin na 5.1. ale udajne plati ten, ktory sa stanovil na zaciatku a ten mam z 31.12. na 1.1. 😀....a ved mala si aj tak sama rozhodne, kedy sa objavi na svete 😉...ale rada by som si este ako-tak uzila Vianocne dobrotky, lebo potom kvoli kojeniu bude na chvilku pauza 😝

gagarinka
26. okt 2007

no nechame sa prekvapit, co nam nasi drobci nachystaju. ja si vianocne dobrotky aj tak nebudem moct nejako extra dopriat, lebo zo sladkeho ma pali zaha 😒 tak uz jedine ten kapor a salat, ten mozem kedykolvek 😀 ja mam aj tak takeho cudneho tusaka, ze nas maly sa poponahla na svet prave okolo vianoc, ak nie rovno na stedry den

julova
26. okt 2007

gagarinka - napodobne 😖...ale vsimla som si to len za posledny tyzden...celkovo citim, ze mi je nejak tazko..od zaciatku tehu mi nic nebolo..ani na zaciatku...ziadne nevolnosti...este donedavna som sa mohla cpat cimkolvek...ale teraz?....mam pocit, ze mi je vsetko 😀.....a ja mam zasa v mozgu nejak zakoreneneny trojkralovy vecer 😝..neviem preco 😀...no v kazom pripade, mozno sa este stretneme na Kramaroch 😉...chystas sa do nadstandardu ak bude volny?

gagarinka
26. okt 2007

rada by som nadstandard, tak dufam, ze sa vsetky tie tehotne, ktore vidim chodit po uliciach nerozhodnu rodit prave vtedy ked ja 😀

julova
26. okt 2007

aj ja 😉...Dr. si zazmluvnovat nebudem ale za nadstandard si priplatim...ale tento rok je tehu rozsirene ako mor 😀...tak aj ja dufam, ze sa mi ujde 😉...

gagarinka
26. okt 2007

ja len dufam, ze nebudem musiet rodit niekde na chodbe, ze su na pripadny napor mamiciek pripraveni 😀

julova
26. okt 2007

no...ja idem este 16.12. na Alexandrovcov, tak dufam, ze ma to predcasne nechyti tam😀 😀....ale inak aj tie chodby su mozne 🤐 ...brrr...to su predstavy 😀.....

gagarinka
26. okt 2007

tak to ta obdivujem, ja v decembri budem asi uz len dufat, ze sa budem vediet hybat, uz teraz mam pocit, ze som ako vzducholod 😀

julova
26. okt 2007

no ale az vtedy uvidim, ci sa tam dogulam...len by som ich rada zasa videla, su skveli...ale ci am pojdem....to je otazka 😀...este 23.11. idem na Andyho Fletchera a .12. na Joea Cockera 😀...teda chcem ist 😝....lebo potom uz moc casu na kulturne radovanky nebude 😀...ja zasa mam pocit, ze nerastiem, len citim ze sa mi akosi tazsie chodi a obcas sa nezmestim do medzere, cez ktru chcem prejst, alebo ked sa trosku predklonim, tak ma brusko prevazuje 😀....ale inak kedze som so sebou kazdy den, tak nesledujem az tak tie roziely 😀...no ...a aby toho malo nebolo, tak si este robim vodicak 😀

ena
26. okt 2007

tak aj ja mam termin 1.1.2008, ale prvorodeny bol 8 dni po termine, tak uvidime..
chystam sa opat na Antolsku a nejdeme ani zazmluvnovat lekara, ani nadstandard, a prvy porod sme zvladli aj bez EPI, tak dufam, ze aj teraz to bude aspon take ako pred 2 rokmi 🙂

gagarinka
26. okt 2007

ja som dnes bola v obchode a bud ho nejako radikalne zmensili alebo som mala nejako velmi hruby kabat, ktory asi moc odstaval od tela... skratka kazdu chvilu som nieco zhodila, ludia sa okolo mna nevedeli prepchat... peklo 😀 fakt neviem ako budem chodit v decembri, ked tych vrstiev oblecenia bude este viac 😒

julova
26. okt 2007

no ja uz teraz ledva zapnem zimne veci (bunda, kabat)...tak uvidime, ci vobec budem mat v com vyjst na ulicu 😀....popravde, tiez som zvedava, ako sa budem gulat...dufam, ze aspon bude sucha zima...lebo keby mal byt sneh a malo sa vonku smykat, tak nevystrcim z domu nos 😖

gagarinka
26. okt 2007

ja mam len eden kabat a zrovna dnes som rozmyslala, ze ked pridu mrazy, budem musiet pod neho napchat niekolko vrstiev, inak to nevidim. nebudem si na ten mesiac-dva predsa kupovat nieco megavelke, teda jedine ze by to niekto z rodiny chcel potom vyuzit na nejake ine ucely (napriklad na plachetnicu 😀 )

julova
26. okt 2007

😀 😀 😀...ved to...ja este dufam, ze ponosim kabat mojej maminy...niezeby bola ako velryba 😀 , ale vacsinou ma take strihane do acka...lebo aj manzel mi ponukal jeho,ale ked on je taky chrdy pahyl, ze v decmebri asi ani jeho uz nezapnem 😝...este snad teda starsi bracho mozno 😀....este ze sme taka velka rodina v BA 😀...aj svagrinka ma dost urastenych bratov (troch) ...tak hadam nieco zozeniem bez kupovania na tu chvilku 😉

gagarinka
26. okt 2007

ja v pripade krajnej nudze nieco ukradnem otcovi, ktory ma cez 100 kil, ale to si neviem ani predstavit, rukavy by som musela vyhrnat asi na desatkrat 😀 no tak ked na kramaroch zbadame gulicku v nemoznom a evidentne chlapskom outfite, bude nam jasne, ze sme to my 😉

julova
26. okt 2007

😉...tak to aj ja budem mat v pripade chlapskeho outfitu rukavy nagrcene na zapasti, alebo ich budem mat spustene az po kolena 😝...tak to bude poznavacie znamenie, ked nahodou budeme mat narovnako poradnu 😉....sice tam sa asi len chodi rano a cakas v poradi, ze? 😖.....si vies predstavit ten smiech, ked sa tam nahodou fakt tak zbadame a "spozname"? 😀 😀

gagarinka
26. okt 2007

si budu mysliet, ze sme sa z tych tehotenskych hormonov zblaznili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre