Termín pôrodu 1.1.2008. Ako to máte riešené s lekárom?

zuzalia
17. okt 2007

ahojte tehulky,
má niektorá termín pôrodu 1.1.2008??? ako to máte vyriešené s lekárom???
moja lekárka ku ktorej chodím odchádza 28.12. na lyžovačku, teraz neviem či si
mám zazmluvniť iného lekára, alebo to nechať len tak a kto bude mať práve
službu ma odrodí???(inak chodím do Kocha).

plostica2502
9. nov 2007

budem si ho musiet odfotit dakedy aspon nech mam,kym nebude na svete 😀

fenrirka
13. nov 2007

neviem tomu uverit ze uz len chvila a budem mama...to by teda bolo keby ma to chytilo na tych vianocnych trhoch,alebo na stedry... 😀 no ved uvidim,lae znova mi bolo zle ☹ a to som neziedla nic take ...tak asi moc papat nebudem

marija
13. nov 2007

fenrirka mozne to je 🙂 kedze babatko sa aj tak vypyta von kedy ono uzna za vhodne 🙂 a kludne to moze byt aj na tych trhoch ci na sterdy vecer alebo pri polnocnej kapustnici na silvestra 😀

fenrirka
13. nov 2007

ja sa bojim dufam ze to vsetko zvladnem 😒 myslim porod a tak

marija
13. nov 2007

no to sa bojim aj ja a to sa boji asi kazda mamina, ale podla ked to zvladli ine zvladneme to aj my 🙂uz vies kde budes rodit a u koho?

plostica2502
14. nov 2007

ahoj marija • uz som odfotila pupik 😀 mozes kuk v albume...

inak zienky,ak chcete vidiet daky porod tak na zone reality kazdy pracovny den su o 19.50...som to vcera zapla a mangel povedal...tak neviem,ci nezmenil nazor🙂 😀 nepaci sa mu cerstvo narodene babo,este take biele z plodovej vody a s fialkovou farbou pokozky...boze chlapi su padavky 😀

marija
14. nov 2007

Plostica, no naaadherne 🙂 uz som pozerala ;) velmi pekne foto a aj brusko ;) a veru, niektori chlapi su padavky 😀 ale co uz 🙂 mojmu manzelikovy to ale vobec nevadi, ci je babo zapuchnute, rozmocene, biele, ci fialove, jemu sa to paci 🙂 ja sa uz neviem dockat kedy mi prinesu malinku potom cistucku v perinke 🙂 budem asi hodiny kukat na nu 😀

plostica2502
15. nov 2007

😀 ano zo zaciatku veru ta to bude tesit🙂)...heh dik,to som vcera,len tak telefonom 😀 😀 lepsie sa mi to nedalo...to mas super,ked mu to tak pride to je super,taze ti ide k porodu...

stefy
15. nov 2007

Ahojte budúce maminky, zariadte si všetko dopredu, ked máte také termíniky. Ja som mala termín 14.1.2007. Na Vianoce mi bolo tak zle, že som nič nezjedla, neuvarila, ledva to u nás vyzeralo ako u ľudí a silvestrovala som aj s malou na Kramároch. A nebojte, bolo tam dosť aj doktorov aj sestričiek. Narodila sa o 17 dní skôr, akže som na tých kramároch predtým nestihla ani nič okuknúť. Držím palčeky nech ste všetky zdravučké a načas. 🙂

plostica2502
16. nov 2007

😀 ahoj stefy...no uz viac menej som pochystana viac menej,taze po vianociach moze uz ist ak chce 😀

gagarinka
16. nov 2007

Ja este nie som uplne nachystana, ale tiez chcem pre istotu pocitat s vianocnym prekvapenim 😉

marija
16. nov 2007

No babulky, mne dnes lekar povedal, ze podla neho to stiham este v decembri, ma vystrasil... oficialne podla poslednej mrsky mame termin 14.1. ale uz od zaciatku sa pohybujeme okolo 3.1. lenze s decembrom som veru neratala 😎 ale vazime uz 2100g, a to uz je asi dost, ci nie? kolko vazia vasi drobcekovia?

aini
16. nov 2007

marija, ešte ma nakoniec aj predbehneš 🙂 😉

marija
16. nov 2007

Aini nezartuj 😎 aj ked co teraz sledujem Vas decembrovky tak uz dve babatka su na svete a pritom ta jedna kocka mala termin o den skor ako Ty 😕 nevies ako sa im a babatkam dari? a preco vlastne porodili tak skoro?

aini
16. nov 2007

marija neviem , ja sledujem net len tak sporadicky, zatial kým som doma a od stredy ešte budem môcť v robote, ale po pôrode už vôbec nie, lebo nebudem mať prístup na net, budem bývať u svokrovcov a tí nemajú net. tak sa snažím aspon takto trochu komunikovať, lebo v BA nikoho nepoznám, s kým by som sa mohla stretávať alebo nejako porozprávať. ☹ asi mali zle vyrátaný den alebo bábätká sa veľmi tešili na Vianoce.
ja si myslm, že aj my sa narodíme skôr, aj ked podľa UTZ to vždy vychádzalo na toho 25.12. ale podľa prvých pohybov mám termín na 3.12. čo je v podstate za dverami - jááááááááj, ja si to vôbec neviem predstaviť, ja a mama 😀

plostica2502
17. nov 2007

ahoj marija...joj neviem kolko drobec vazi...mi doktor nepovedal,dokonca nemam ani foto z posledneho sono,sa pytal,ze ci cjcem ked mu hlavicku nevidno,ze je pri chrbtici a z takej foto nieje vraj daka radost 😒 ...skoda...aj ja ratam s decembrom,lebo sa tiska von uz ma od bedrov az po slabiny setky kosti bolia...co najviac cez den musim lezat a kazdy tyzden mam kontroli...hruuuuza 🙄

marija
17. nov 2007

Aini ako sa to rata podla prvych pohybov? lebo to by ma teda zaujimalo aky datum by mi podla toho vysiel 🙂 a v BA sa kolko chystate zostat? ved uz poznas napr. mna ;) a kde v BA budete byvat?

marija
17. nov 2007

Plostica no ja uz ani neviem kedy cakat to miminko, ja len chcem aby bola zdrava a na datume ci mesiaci mi az tak nezalezi ;) dnes sme si boli s manzelikom urobit seriu profi fotiek bruska a kocka co nas fotila, fotila nam aj svadbu tak caka mimi presne ako ja, ale ta uz mala riadne brusko... sme sa porovnavali tak sme sa smiali ze kde ja tych 2100g napcham ;) v porovnani s nou ;) ale kedze uz caka druhe babatko, tak mozno aj preto ma uplne inak brusko ako ja. No na fotecky sa uz straaaaasne tesime ;)

plostica2502
17. nov 2007

to ano,to budete mat peknucke fotky...ja zial bohu nemam chodit,tak fotky s bruskom mat asi ani nebudem...no neva,potom budem fotit drobca...isto je to tym,ze ide mat druhe.... 🙂 to ano mas uz veliku babu 😀 ....

aini
17. nov 2007

jééj, ty budeš mať profi fotky? aj ja by som také chcela, zatiaľ som sa fotila len sama alebo ma fotil priateľ, ale ked chodím po meste okolo fotoatelierov, tak ma to tam ťaha, sa dať pofotiť s pupčekom (vlastne pupčiskom 😀 )
nedohodíš, kde si to bola? možno by som prehovorila toho môjho na pár záberov 😅

marija
17. nov 2007

aini kuk potom do IP 😎

plostica2502
19. nov 2007

ahoj marija....krasne mate fotocky 😉 uz sa tesite na malinku,co 🙂

marija
19. nov 2007

Ahoj plostica ,dakujem velmi pekne za komplimentik 🙂 a na malinku sa straaaaasne tesime to je fakt, ale to sa tesi asi kazda maminka, vsak? 😀

marija
19. nov 2007

Aini nejako dnes nestiham, tak Ti neskor odpisem do IP, ok?

aini
20. nov 2007

marija, som pozerala, že sa akosik nehlásiš na nete, tak som aj mala pomaly obavy, že sa niečo deje, OK počkám si na IP 😎
ináč na tie foto som už volala, je to dosť drahé, tak neviem neviem, asi sa pofotíme sami, ale ináč sú to krásne fotky 😉

plostica2502
20. nov 2007

joj no tesi iste hlavne teraz,ked uz je to brusko teraz velike,to uz proste taky pocit,ze bude babo 😀

fenrirka
24. nov 2007

chcela by som sa opytat ci podla vas mozem ist do kina,ale asi nie ze??Lebo mam taky pocit ze by to babatku skodilo,teda ten hluk...ale piatel chcel ist ..Ozaj uz som bola na vianocnych trhoch,a bolo fajn,az na mnozstvo ludi 😒 cez ktorych som prechadzala velmi opatrne aby nikdo nebuchol do mojho drobca..

julova
24. nov 2007

fenri - podla mna mozes...ja som vcera bola na Andyho Fletchera + DM Party - a to bol urcite vacsi randal ako kino 😉 😀 ...a babule od "nas" z januaroviek chodia aj terAz do kina 😉

aini
24. nov 2007

fenrirka, daj mu veľké sluchátka na bruško - stlmíš tak hluk a budete mať z filmu obaja dobrý zážitok 😀
ale nie, sranda, ja si myslím, že by to tiež nemalo až tak vadiť, poprípade si naozaj prikri bruško bundou a hotovo, ja by som to vyriešila asi tak. 😉

plostica2502
25. nov 2007

fenrirka
😀 veru ano...ja som tiez za to,ze mozes ist...ved ako sa vravi tehotenstvo predsa nieje choroba a musis si ho uzit na plno a bud rada,ze chce priatel ist..ja som v auguste bola,ale so svagrinov,lebo ten moj drahy si zmyslel,ze sa mu nechce a potom vecer si bol hlavna vec posediet s kamaratkou,lebo sa stretli po dlhej dobe,ako to vytoci,az nad mieru...ak teda pojdete uzite si ten filmik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre