Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

zuzalia
17. okt 2007

ahojte tehulky,
má niektorá termín pôrodu 1.1.2008??? ako to máte vyriešené s lekárom???
moja lekárka ku ktorej chodím odchádza 28.12. na lyžovačku, teraz neviem či si
mám zazmluvniť iného lekára, alebo to nechať len tak a kto bude mať práve
službu ma odrodí???(inak chodím do Kocha).

bambulka026
5. jan 2008

Ahojte, plostica uz porodila, no presnejsie nic neviem...

rumka
6. jan 2008

no ja nič zajtra idem k dr. 😕

smutnucka
6. jan 2008

ahojte...nam do terminu porodu 1.1.2008 chybala necela polhodinka 😲 malinka sa narodila 31.12.2007 o 23:39 😵

nola
6. jan 2008

Ahojte mamicky, nechodim sem casto, ale pozeram, ze je tu tato tema, ktora sa ma tyka, tak chcem prispiet. Tiez sme mali termin prveho babatka 1.1.2008, ale este stale nie je na svete... nechce sa mu do tej zimy 🙂

ale predpokladam, ze zajtra uz ostavam v nemocnici a uz to pojde.

plostica2502
7. jan 2008

😀 ahojte zienky...uz sme doma 3.1. 17min po polnoci a mali sme 47cm a 2990g 😉

rumka
7. jan 2008

gratulujem a prajem veľa veľa zdravíčka 🙂 😲 🙂 🙂

ja som ešte doma ak sa Lucke nebude chcieť tak v piatok ideme na príjem do pôrodnice 😒 tak neviem či jej mám pomôcť 😝

plostica2502
7. jan 2008

😀dik rumunka...prajem vam vela stastia,my uz sa doma trapime 😵

rumka
8. jan 2008

caute maminy ako sa dnes máte? mňa dnes bolia kríže a Lucka má dosť prudké pohyby, 😕 že by sa touž rozbiehalo no potešilo by ma to 😀

plosti aký bol pôrod , bol v pohode?

ena
8. jan 2008

smutnucka, aj nas maly je silvestrovy 🙂

rumka
10. jan 2008

do tejto témy už ani nepatrím lebo som dávno po termíne zajtra idem do Roosweltky a žiadne príznaky na pôrod nie sú aj to málo odišlo som s toho nesvoja ale dúfamže sa vrátim domov čoskoro s Luckou zatiaľ sa majte krásne

fenrirka
10. jan 2008

rumka no pekne mi uz to mame za sebou!!! drz sa !nedalo sa ozvat ,lebo nebolo kedy...porod bol horor,ale ved kazda sme ina...hlavne ze mam krasneho zdraveho synceka vazi az 4200 a meria 52cm 😀 narodil sa 4.1
na antolskej bolo otrasne....keby som nemala priatela pri porode neviem ako by som to zvladla 😖
plostica gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ked bude viac casu tak napisem teraz som rada ze mam chvilku volnu 😀

rumka
10. jan 2008

fenri ty si ma potešila GRATULUJEM a PRAJEM VEĽAAAAAAAAAAAAAAAAAA ZDRAVÍČKA to je riadny chlapisko teším sa nech som už aj rýchlo doma majte sa krásne

ena
10. jan 2008

fenrirka blahozelame, my sme mali miery skoro ako vy, 4300g, 52 cm...a ked si rodila, my sme uz odchadzali domov, tak sme sa tesne minuli. A teraz si uz urcite musis spravit album s fotkami 🙂

mihanka
11. jan 2008

Lucka si to rozmyslela a v noci sa vypytala na svet, takze RUMKA to zvladla dnes o 11tej a aj Lucka aj maminka su v poriadku, ma 2700g a 55cm, ina modelka 😀 😵 😵 😵

mihanka
11. jan 2008

prepacte 3700g 55cm 😅 🙂

roasha
11. jan 2008

mihanka,v pohode,kilo hore-dole. 😀
vsetkym babatkam aj maminkam prajem vsetko naj,naj,najlepsie. 😵 😵 🙂

plostica2502
12. jan 2008

fenri to je v poho,ja som tiez casovo na tom,ze ani mobil nestiham zdvihat 😒 ...blahozelam vam,to mate riadneho chlapa 😀 ../si den po mne,skoro naraz maju narodky 😀 ....

rumunka aj vam gratulujem k lucke 😉

fenrirka
16. jan 2008

ena-no zas sme sa minuli to je teda smola...a gratulujem!!!!!!aj plostici a rumke...ako sa mate????moj maly ma nadchu a niekedy sa koly tomu budi..inokedy zas spinka aj 5hodin...ale vacsinou take 3-4 mame z neho velku radost...len mi vypluva prso...a tak mi ho dokusal koly tej nadche...tak pinka umele ☹ a ja si len odstrekujem ale mliecka uz je malo 😢

ena
16. jan 2008

fenrirka: tak hadam sa stretneme na Antolskej pri dalsom porode 🙂 🙂 🙂 A albumcek si kedy vytvoris ?🙂

plostica2502
16. jan 2008

ahoj fenri 😉 gratulujem ti k drobcekovi....aj mi kychame,vraj je to normalne a tiez ma tak bradavky boleli,to bolo hrozne so zaciatku,som az ranky mala a uz je to lepsie....ale som daka nachladnuta sa bojim,ze ochorie...drzkajte sa

fenrirka
18. jan 2008

ena ked budem mat viac casu 😀
a plostica ale on ma soplik... 😒 a dakujem drzte sa aj vy a napis co noveho

plostica2502
19. jan 2008

fenri,aj mi uz mame soplik,davam mu tie kvapky,co boli v skatuli z porodnice,su celkom dobre 😉

fenrirka
19. jan 2008

no ja to iste ale on sa mi stale budi aj teraz som ho prebalila a papal a potom nemohol spat a hodinu si furt mrncal a poplackavala ja som mu vjednom kuse odsavala...a uz vyhladol takze zas papal a teraz hadam zahaja...

rumka
19. jan 2008

Ahojte Maminy tak konečne soma sa sem dostala sme doma od stredy teraz spinkáme aj mňa boli prsia na začiatku a boli ranky až som mala strach že to bude furt ale teraz je to OK vieme dojčiť aj papať sme zdravé len máme nejakí fliačik na obličke tak pôjdeme na sono nie je to vraj vážne

Ďakujem za gratulácie a pozdravujem

plostica2502
19. jan 2008

heh fenri🙂))aj mi sme dneska boli hore kusok dlhsie,ako zvicajne...a tak a za chvilu stane,lebo kasle a prebere ho to asi 😖 ...moje chudatko malinke....a mliecka mas dost

ahoj rumunka🙂)) to ma tesi,ze sa dojcite,to je pre tie mimi nase najsamlepsie...my papame dakedy aj kazdu hodinku a vraj to je dobre,povedala doki 😉 ....sak aj ja som sa bala,ze to bude stale boliet,mi bolo dakedy az do placu normalne 😔

janetka
19. jan 2008

plostica: aj nam sa narodil martinko 3.1.., a tiez mame soplik 😢 ... rodila si na antolskej?

fenrirka
19. jan 2008

dokelu baby ja tam neviem dat tie fotky 😖 a ja mu odstriekam uz iba 50ml za den bo pinka nutrilon a to lebo ma stale nadchu 😢 😢 😢
rumka tak daj vediet ako ste dopadli

janetka
19. jan 2008

fenri: aj my dokrmujeme nutrilonom.. cim odsavas soplik?

fenrirka
20. jan 2008

mame dve taku s punpickou a taku co to nasavas pusou...ty si tusim pisala ze mas tu na vysavac...som najprv ked mi to doktorka povedala nechapala...ze na vysavac 😀 a ako to ide s tym???
akolko mas svojho mliecka???

plostica2502
20. jan 2008

ahoj fenri,co mas malo mliecka...tie fotky si das tak,ze kliknes hore na fotoalbumi,moje fotoalbumi...vytvoris album a vkladas fotky ale pozor,mozno ti nepojdu,ak su velkostou velke,musis ich potom zmensit....ja zas neviem,ako ten profil spravit,ze kolko ma babo tyzdnov...
😀 my nemame odsavacku,budem musiet kupit,ked bude cas,kolko to stoji...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre