Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

zuzalia
17. okt 2007

ahojte tehulky,
má niektorá termín pôrodu 1.1.2008??? ako to máte vyriešené s lekárom???
moja lekárka ku ktorej chodím odchádza 28.12. na lyžovačku, teraz neviem či si
mám zazmluvniť iného lekára, alebo to nechať len tak a kto bude mať práve
službu ma odrodí???(inak chodím do Kocha).

plostica2502
28. jan 2008

😀 dik rumunka,aj vam teda,aby ste neochoreli viac...ja mam obavy z tej chripkovej epidemie a najhorsie je,ze kazdy chce len na navstevy chodit,sa budem snazit si ho drzat v inej izbe,pokial nebude mrsny 😀 😖

fenrirka
28. jan 2008

ahojte maminky aj ja dezinfikujem liehom...a tie potnicky sa nam spravxli.. 😒 zajtra idem s malym na klbxky a zastavym sa aj u nasej tak som zvedava co mi na to da a maly ma zas baculate licka...a zas vyzera inac 😀 lebo po porode mi schudol ako to vacsinou byva a teraz znova krasne pribera 😀 ....
plostica tak daj vediet ako sa ma babano
a rumka niekedy si kychnu len tak tak mozno to nic nebude drzim palceky
ozaj a s tym spankom to teda poznam 😀

rumka
30. jan 2008

plosti ja odmietam návštevy tiež kvôli chríp. epidémií jednoducho im poviem nech sa nehnevajú ale teraz nie
fenri aj mne Lucke v pôrodnici schudla a dnes sme boli v poradni a pekne sme pribrali necelých 600g za 3 týždne dr. povedala že je riadny papkač to má pravdu niekedy tak pahltno papa že sa ide zadusiť a musím ju pobúchať po chrbátiku my ideme na klbiky v pondelok som zvedavá ako to robia a na budúci piatok na sono s obličkami
a kýchanie prestalo a potničky sa strácajú tiež ej ale som rada..... 😀 😀 😀

fenrirka
31. jan 2008

no klbiky boli ok tak som rada...🙂)len ma stale nadchu
a este mi leze na nervy svokra lebo ona je furt mudra ze to si mu nemala davat jest sak jedol pred hodinou a pol daj mu cajicek...dame ho na brusko spravime to a spravime tamto...jaaaj ja si to chcem sama spravit a naucit sa ono to neni zle ako rada ale nie ze ona sa hned prihrnie a zacne vsetko robit moc dobre to tu nezvladam..a maly vcera spal 5hodin az som sa isla pozriet ci dycha 😀

plostica2502
31. jan 2008

ahojte moje mamicky 😀 ...my papame riadne tiez,ked sme sli z porodky mali sme 2830g,a minule sa moj muz s nim vazil a mal o 4200g viac...uvidime pondelok v poradni 😉

fenrirka
31. jan 2008

no som zvedava...moj mal 4200 ked sa narodil a potom schudol a teraz ma 4400
dnes som ho kupala a do osusky sa mi vykakal a potom som mu isla dat plienku a ocikal ma 😀 😀 a teraz sa napapal a buva moj pokladik

jahodka11
31. jan 2008

fenrirka,mam podobnu svokru🙂 a lezie mi teda fakt na nervy, v sobotu mame zapis a pridu, ach, to bude den:(
to bol riadny macko, 4200g....🙂))) nas je zasa teraz macko, ma 7320g🙂 a uz nevyvazujes nozicky?

plostica2502
1. feb 2008

ahoj fenri🙂)no u nas je bezne,ze sa vycika,ocika,ocika mna 😀 a tak a tiez sa mi uz do osusky vykakal a raz v noci som ho prebalovala,bol pokakany,dala som pod nen plienku a zas kakal,tak dalsiu a zas,tak az do tretice,no 😀

fenrirka
1. feb 2008

a ako vyvazovat nozicky????dnes cely den preplakal vobec neviem co mu bolo som skusala vsetko 😖

jahodka11
1. feb 2008

jaaaj, to bol moj preklep, teda, zle som to napisala, ked ste mali klbiky v poriadku, dalej davas plienocku a postolky? lebo nam hned ako povedal doktor, ze je to ok, postolky som zbalila a dala kamoske 🙂

fenrirka
2. feb 2008

nie davam stale pre istotu aj mi to povedal a o mesiac mame ist na kontrolu....a ako ti spinka ked ma tri mesiace
mainky moj chlapcek tieto dva dni pomali ani nespal...neviem koly comu stale plakal skusala som vsetko ale asi si zvykol moc na to ze ho mam na rukach lebo ked ho polozim potom zacne plakat a najhorsie je to v noci...neviem ci ho nemoze boliet aj brusko lebo som mu dala nutrilon forte 😒

jahodka11
3. feb 2008

jaaj, fenrirka, to mi je luto, ze zle spinka:( nas maly spi tak od cca 9.30 do 8.00 rana vkuse....akosi tak sam zacal, ked mal 2 mesiace a prestali nam nocne koliky, zaspi sam v postielke, netreba ho uspavat, ked place a nechce spinkat, to znamena, ze este musi dostat papat...takze takto momentalne fungujeme🙂

jahodka11
3. feb 2008

a to je aky nutrilon forte? my davame low lactose, aj ked sa nam nastastie alergia nepotvrdila, ale maly ma cez 7kg, takze nemenime, staci mu, nepotrebuje nic vyzivnejsie 🙂 a k tomu este aj kojim, hlavne rano, to mam mlieka dost🙂

plostica2502
4. feb 2008

fenri,secko naj vam prajem 😉 ...my ideme v stredu s klbikmi,tak som zvedava 😉 drzkajte sa

jahodka,to krasne spinkate,zavidim ti,my ani niesme v noci,ze hore,on proste,kazde dve hodky mrndoli zo spanku od hladu,papa,aj grga so zavretimi ockami a dalej buva,no,takze nespinkam moc ja ☹ ,co uz,ale mame uz 4480g 😀 a mali sme pri dochode z porodky 2830g,mno,rastie,ked papa 😀

jahodka11
5. feb 2008

plostica, tak co uz, nejako vydrz 🙂 hlavne, ze tak krasne pribera...to je najdolezitejsie 🙂))

rumka
5. feb 2008

Ahojte maminy no krásne proberajú vaše detičky aj my máme klbiky v poriadku ďalej mám baliť na široko uf som rada 😉
ešte uvidím čo v piatok nám povedia na obličky 😨
aj mne sa už Lucka vykakala do osušky ale aj do vaničky na tú opierku 😀
jahodka11 to ti po tichu závidím to spinkanie a plosti tebe prajemem pevné nervy s tím spinkaním

fenrirka
8. feb 2008

jaj maminy ja neviem co sa s mojjim matkom porobilo...niak ho bolieva brusko...tak sa vkuse budi..
a dosiel nam z nemocnice taky papier pre dake pozityvne vysledky na..neviem nazov bo je strasne dlhy ale dedicne ochorenie stytnej zklazy to je lenze u nas to nikdo nemal...a ked som tam dosla doktorka ma ukludnila ze to boly hranicne hodnoty tak si to chcu overit...a este mu zobrali raz krv...tak to bude hadam ok.. 😖
drzte sa maminy

rumka
11. feb 2008

Ahojte maminy dnes máme mesiac juj tak teším 😀
fenrirka dúfam že to bude OK držím palčeky 😉
Tak sa majte všetky krásne bežím bo Lucka plače

plostica2502
12. feb 2008

ahoj rumunka,vsetko najsamlepsie vam 😀 prajeme aj s malym minkom 😀

babusky moje,my tiez mame koliky,ale nastastie uz kusok lepsie,vzdy ked ho prebalujem,cvicim s nim na brusko mu nozicky pritlacam,taky je spokojny,sa vyprdka,no...ale mame dalsi problem...biele fliaciky po jazycku,zle sa mu papa,iba cucne,pusti,place a takto stale dookola,tak papa aj na 5krat,chudatko moje.....tak sa mi drzkajte a dalej davajte znat,ze co s vami je....ozaj v sobotu mame krstieny 😀 ...potesi,ale pripravy a potom poriadky netesia 😖 ☹ 😒

fenrirka
13. feb 2008

jaj maminy drzim palce...stele mojho matka boli brusko ale vyskusala som baby calm...a tie su prirodne a je mu lepsie po nich...no som zvedava ako mu bude dalej...inac je vsetko ok

plostica2502
14. feb 2008

😀 fenri,to je najhorsie,ked mu nemoze clovek pomoct,tomu svojmu babatku....to su nejake tabletky./....ja si po najnovsom sypem do caju rascu,alebo fenikel,alebo oba...muz mi povedal,ze ako to mozem pit...no musim,co uz 😅

fenrirka
18. feb 2008

no matka boli stale brusino mal aj hnacku neska ...tak mu skusim spravit rascovy caj..pije zatial len feniklovy hipp

rumka
22. feb 2008

ahoj maminy ako sa vám ďalej darí ?
Lucka už sa viac smeje dneska začala vydávať taký hlások že hhhhhhhhhhh začína byť živšia sleduje pohyby hrkálky už aj plač máva taký panovačný no mám s nej radosť dúfam že aj vy z vašich ratolestí.

fenrirka
26. feb 2008

no moj maly matko triez vidava rozne zvuky...napriklad ked je spokojny...ahhhaaaa...a to sa a ni neda napisat...a smeje sa tiez...my sme mu zavesili na lampu certika -stistko...a on sa nanho velmi rad pozera 😀
ma trocha probvlemy s bruskom a s kakanim..niekedy je to o nervy ale straaasne svoj poklad lubim..pekne si drzi hlavicku ...a vy ako sa mate??dnes sme sa boly zas poprechadzat..on to ma strasne rad

rumka
27. feb 2008

aj Lucka dvíha hlavičku a pekpne ju udrží a keď večer nechce spinkať a chytajú ma nervy pozrie na mňa nevyními očkami ani sa nemôžem na ňu hnevať mať také malé detičky je naozaj najkrajší pocit a zážitok 🙂 🙂 🙂

fejusa
27. feb 2008

ahojte baby prepacte ze vammiesam do debaty ale ja som dceru vobec nebalila na siroko a ma v poriadku nozicky.jak vidim tak to iazanie na siroko ostalo iba na slovensku.

rumka
28. feb 2008

no to je individuálne nedávno som stretla maminu čo chodila so mnou na cvičenia a vravela že po prvom sone klbikov jej dr. povedal že už nemusí baliť na široko dievčatko má dobre vivinuté klbiky

rumka
6. mar 2008

halo maminy kde ste popzrite na album pridala som foto ako dvíhame hlavičku a kúpeme 😀 😀

fenrirka
8. mar 2008

rumka..ahoj aky ste zlaty...no a co mate nove??a ake ma mala ocka????

jahodka11
8. mar 2008

rumka, mys me tiez prestali po 4 tyzdnoch balit 🙂 klbiky boli v poriadku, tak som postolky hned odlozila🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre